Новопоштинская• 12 января в 21:11
Куда сходить во Львове в 5-6 утра?
Буду проездом. Поезд прибывает в 4 утра. Чем заняться?
західний_діалект• 12 января в 21:11
в центр пройтись. як раз з вокзала до центра пішки хвилин 30
дамаБезСобачки• 12 января в 21:15
Ми колись з дітьми приїхали потягом на 1 день погуляти. Потяг прибував о 5 ранку, о такій годині ще не працювало нічого, так ми вирішили поїхати на цвинтар. 2 мами та 3 малих дітей на цвинтарі о 6:00 мабуть виглядало дивно))
Привіт з ботойбіччя• 12 января в 21:20
Ответ дляКоролева Сарказма
А че там нет часа комендатского до 6 ?
Нема, до 5
Бутербродница• 12 января в 21:26
На залізничному вокзалі є типу трц Хаб.Там є кав´ярня та бістро.До 08.00 все зачинене.
Я таке знаю• 12 января в 21:30
Нікуди. Комендатська година до 5, світанок о 8. Сидіти пити каву, читати порадницю. Якщо місце в кімнатах відпочинку є вільне, можна доспати.
О котрій вам далі вирушати?
Новопоштинская
• 12 января в 21:33
Ответ длядамаБезСобачки
Цікаво...і що пустили? В них же якийсь графік роботи є?
Новопоштинская
• 12 января в 21:35
Ответ длядамаБезСобачки
Темно ж..
Просериарила молодость• 12 января в 21:35
Ответ длязахідний_діалект
За 30 хвилин навряд. Та і темно ще в цю пору
дамаБезСобачки• 12 января в 21:38
Ответ дляНовопоштинская
Так, калітка була відчинена, сторожа запитали чи можна, він дозволив. Коли повертались назад десь біля 8, то заходила екскурсія, ми ще попросились з ними. Екскурсовод мабуть з огляду на дітей сказала можна. То так вже було набагато цікавіше, ніж просто самому ходити. І з екскурсією сходили до пам ятників однакових туди далі на верх, самі їх не знайшли.
Новопоштинская
• 12 января в 21:40
А о скількій годині починає курсувати міський транспорт? І до скількох ?
дамаБезСобачки• 12 января в 21:41
Ответ дляНовопоштинская
Темно ж..
То зараз темно, я не писала, що ми були взимку. Згадалось просто. Коли ми були, то була осінь, але який саме місяць не пам ятаю, давно це було. Мабуть років 13 десь тому. Ті діти вже дорослі))
Маю сечі• 12 января в 22:05
Ответ дляНовопоштинская
Темно ж..
Літом ні. Ми теж колись приїхали десь о 5 ранку. Літом. Пішли в сторону центру. Дуже гарно сонце сходило, коли повернули від вокзалу. Йшли, роздивлялися все, якось забрали до собору святого Юри, погуляти по територію собору. Якраз його відкрили, то ще й в середині подивилися. Так, непоспішаючи дійшли в центр. Поснідали в Бачевських.
Ще по дорозі в Будинок вчених попали. Сторож пустив.