ГонУрова дівка• 12 января в 19:25
Какой глубокий смысл в этой картинке
Ответ дляГладиолус
Чекаю, поки дитина підросте. Тоді піду від нього.
Нет, Вы не уйдете от него) вам хорошо быть жертвой( а потом когда ребенок выростит и вы осознаёте что просрали свою жизнь Вы его будете в этом винить . А он Вам ответит ’ а я тебя не просил/просила об этом’
Я тут Живу• 12 января в 19:48
Ответ дляГладиолус
Себе утримувати я можу. Дитину - ні.
Хоча, кому я поясню.....
Ну так треба писати, терплю все заради грошей. Вважаю, що за гроші можу купити дитині дитинство і майбутнє. Ви помиляєтесь.
Гладиолус• 12 января в 19:49
Ответ дляpolski
Ви мене погано знаєте.
Фантазерша• 12 января в 19:51
Картинка из разряда статуса вконтакте ’люблю дождь, в нем можно спрятать слезы’.
Я тут Живу• 12 января в 19:51
Ответ дляГладиолус
Ви мене погано знаєте.
Тут взагалі ніхто нікого не знає. В мене подруга виховує двох дітей, за свої. Колега підняла двох і лежачу маму гляділа десятки років. Ваш вибір терпіти. Маєте право. Я не люблю історії про коробки, життя говорить про інше. Мені відомо багато історій, сильних жінок.
Я тут Живу• 12 января в 19:51
Ответ дляФантазерша
Це точно...
Гладиолус• 12 января в 19:53
Ответ дляЯ тут Живу
Гарні казочки, але засуджуєте мене ви, яка не жила моє життя. Дивно.
Бесбардак• 12 января в 19:55
Ответ дляФоточки нема
Да, оно говорит о том, что не стоит жертвовать собой ради мужика . Всегда нужно выбирать себя !
Так она и выбрала себя: жить в привычной обстановке, возможно, не работать, не искать жильё, не искать нового мужика и т.д.
Я тут Живу• 12 января в 19:58
Ответ дляГладиолус
Де саме засуджую? Чи ви не терпите чоловіка за гроші, я вас неправильно зрозуміла? Це факт про який ви пишете. Це ваше життя але дитина не обирає.
Бесбардак• 12 января в 19:59
Ответ дляГладиолус
Бо дитині він батько. Куди вона піде з дитиною ? Під міст в коробку?
Она именно оттуда вышла замуж?
Дівка в намисті• 12 января в 19:59
Ответ дляФоточки нема
Я прекрасно поняла смысл картинки, что пока мужик ахает любовницу и живёт в свое удовольствие , мама/женщина страдая защищает чувства ребенка. Но вопрос зачем она терпит эту боль и врёт ребенку????
Любительница пострадать. Доска опирается обеими концами о пол и стену и нет никаких проблем из под нее выйти. Но она и ребенка там силой удерживает, и сама спиной на доску давит.
Гладиолус• 12 января в 19:59
Ответ дляБесбардак
Она именно оттуда вышла замуж?
Я виходила заміж з орендованої кімнати. І що?
Бесбардак• 12 января в 20:01
Ответ дляГладиолус
В ту комнату из-под моста попали?
Я тут Живу• 12 января в 20:06
Ответ дляГладиолус
Вам будь що видається казочкою, ви себе запевните в чому завгодно, тільки щоб залишитись там, де ви є. Тому що маєте вигоду, самостійно мало заробляєте. І це нормально боятись, щось змінювати, ненормально завжди залишатись в цьому стані.
Гладиолус• 12 января в 20:08
Ответ дляБесбардак
В ту комнату из-под моста попали?
Будинок на окупованій. Ще питання є?
Я тут Живу• 12 января в 20:08
Ответ дляГладиолус
Будинок на окупованій. Ще питання є?
Чому ви не поїхали за кордон з дитиною?
Гладиолус• 12 января в 20:09
Ответ дляЯ тут Живу
Ви мені можете допомогти?
Ні?
То ваш осуд мені не потрібний.
Життя бентежне.
Ні?
То ваш осуд мені не потрібний.
Життя бентежне.
Гладиолус• 12 января в 20:09
Ответ дляЯ тут Живу
Чому ви не поїхали за кордон з дитиною?
Для чого?
Я тут Живу• 12 января в 20:10
Ответ дляГладиолус
Ви мені можете допомогти?
Ні?
То ваш осуд мені не потрібний.
Життя бентежне.
Ні?
То ваш осуд мені не потрібний.
Життя бентежне.
Ще раз, я вас не засуджую.Я вийшла з гірших умов. І моя матір саме такою тєрпілою була. І мені шкода, що такі не дбають про своїх дітей, їх майбутнє. Моральне, психологічне, емоційне
Я тут Живу• 12 января в 20:11
Ответ дляГладиолус
Для чого?
Ви ж написали що в планах піти від чоловіка, для чого чекати? Якщо житло в окупації, чого не поїхати за кордон, це як варіант?
Гладиолус• 12 января в 20:12
Ответ дляЯ тут Живу
Давайте не будемо мірятись. Мої батьки теж розлучилися. Ми майже три роки тримали строгий піст.
Моя дитина живе в хороших емоційних умовах.
Ту картинку ви явно не посилили.
Я тут Живу• 12 января в 20:13
Ответ дляГладиолус
Ту картинку ви явно не посилили.
Ви гарно граєте але мрієте покинути чоловіка? Дивне життя....
Гладиолус• 12 января в 20:15
Ответ дляЯ тут Живу
Житло в окупації мами, яка вже померла. Моє житло тут, де я живу у спільній власності з чоловіком.
Я не хочу тягнути дитину в табори і злидні, її не лишу.
Більше відповідати не буду. Ви дуже обмежено мислите.
Гладиолус• 12 января в 20:15
Ответ дляЯ тут Живу
Я не чоловіка не можу покинути, а дитину.
Я тут Живу• 12 января в 20:19
Ответ дляГладиолус
А для чого кидати дитину? Люди їдуть на заробітки вивозять дітей, мігрують по країні вивозять дітей і тварин. Ви живете заради грошей з чоловіком але чомусь у вас з дитиною могли бути злидні? Я не розумію як гроші є і немає їх одночасно? Чи він утримує виключно дитину? Причини продовження стосунків незрозумілі, з людиною яка не влаштовує. Як на картинці. Вона продовжує терпіти біль, він завдавати болю. Найбільше страждають діти.
Пупуговка• 12 января в 20:25
Ответ дляФоточки нема
И картинка неправильная. Там надо, чтобы мама прикрывалась ребенком, которому с двух сторон боль достается: и от папы и , в первую очередь, от мамы. Потому что мама- манипуляторша, которая ребенком прикрывает свою ленивую жопу. Поэтому и папа за.бался с ней
Благоуханочка• 12 января в 20:32
Ответ дляЯ тут Живу
Не просто, це созалежність, ілюзії з приводу захисту дитини. Насправді людина робить гірше всім, а жертва нафіг нікому не треба, вона марна.
Тут сегодня была тема, что жена друга мужа рассказала жене про его скачки в гречку.
И все дружно: а зачем разводиться, если то были ’просто одноразрвые интрижки на стороне’? Они готовы терпеть всё это лайно по жизни.