Кнопкотиць• 12 января 2025

Питання до коханок

В мене таке питання. Ви коханка вже довгий час, два роки. І раптом Вам пише дружина Вашого коханця і дозволяє собі обізвати Вас дуже лайливими словами і наговорити купу жахливих речей, у тому числі прокльонів і бажати Вам вмерти. Ваші подальші дії? Як відповісти на таке і чи треба відповідати? А можливо треба коханцю сказати, щоб розібрався з поведінкою своєї дружини?
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
Мне 28)). Первый муж меня бросил, второй похуже. Были ещё мужчины любовники и все разные и члены разные
Заведете третього чоловіка чи четвертого. Справа ж не у розмірах і не у техніці, а щоб любив.
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Фу
Вот реально фу
Жить и понимать что ты для мужа не единственная
Ну блин. Это надо очень сильно от мужа зависеть
Развод это позор
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну можна віддатися в підсобці на роботі, але толку?
Жінки хочуть романтики і побачень, а не голої фізіології.
А что мешает одинокому мужчине устроить романтик?
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
А любили бы , могли бы и побить, мужчины любят зрелища, а вам жаль мужа порадовать? А муж вам изменял? Ловили?
Чоловіка треба радувати ДО зради. І не мордобоєм, а мін´єтом
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Важно все
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Минет, а не миньет))) , поверьте это не поможет
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Так, шлюб має бути довготривалим, бажано до смерті.
Є приказка ’Сивина в бороду, біс в ребро’, ну хочуть вони помолодитися років в 50. А потім хай далі дружині шлейф носить.
Знали б вы что любовники о женах говорят..
Какой там шлейф... так, обслуга.. в их глазах
Пампушечка• 12 января 2025
Єдиний вихід зараз
Кинути коханця, бо ця ненормальна вам репутацію зруйнує і ніколи не знайдете путнього на заміну
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
А ви спробуйте.
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Зато не уходит , пусть говорят
Ksusci• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Жены злятся так смешно
Так я і не жона. Я чисто не поважаю підстилок. Це типу як доношувати грязні труси, доїдати недоїдки і допивати вино за кимось. Я щиро співчуваю всім, хто не знайшов собі одинокого достойного чоловіка, а змушені підїдати за іншими жінками. Це ж постійно стрес, бути завжди в гарному настрої, заловолтняти так, щоб переплюнути іншу-ну його.
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
А ви спробуйте.
Пробовала, изменяют не поэтому, а потому что хотят других
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
Развод это позор
Ну тогда пусть терпит
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Так стандартний набір ’Дружина холодна, з нею не сплю, дітей жалко, виростуть - розведуся’.
А потім народжують третю дитину, ’бо секс був лише один раз’ і ще на 20 років той самий сценарій.
Слухати лапшу жонатих чоловіків - себе не поважати.
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
Зато не уходит , пусть говорят
Ну каждому свое
Тогда смысл бегать за любовницей?
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляKsusci
Та у нее этот женатик может быть не один
Какой стресс?
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
Треба, щоб нагулялися і напробувалися до шлюбу. Третій шлюб у вас буде щасливим.
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Типа роды ребёнка показатель серьезности мужчины
Может он тупо выехать решил
ЯспАкойнаЯ• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Так а якщо вона буде продовжувати? Чому я повинна це терпіти?
Любишь кататься, люби и саночки возить) І вона має право ’це продовжувати’. Терпіти, бо самі вибрали свій шлях.
КвартираЧья• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Наприклад, які методи? Я вже хочу бути до всього готовою. Живу в маленькому місті, уявила вже вивіски з моім фото на стовпах)
Правильно, я б теж так вчинила. Ославила б повсюду і хай вигрібає.
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Ну тогда пусть терпит
Да
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Может он тупо выехать решил
Може. Але є чудова приказка ’Бувших дружин не буває’. В чоловіка завжди залишається перша дружина, матір його дітей, і це дуже псує життя всім наступним дружинам. Вічний гарем на дві квартири.
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Какой стресс?
Знаю одну бабу. Моя хорошая знакомая, ц неё есть 3 мужика. 2 обычных, и один женат. Тот что женат сейчас её в альпы повез(не знаю как выкрутился от жены), тусит там. Когда он женой(она в Хорватии, моя знакомая), она с остальными тусит. Фу. В Украине у неё был мужик.(но не брак)Уехала , ей 27, прожигает жизнь
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Так, бути коханкою - це уникати миття тарілок, суцільний побачення і розваги.
Але як тільки коханка стає другою дружиною, вона отримує шквал критики ’А Маруся мила тарілки краще’. І через півроку біжіть назад той пінгвін до своєї Марусі.
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Нагуляться не поможет. Всё равно рано или поздно хочется других и все. Вот ваш муж же вам изменял как вы сказали, и сейчас вы не будете против. Он не нагулялся?
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляКвартираЧья
Только мужа не трогайте, у них и так стресс, когда его женщины ссорятся
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Это да. Поэтому я выбрала без жен и детей. Не захотела алиментщика
Тепличная• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Не все это хотят конечно
Голова колгоспу• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
А что о шалавах говорят,вы б послушали.Вот так унижаться,прятаться с женатым,а потом такая слава и такое мнение.
Херсон це Україна• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Вона ж твою присутність якось терпить