Клептоманка• 12 января 2025
Як ви ставитесь до похудання з Оземпіком?
Стала помічати, що багато зірок зараз так худають. Цікаво, які наслідки?
Лагшмивара• 12 января 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Уродов, которые не знают меры, единицы. А людей, которые стали выглядеть лучше и моложе - миллионы.
Где их увидеть эти милльОны?
Леннон_Жив!• 12 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Так же отношусь как и к лиде, я похудела на ней быстро, просто высохла, но побочек дохера. Худела в 2008, побочки до сих пор
Что за побочки?
Невидимка Майя• 12 января 2025
Позитивно. Зменшення ваги, зменшення ризику діабету 2го типу, зменшення ризиків сердцево- судинних захворювань.
БезникаЯ• 12 января 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Что за побочки?
Давление и тахикардия сумашедшая
Мелочунь• 12 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Это еще хуже ботокса и гиалуронки. Посмотрим, чем закончится
Ботокс и гиалуронка уже 50 лет используется))))
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Дивно порівнювати амфетамін з ліками
БезникаЯ• 12 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Дивно порівнювати амфетамін з ліками
Странно не понимать, что быстрый сброс веса с любыми препаратами имеет последствия
Все і одразу• 12 января 2025
У когось будуть наслідки, у інших-ні.У мене прийом Саксенди (Оземпік) закінчився кривавим проносом,я пройшла колоноскопію,під час були в мене ускладнення,зараз лікую підшлункову.На зовнішній стороні бедра,куди робила уколи перодичне онііміння.І так-я втратила 8 кг за пів року.які я набрала назад за 3 міс.
Іллюха Перчик• 12 января 2025
Для того що б похудіти потрібно перестати жрати всяку дрянь і почати займатися спортом.Не потрібнен тобі ніякий оземпік.Риба - минтай, хек, тріска, судак, окунь, камбала. Крупи - вівсяна, манна, рисова, гречана. Фрукти - печені груші і яблука.Зранку в 7 годин бігаєш на стадіоні.
Люблю пиво• 12 января 2025
Мне, по счастью, не надо. А что чужие мне люди делают со своим телом и здоровьем - не моё дело.
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Де я писала про бистрий зброс? Чи вам аби ляпнути?
БезникаЯ• 12 января 2025
Ответ дляvisiоп
Не сравнивайте психотропное средство и семаглутид, который применяется при диабете.
Ну то есть нормально этот препарат всем подряд принимать, так ради похудения
Іллюха Перчик• 12 января 2025
Знову дєвки шукають чарівну палочку.Ніхто не хоче херячити над результатом.Всі хочуть сидіти на дивані і їсти таблетки і що б все получалося.Сідаєш на дієту я вверху росписав на яку і займаєшся спортом.
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляВсе і одразу
Саксенда це інший препарат. Схожа дія, але інша діюча речовина
БезникаЯ• 12 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Вот 1000%
Дева Мария• 12 января 2025
Дивлюсь на знакомого косметолога , колола собі типа оземпіка рік назад , зараз набрала більше .
Лунтик-паунтик• 12 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Та сама історія в мене. Серце, ЖКТ, зуби, все полетіло. Худла в 2010-му з нею.
Тут те саме буде.
Іллюха Перчик• 12 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Вот 1000%
Вона себе цими таблюєтками угробить і буде ще гірше ні ж є.Крім дієти і спорту немає інших безпечних методів.
Все і одразу• 12 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Саксенда містить ліраглутид, а Оземпік - семаглутид. Це трохи різні речовини, але відносяться до однієї групи препаратів (аналоги GLP-1)
БезникаЯ• 12 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Нету, говорю как человек склогнный к лишнему весу. Питание и спорт наше все
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляВсе і одразу
І шо? Це різні препарати з різними активними речовинами.
БезникаЯ• 12 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тут те саме буде.
О да, зубы тоже полетели. Ума не было тогда, повелась на этот ужас.