Сижу_и_плачу• 12 января в 16:16
МЧ моєї сестри каже, що не готовий
до шлюбу та дітей і хоче почекати з цим.Як думаєте скільки ще максимум жінка може чекати на таку пропозицію, якщо вони вже 2 роки разом як дівчина та хлопець?
культУра• 12 января в 17:23
Ответ дляСижу_и_плачу
Я теж так вважаю...але чому він відверто про це не скаже і гає її час...
а она такая вся в домике? ниче не знаю не понимаю?
Заліковий троль• 12 января в 17:43
А сестра что говорит по этому поводу? Если ее все устраивает, то не вмешивайтесь.
Если нет, то она сама скоро все поймет и уйдет от него
ИМХОля• 12 января в 18:26
Ответ дляSergAxt
А що це вже достатньо щоб завагітніти без щлюбу?
А потім що? Слідуюча тема: кому потрібна моя сестра із дитиною?
Виб мізок хочаб іноді включали...
А нащо йому та що не може завагітніти...так провірив на проф придатність і тоді пі вінець
Ліньки гуглить• 12 января в 18:34
Ответ дляІллюха Перчик
А чому вона так сильно чогось чекає - що їй робитя?Їй погано стає?
Бо вже до такого віку треба встигнути народити дітей
Іллюха Перчик• 12 января в 18:46
Ответ дляЛіньки гуглить
Потрібно зрозуміти які в цієї пари фінансові можливості і чи є власне житло.
Іллюха Перчик• 12 января в 18:47
Ответ дляНе обижаюсь
А Вы тут при чем ?
35 лет и не может определиться.
С начало нужно определится есть ли у этой пары достаточно финансов что бы воспитывать и поднимать ребенка и есть ли им где жить как минимум 2 комнатная квартира.
Не обижаюсь• 12 января в 19:20
Ответ дляСижу_и_плачу
Ему удобно. А вот почему Ваша сестра подстраиваться, если она решила, что ей пора - не понятно. И не надо на него перекладывать ответственность.
Не обижаюсь• 12 января в 19:23
Ответ дляСижу_и_плачу
Маму как раз могу понять, она переживает и за счастье сестры и что уже будет старой и не сможет помочь с внуками
Так а Вы тут при чем ???
Ваша сестра вообще в курсе что вы тут обсусоливаете ее жизнь?
Сколько вам лет?
Судя по отсутствию идей что ей пожелать самостоятельно, и как следствие- недостатку жизненного опыта - явно младше своей сестры... 😁
Вы точно уверенны что готовы обсуждать некомпетентные темы в свой несовершеннолетний возраст?
Сколько вам лет?
Пацан к успеху шел• 12 января в 19:56
Якщо у сестри є запасні роки життя і запасне здоров´я то хай чекає іще років 20.
А насправді з цим конкретним чоловіком треба прощатися бо час для одруження з нею ніколи не настане.
Ваша сестра просто зручна жінка для сумісного проживання але серйозних стосунків він не хоче і все
Сижу_и_плачу
• 14 января в 21:46
Ответ дляПацан к успеху шел
Дуже прикро це почути😥, але думаю так і є насправді