Клептоманка• 12 января 2025
Як ви ставитесь до похудання з Оземпіком?
Стала помічати, що багато зірок зараз так худають. Цікаво, які наслідки?
Лунтик-паунтик• 12 января 2025
Ответ дляvisiоп
Не сравнивайте психотропное средство и семаглутид, который применяется при диабете.
Ліда це сибутрамін, не психотропне. Його також використовують для лікування ожиріння.
Лунтик-паунтик• 12 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Для того що б похудіти потрібно перестати жрати всяку дрянь і почати займатися спортом.Не потрібнен тобі ніякий оземпік.Риба - минтай, хек, тріска, судак, окунь, камбала. Крупи - вівсяна, манна, рисова, гречана. Фрукти - печені груші і яблука.Зранку в 7 годин бігаєш на стадіоні.
Біг дуже круто допомагає! Це так!
Люблю ВалЄру• 12 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Красотой неземной
Тут крім ботокса і гіалуронки ще й пластика невдала
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
А якщо свинка вагою 100 і вище, і вже ось вже майже має діабет 2типу, має задишку і тд. То думаєте цій свинці легко робити все вище вами описане? Свинка хоче іти, інсулін піднімається, просить жерти і жерти.
Люблю ВалЄру• 12 января 2025
Ответ дляБойцовская
Я худла на саксенді.
Ой блін, я тепер проти
Чому?
Іллюха Перчик• 12 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Нічого страшного,нехай сідає на дієту.Бо загонить себе в гроб.Тоді буде пізно про щось говорити.
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Цікаво чому сибутрамін заборонений у багатьох країнах? Ви випадково не в курсі?
Іллюха Перчик• 12 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Читайте те що про цей препарат написано -
Перший сайт з верху.
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ви мабуть не розумієте про що пишете. На жаль
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Перший сайт з верху.
Для чого це мені? Я в курсі що Ліда це амфетамін. Тут інша совєтчіца ращказую що сибутрамін супер корисно від ожиріння
Лунтик-паунтик• 12 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Його раніше використовували, так. Пишу якраз, що були побочки. Але його ж назначав лікар!
Діє як інгібітор зворотного захоплення серотоніну-норадреналіну, схожий на трициклічний антидепресант. До 2010 року він широко продавався і призначався як допоміжний засіб при лікуванні ожиріння разом з дієтою та фізичними вправами.
Оземппік діє тільки на той час як його приймаєш. Ще один мінус - хто його приймає зараз ради похудання - підопитні миші. Бо ми не знаємо довгострокових наслідків такого знущання над організмом.
Це як від пфайзера у дівчини груди виросли до 5 розміру. Цікаво спостерігати за тупими мишками
Все і одразу• 12 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
І шо? Це різні препарати з різними активними речовинами.
Оземпік в Україні не продається,вам пропишуть Саксенду,тому що ці препарати майже ідентичні
Все і одразу• 12 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Біг дуже круто допомагає! Це так!
А якщо проблема з суставами?
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
І шо? Живу недалеку від клініки де лікують наркозалежних. Амфітамінщики всі висушені. Я знаю дію психотропів.
Ще амфетамін виснажує серце
Невидимка Майя• 12 января 2025
Ответ дляВсе і одразу
А якщо проблема з суставами?
Та капець колінам. Можна багато і швидко ходити, як заміна бігу
Рубаю олівлє• 12 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Не думаю, что долго продержится, женщины такого типа обычно после препаратов возвращают свой вес. Она много раз худела, потом приходила в свой вес
За час поки вона буду колоти препарат повинні виробитись здорові звички в харчуванні, в цьому і суть препарату. Препарат діє на апетит, а до маленьких порцій організм звикає. Якщо знову не почне їсти по пів ведра то буде стрункою.
Блондинка в Шоколаде• 12 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
А це для кого така дієта, з манною крупою та звичайним рисом . Якщо жінка на пп це їсти заборонено .
Лунтик-паунтик• 12 января 2025
Ответ дляВсе і одразу
А якщо проблема з суставами?
Тоді ходьба обов´язково в бігових кросівках. Маю таку проблему. Кросівки мають бути дуже пружні, максимальний рівень пружності. Розвантажує ваші суглоби.
Лунтик-паунтик• 12 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ще амфетамін виснажує серце
До чого ви це написали? Щоб назвати всіх, кому лікар свого часу прописував сибутрамін, наркоманами?
Ну пройшли люди лікування, отримали власний досвід. Оце так вас наркомани турбують, мабуть, тому що біля клініки живете.
Крайня невістка• 12 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Красотой неземной
Серйозно?)))) Та тут усе обличчя перекроєне 100 разів, а ви про ботокс і гіалуронку)
Липка-прилипка• 12 января 2025
Я худею с августа. Минус 25 кг. Отношусь позитивно. Наконец могу смотреть в зеркало.
Липка-прилипка• 12 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Давление и тахикардия сумашедшая
Вы пробовали его? Я с Вегови с августа. У меня нет давления и тахикардии и никаких других, слава Богу!
Помилуйте мадам• 12 января 2025
Були б гроші, то я б вкололася. Наскільки я вивчила поточну інформацію, нічого страшного худіючих на цьому препараті не очікує.
На циголках• 12 января 2025
Хорошо отношусь. Сама худею на семаглутиде. Нахожусь на оккупированной территории, поэтому покупаю рашенский дешевый аналог семаглутида. Их тут уже 3 разных аналога продают. Раша нарушила запрет на выпуск семаглутида, поставленный фирмой Нова нордиск, которая выпускает Оземпик и Вегови. Уже начали даже выпускать аналог Вегови, я как раз купила сейчас аналог вегови
Криниця щастя• 12 января 2025
Как худеют другие мне пофиг. Это их здоровье . Если оно посыпется - это их проблемы. Я предпочитаю спортзал и ПП. Да худеешь медленно, зато со здоровьем нет проблем и ничего не провисает.