Сижу_и_плачу• 12 января в 16:16

МЧ моєї сестри каже, що не готовий

до шлюбу та дітей і хоче почекати з цим.Як думаєте скільки ще максимум жінка може чекати на таку пропозицію, якщо вони вже 2 роки разом як дівчина та хлопець?
Столічна штучка• 12 января в 16:26
Ей только уходить из этих отношений. Но есть нюанс: встретить нормального человека, который хочет и может обеспечить семью будет сложно.
сЛАдКОежКА• 12 января в 16:26
Ответ дляСижу_и_плачу
36 та 35
Якщо не готовий в 36.то він НІКОЛИ НЕ БУДЕ ГОТОВИЙ. це не хлопчик. Або він не готовий саме з цією жінкою. В 35 років жінці не варто витрачати час на таких. Бо ще трохи і 40. Час сплмває. Вистачає чоловіку 6 міс щоб зрозуміти твоя чи ні
сЛАдКОежКА• 12 января в 16:27
Гага Газу• 12 января в 16:28
Ответ дляСижу_и_плачу
Согласна, но мама переживает и достает этим меня.
Отлично и мама и Вы. Ваша сестра взрослый человек и маме нужно это понимать. Не удивлюсь если Ваша мама постоянно влазит в личную жизнь и вашу и сестры . Токсика нужно отстранять от себя
Гитта Ягг• 12 января в 16:28
Не нужно ничего ждать. Надо это создание бросать и искать нормального, взрослого и заинтересованного в ней.
Столічна штучка• 12 января в 16:28
Ответ дляНетЕщеНаверное
я не розумію, чому тутешні дівчата вважають що будь якому чоловіку пофігу мати дітей чи ні, якщо кохана жінка захотіла - то й будь ласка, без проблем. Це ж не хом´як´як і не собака.... Дивні.
У них просто мирозвозрение на уровне: если мужик согласился их оплодотворить- значит любит безумной любовью
viter33• 12 января в 16:32
Ответ дляСижу_и_плачу
36 та 35
’дівчина і хлопець’)))
Форс мажор• 12 января в 16:32
В нас була різниця 7 років, він старше. Зустрічалися 3 роки. Я захотіла більш серйозних стосунків, він дітей не хотів(і були ще ньюанси). Залишила його, коли мені було 34 роки. Жалкую, що не зробила це раніше. Марно витрачені роки.
Бабка-байкерша• 12 января в 16:36
Максимум - 6 міс. Термін вже давно вийшов. Вона дарма сподівається, шт він з нею одружиться. Йому й так зручно
автор Сижу_и_плачу • 12 января в 16:38
Ответ дляГага Газу
Маму как раз могу понять, она переживает и за счастье сестры и что уже будет старой и не сможет помочь с внуками
автор Сижу_и_плачу • 12 января в 16:39
Ответ дляviter33
’дівчина і хлопець’)))
Взагалі то так, вони ще молоді....
Столічна штучка• 12 января в 16:39
Автор, я его не защищаю и уже вам писала, что ей лучше уйти от него, так как разные взгляды на дальнейшую жизнь. Но далеко не всегда его нежелание говорит о его чувствах к ней. Мужчины по-разному относятся к отцовству, для кого-то это серьёзный шаг, а для кого-то всунул и пошёл.
Сколько женщин в Украине сами тянут детей и папам на них плевать, как считаете они любили этих женщин? А я вам отвечу: нет. Если мужчина своего ребенка не способен любить, какую женщину он может полюбить. Вы только почитайте сколько здесь матерей-одиночек, которые не могут выбить алименты, сколько женщин пытаются найти мужчин через сз что бы все материальные проблемы своих детей решить за счет новых мужчин. Так что, расходиться им есть смысл. Но утверждать, что зачатие ребенка - показатель любви и не любви я бы не стала.
автор Сижу_и_плачу • 12 января в 16:42
Ответ дляСтолічна штучка
Спасибо за Ваш комментарий, хочу поддержать ее, но не хочу брать ответственность на себя за ее решение.
автор Сижу_и_плачу • 12 января в 16:43
Ответ дляФорс мажор
Сподіваюсь, що зараз у Вас все добре🙏
viter33• 12 января в 16:44
Ответ дляСтолічна штучка
Чоловік може не хотіти мати дитину чи одружуватися - це повне його право
В 35/36 це важливе питання і його варто з’ясовувати, якщо не на першій зустрічі, то на ранніх етапах зустрічання
Не влаштовує така позиція чоловіка - розходитися
Так само і з офіційним шлюбом
Бо ’тягнути кота за хвоста’ можна роками (ніби і ’в стосунках’, а фактично одне одному ніхто, просто коханці)
Продавчиня кіз• 12 января в 16:44
Ответ дляСижу_и_плачу
36 та 35
Гиблый номер...
ИМХОля• 12 января в 16:45
Ответ дляСижу_и_плачу
36 та 35
Для молодих два роки лажити то забагато...а тут пенсія...з ним весілля ніколи небуде...як вона так хоче то нехай завагітніє а там видно буде
SergAxt• 12 января в 16:46
МЧ Твоєї сестри не готовий, але ти як сестра яке маєш відношення?
viter33• 12 января в 16:46
Ответ дляИМХОля
Вельми спірна запорука ’щасливого спільного майбутнього’
Столічна штучка• 12 января в 16:46
Ответ дляviter33
Так само і з офіційним шлюбом
Бывают разные ситуации. В самом начале мужчина может говорить, что готов. А когда доходит до дела - делает шаг назад.
Форс мажор• 12 января в 16:46
Ответ дляСижу_и_плачу
Сподіваюсь, що зараз у Вас все добре🙏
Набагато краще. Рада, що я не з ним.
ИМХОля• 12 января в 16:48
Ответ дляviter33
Я думаю вона більше дитини ніж його хоче...
ЯниЯ• 12 января в 16:49
Ответ дляСижу_и_плачу
Я теж так вважаю...але чому він відверто про це не скаже і гає її час...
поговорите с ним об этом
viter33• 12 января в 16:49
Ответ дляСтолічна штучка
В 35/36р. дуже би не радив на це розраховувати
Як і ’завагітнію, поставлю перед фактом’
Він же чітко озвучив свої погляди і життєву позицію.
viter33• 12 января в 16:50
Ответ дляИМХОля
Враховуючи її вік - можна зрозуміти її
Але її вік не стальки критичний, щоб ’завагітнію, а там - буде, як буде’, особливо, знаючи його позицію.
ИМХОля• 12 января в 16:50
Ответ дляviter33
Враховуючи її вік - можна зрозуміти її
Ну то нехай діє а не чекає... може він чекає поки вона завагітніє щоб провірити її на проф предатність...
ЧупакабраЗеБест• 12 января в 16:51
Ответ дляСижу_и_плачу
36 та 35
пфффф, пора прощаться.
по сути он сказал ’ты не та с кем я хочу бра и ребенка’. все.
SergAxt• 12 января в 16:52
Ответ дляИМХОля
Це дуже херовий рецепт, бо від кого завагітніти проблем зовсім не має, і краще щоб це хочаб не був бомжик)))
А в ідеалі це повинен бути чоловік, а не хто попало....
автор Сижу_и_плачу • 12 января в 16:58
Ответ дляSergAxt
А чому на ти?
ИМХОля• 12 января в 16:58
Ответ дляSergAxt
То по вашому вона вже два роки з ким попало???