Обстановщица• 12 января в 16:12

У кого чоловік значно молодший

А вам 50+ років, як ви вирішуете питання з його сексуальними потребами?
Заикальница• 12 января в 16:14
А в чем проблемы для женщины, кроме возможного нежелания?
Это у 80% мужчин в 50+ уже безвольно висит, у женщины возможность заниматься сексом бессрочна.
Сито для думок• 12 января в 16:15
Ещё не 50+ , но рядом. Мы подходим друг другу по темпераменту, поэтому пока проблемы нет. Как будет дальше- посмотрим
Сито для думок• 12 января в 16:16
Ответ дляЗаикальница
У женщины тоже есть желание. И наличие вагины,в которую теоретически можно всунуть, не равно желание.
Кумася• 12 января в 16:20
Ответ дляЗаикальница
Что за странная статистика про мужчин 50+?
автор Обстановщица • 12 января в 16:28
Ответ дляКумася
просто їй 20+, дитина, яка не знає життя
Заикальница• 12 января в 16:29
Ответ дляКумася
Статистики много в разных медицинских журналах.
Первое попавшееся.
Фельдман Г.А., Гольдштейн І, Хацікрістоу Д.Г., Крейн Р.Й., Мак-Кінлі Дж.Б. Імпотенція та її медичні та психологічні кореляти: результати Массачусетського дослідження старіння чоловіків. J Urol . 1994; 151 (1): 54-61.

В 40 лет ровно 50/50.
И каждый год потом лавинный обвал мужской силы.
Борисфенка• 12 января в 16:30
Ответ дляОбстановщица
Не вловила логіки. Мені під 60, чоловік значно молодше, навіщо мій досвід 20-річній дівчині? Її чоловіку 12 років?
автор Обстановщица • 12 января в 16:31
Ответ дляБорисфенка
а, так ви пишете про те, що у вашого чоловіка вже висить! і давно?
Борисфенка• 12 января в 16:32
Ответ дляОбстановщица
У нас все гаразд.
То ще раз - якими краями до цього 20-річна дівчина?
автор Обстановщица • 12 января в 16:34
Ответ дляБорисфенка
У нас все гаразд.
гаразд, це у нього не стоїть, а вам і не треба?
БеллаДонна• 12 января в 16:34
Ответ дляСито для думок
Ой,да все вирішується просто. Якщо жінка 50+ не фанат сексу,то вона собі просто не заведе хлопця 25-30,от і все. Ну почне він трахати щодня,а ще крім цього треба і мінет нормально робити щодня. Жіночка і зіллється ,не витримає такого навантаження
Борисфенка• 12 января в 16:35
Ответ дляОбстановщица
У нього стоїть, мені треба.
Що дає вам це знання?
автор Обстановщица • 12 января в 16:36
Ответ дляБорисфенка
У нього стоїть, мені треба.
Що дає вам це знання?
так а звідки тоді у вас інформація, що після 50-и не стоїть, таки власний досвід?
Заикальница• 12 января в 16:37
Ответ дляСито для думок
Правильно.
И нежелание мало связано с возрастом. А автор спрашивает именно в контексте возраста, а не влечения.
Возможность у женщины сохраняется на всю жизнь.
Заикальница• 12 января в 16:39
Ответ дляОбстановщица
Это я!
Я писала,что у большинства эректильная дисфункция после 50.
Чего к борисфенке пристали - вообще непонятно.
Борисфенка• 12 января в 16:42
Ответ дляОбстановщица
Ви мене з кимось переплутали?
Ви не розумієте, що таке сексуальна конституція - є чоловіки, у яких у 80 стоїть, і є такі, що і в 35 не стоїть.
Що вам дасть чужий досвід? Секс є до кінця життя, питання в періодичності.
автор Обстановщица • 12 января в 16:43
Ответ дляЗаикальница
Это я!
так от з нею і сперечайтесь з цього приводу, вона теж теоретик, як і ви
Борисфенка• 12 января в 16:43
Ответ дляЗаикальница
Это я!
Схоже, що авторка - малолітка, їй якийсь жонатий пеньок вішає лапшу, що стара дружина вже ніяка, а він сам ще огонь, тому його треба ублажати.
автор Обстановщица • 12 января в 16:47
Ответ дляБорисфенка
та ні, мені років, майже, як і вам. чоловік ще хоче, я вже ні.
а тут синуля знайшов собі старшу пасію, хвилююсь, щоб дитина в ручному режимі через декілька років не жила
Борисфенка• 12 января в 16:51
Ответ дляОбстановщица
Сміюся. Я якраз і досі хочу, з чоловіком гармонія.
А за сина не переживайте, на його вік жінок вистачить. Старшу пасію знайшов, бо сам інфантільний, ви б за це переживали.
автор Обстановщица • 12 января в 16:53
Ви просто не щира, видно, що зовсім мало часу з вашим новим чоловіком живете і тому даєте, щоб не втік.
А за мою дитину не переймайтесь, він дорослий і самостійний
Борисфенка• 12 января в 16:55
Ответ дляОбстановщица
Тобто ви не вірите, що у жінок буває бажання? Тільки по обов´язку?
автор Обстановщица • 12 января в 17:03
Ответ дляБорисфенка
я просто вам не вірю, от і все
Борисфенка• 12 января в 17:04
Ответ дляОбстановщица
я просто вам не вірю, от і все
Пішла плакати у куточку
автор Обстановщица • 12 января в 17:06
Ответ дляБорисфенка
Пішла плакати у куточку
краще задовольніть вашого бідолашного чоловіка, поки він не витратив увесь туалетний папір
Борисфенка• 12 января в 17:07
Ответ дляОбстановщица
Він воює. Тому вам краще заткнутися.
автор Обстановщица • 12 января в 17:09
Ответ дляБорисфенка
Він воює. Тому вам краще заткнутися.
десь в якомусь місці вашої історії ви брешете