графиняВишенка• Изменено 12 января 2025
Чоловік старший на 18 років. Як жити, коли він вийде на пенсію?
Зараз мені 30, йому 48.
Ми - звичайні люди, не бізнесмени.
Він працює інженером.
Що буде, коли йому буде 65?
Хочемо дитину, але ж це означає, що підніматиму її сама.
А я мріяла про велику родину - сама не справлюсь.
Почала відчувати сильну тривогу. Як би ви бачили ситуацію?
Ми - звичайні люди, не бізнесмени.
Він працює інженером.
Що буде, коли йому буде 65?
Сизоока бестія• 12 января 2025
Якось все не логічно, мріяли про велику сім´ю, але вирішили жити для себе при віці чоловіка 40+. Наразі треба аналізувати, чи вистачить у чоловіка грошей на декрет, чи має він бажання працювати на пенсії, чи має він бажання займатися дитиною, та чи зможете Ви утримувати хоча б себе і дитину.
Ми народили 40+, але міцно стояли обидвоє на ногах, обидвоє дуже хотіли дитину, інших дітей не було, обидвоє піклуємось і нам в радість, вік розуміємо, тому вже зараз забезпечуємо його майбутнє.
КоролеВешна• 12 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Так чоловіки помирають раніше жінок
Перед этим они тяжело болеют, обычно
И_В_офигительных_штанах• 12 января 2025
Ответ дляосень харашо
І в 65 може бути активним і прогресивнішим, ніж той, якому 45. Все залежить від людини.
Пенсія-це не з газеткою біля теоевіщора. А толкового інженера компанія буде тримати, поки він матиме здоровʼя на роботу ходити.
Нашому директору 75 в цьому році буде. І ще є сили та здоров’я керувати компанію.
Морковна• 12 января 2025
Я вижу ситуацию, что когда вам 40, ему под 60
У вас еще какая никакая молодость, а он уже старый дед. Впрочем, он уже дед.
КоролеВешна• 12 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Это исключение из правил
Все і одразу• 12 января 2025
Ответ дляМорковна
Пока нет, но через 10 лет уже да. И автору еадо думать наперед
любименькая• 12 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
На здоровье. Тема о муже автора, а не о вас
откуда вы знаете, о чем думает муж автора и какие его намерения?))
Домашня Зюзя• 12 января 2025
Ответ дляНе худа ні разу
З такою різницею в віці можна було би жити, коли у чоловіка високий дохід, він записав на дружину якесь майно і в змозі забезпечити родину в своїй старості.
Автор, рятуйте своє життя, розлучайтесь!
Краще вже самій, ніж зі старим.
Через 10 років Вам 40, Ви молода красива жінка.
А йому під 60. Це сварливий дід з тиском та болячками.
Краще вже самій, ніж зі старим.
Та ну, всяко буває, я оно в 41 стара сварлива баба з тиском і болячками. А в 30 була ще феєю в міні спідниці і на підборах. Бувають такі мущинки 60-річні що 40-річним скуфам фору дадуть. Життя цікава штука, не вгадаєш що буде, як і коли....
любименькая• 12 января 2025
Ответ дляЗабагаловка
думать аж бігом.
чоловіку 55,мене висказується,що ’я всіх дітей повипихала ’ з села,де живемо. ..,а я хочу їм нормального життя, а не вкалувати тут за копійки.,
нічого не зрозуміла. Ваш чоловік хоче, щоб діти з ним жили?
Шукаю трусики• 12 января 2025
Ответ длятогдалия
Звідки ви знаєте, що буде черрез 17 років)) зараз чоловіки в 65-70 працюють. Технології на місці не стоять.
Да, і час є стати бізнесменами
П.с Вже й Землі може не бути до того часу, дивлячись на те все
.
Так що живіть
Да, і час є стати бізнесменами
. Так що живіть
До 48 нічого не досягнув, на пенсії відірветься
Все і одразу• 12 января 2025
И что финансами, может у мужа бизнес и квартиры и он сможет обеспечивать. И характер спокойный и добрый. Тут решать только ей.
Сесть и представить вас через 10 лет хотя бы, как все будет. Она ведь видела насколько он старше и её не смутило это, чувства наверное были с обеих сторон. Вообще в первую очередь надо на себя рассчитывать, сможет оюли она сама если что вырастить и выучить ребенка
ВерСаСе• 12 января 2025
Ответ дляЩебетушка
От чесно, нашо він вам? Тільки про любов на преба тут
А чому ні? В моєї сестри чоловік старший на 17 років. В однокласниці на 25. І таки да, вийшли заміж по любові.
КоролеВешна• 12 января 2025
Ответ длялюбименькая
Не душните. Здесь каждый пишет, что хочет. Отстаньте, радуйтесь своему окружению
любименькая• 12 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Шукаю трусики• 12 января 2025
Ответ длялюбименькая
моему мужу 47, в нашем окружении всем 44-48, никто из них не думает ни о каких сиделках и старости) Все занимаются спортом и строят карьеру, а кто-то бизнес.
Может в вашем окружении 48 лет - это уже дряхлые старики, которые думают, как дожить до пенсии. Но мне кажется о таком не думают и в 60-70, если мужчина активен и бодр.
Согласна, в моем также. Скажите, а среди ваших знакомых много 45-50 летних, которые женаты на женщинах, моложе них на 20 лет?
КоролеВешна• 12 января 2025
Ответ длялюбименькая
Лучше ответьте на вопрос ниже, и в вашей голове все станет на свои места
тогдалия• 12 января 2025
Ответ дляШукаю трусики
Всяке буває. Мій кум в 45 почав. Теж був науковий співробітник університету.
І мова не тільки про нього. Авторка молода ще
Нетутешня• 12 января 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Бо ми хотіли пожити для себе
Не хочу Вас лякати, але Ви ще спробуйте завагітніти
Скорая помощь• 12 января 2025
Пенсійний вік не означає пенсію, свекор давно на пенсії але все ще працює і нас забезпечує
ЗавЛабСнаб• 12 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Аналогічно, мені 40 гіпертонія, преддіабету, камні в жовчному, опущення стінок.
А моєму чоловіку 45, тьфу тьфу щоб не запросити Живчик.
Знову Я• 12 января 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Ну з мене також здуває.
Ніжний, турботливий. Але що це мені дасть, якщо він піде на пенсію?
Буде дитину водити на гуртки поки ви на роботі 🤷♀️
Скорая помощь• 12 января 2025
І якщо хочете дитину потрібно розраховувати лише на себе, жінка повинна народжувати стільки дітей, скільки зможе забезпечити сама, тож дивіться на свій ментальний та фінансовий ресурс, оцінюйте
Знову Я• 12 января 2025
Цікаво, тут радять автору кидати цього і шукати однолітка. То ви там не дочитали шо автор того і вийшла за цього що в однолітків не користувалася популярністю . То як вона в 23 не мала черги з ухажорів то звідки вони раптом візьмуться у 30?
любименькая• 12 января 2025
Ответ дляШукаю трусики
ну нет, такая разница только у одного, ему 46, ей еще и 30 нет, но он очень богатый и конкретный абъюзер.
Надеюсь, девушка знает ради чего его терпит.
Фокус-Покус• 12 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Перед этим они тяжело болеют, обычно
Вообще не обязательно!
західний_діалект• 12 января 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Була непопулярною серед ровесників, хотілось стосунків.
Він виглядав у свої 40 років дуже і дуже класно.
Так і влипла, що вже 7 років разом, одружені
Так а чому раніше не народили?
Від 40-річного ще можна було.
По темі. Ми з чоловіком майже однолітки, мені 49 , йому 51. Я ще повна сил , енергії, планів, а він за останній рік стрімко здав позиції, став псуватися характер, розленивя, нічого не хоче, мріє про пенсію, хоча з молоду був активніше за мене. Дякувати Богу, дитина вже доросла і самостійна. Років 10 тому ставало питання про другу дитину, я вирішила що у 38 вже не хочу, а він ’’бив копитом’’ що він ще егегей. Зараз розумію що правильно вирішила, бо було б то маля цілком на мені, бо його зараз дратує будь-який зайвий рух.
Але це мій досвід. Ви думайте самі.
Від 40-річного ще можна було.
Але це мій досвід. Ви думайте самі.
Благоуханочка• 12 января 2025
Знаю подібну пару, 17 років різниця. Зальот був, одружились і вона його одразу зненавідила. Після його 50 просто терпіти його не може. Забезпечує: авто, лижи в Італії, пляжі в Майамі. Збігають один від одного відпочивати окремо.