Мелочунь• 12 января в 22:18

Кто работает и имеет семью большую, когда и что готовите?

Хочу создать план, купить холодильник больше или морозилку и морозить полуфабрикаты по воскресеньям, так чтобы максимально облегчить быт в пн-пт
Хочу купить
Морозилку отдельную или больше холодильник?
Кух. комбайн -мясорубка, измельчитель, тестомес(Кенвуд)
Из блюд собираюсь делать заготовки/морозить
Овощные смеси готовые
Тефтели, котлеты, голубцы
Сырники, вареники ленивые
Пельмени, вареники
Что ещё можно? Что вы готовите из запасов?
Тефтели
Трільчиха• 12 января в 22:22
Раз семья большая, то и рук много, а не одни Ваши
Перша скрипка• 12 января в 22:25
Я не люблю полуфабрикаты,купила мясо,пофасовала и готовим по необходимости.
ГендиреХтор• 12 января в 22:27
Я не работаю и семья стандартная, муж и два подростка и то как сталевар у печи. Это вы все выходные будете готовить, а отдыхать когда.
автор Мелочунь • 12 января в 22:28
Ответ дляПерша скрипка
Чем плохи сырые котлеты/тефтели/ сырники сформованные и замороженные?
Може ще третю?• 12 января в 22:28
Вы представляете сколько времени надо, чтобы налепить на большую семью вареников/пельменей, чтобы было что ещё и морозить? Готовьте что попроще, а не то что кучу времени забирает.
Самая СоветЧиваЯ• 12 января в 22:29
Працюю, родина 2+2, син дорослий то фактично 3+1
Сьогодні ввечері приготувала
Суп з фрикадельками
Запекла в духовці дораду і шматок свинини
Зробила печінковий паштет
Спекла клафуті з вишнею

Обід сьогодні готував чоловік - насмажив картоплі, отих смішних грибів японськів та стейки. Були відкриті консервовані помідори та огірки, є капуста квашена. Огірки та помідори свекруха консервує. До речі на завтра є млинці з сиром, теж дякувати свекрусі - це вона насмажила та передала з капустою квашеною
автор Мелочунь • 12 января в 22:29
Ответ дляГендиреХтор
А так я в будни после работы, сейчас ещё работы мало, а с весны и все лето будет много, вообще не знаю когда буду все успевать(
Самая СоветЧиваЯ• 12 января в 22:30
Ответ дляТрільчиха
А якщо троє з пʼятьох це діти від 3 до 10 років?
Синди Кроуфорд• 12 января в 22:30
Вареники і пельмені тільки купляю
Нас тільки троє і готую тільки вечерю
Це салат, легкий гарнір і мʼясо або риба в духовці, займає хвилин 30-40
Все. Борщ чи суп на вихідні. Я ж не куховарка їм
ГендиреХтор• 12 января в 22:30
Ответ дляМелочунь
Ну если хотите есть много видео на ютуб на эту тему. Там даже бульоны замораживать концентрированные
Синди Кроуфорд• 12 января в 22:31
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Тоді мабуть треба не працювати, щоб мати час на таку родину
автор Мелочунь • 12 января в 22:31
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Сьогодні ввечері приготувала
Суп з фрикадельками
Зробила печінковий паштет
Спекла клафуті з вишнею

Моя свекруха може тільки ЦУ передати)) в мене назавтра теж є що поїсти, а на вівторок вже 0. Зроблю салат крабовий чи з тунцем і потрібно ще на обід і вечерю...
Вельшановна• 12 января в 22:32
а что вы делали раньше, еесли хотите прям всю возмржную технику купить одновременно? у вас даде комбайна не было что ли?
Трільчиха• 12 января в 22:32
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вряд ли с такими детьми работают. И как минимум ещё один взрослый есть даже при таком раскладе
автор Мелочунь • 12 января в 22:32
Ответ дляСинди Кроуфорд
Вареники і пельмені тільки купляю
Нас тільки троє і готую тільки вечерю
А що в обід їдять і на сніданок? В мене всі, крім молодшої дочки їдять вдома сніданок, обід вечерю.
Вельшановна• 12 января в 22:33
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
а хто за дітьми дивиться? хай він і готує
автор Мелочунь • 12 января в 22:34
Ответ дляВельшановна
Какую всю? Не было комбайна, это преступление?)) Мясорубка есть
Самая СоветЧиваЯ• 12 января в 22:34
Авторе, а навіщо упахіватись, все це готувати та морозити?
Я купую заморожені овочеві суміші, заморожену вишню без кісточок. Цвітнаскапуста та броколі є майже цілий рік
Заморожені зрази, голубці, сирники є в Галі балуваній. Я там і котлети рибні пісні купую

Ото я ще не витрачала гроші на комбайни та мʼясорубки-подрібнювачі, щоб потохім витрачати час на приготування напівфабрикатів. Ви що? Хіба так можна жити при тому що ви ще й працюєте?
Самая СоветЧиваЯ• 12 января в 22:35
Ответ дляВельшановна
Садочок та школа дивиться, може бабуся допомагає як в моєму випадку з молодшею. То мені ще маму попросити щоб вона мені готувала чи як?
Самая СоветЧиваЯ• 12 января в 22:36
Ответ дляТрільчиха
Та по-різному буває
Без комплексів• 12 января в 22:36
Запеканки
Пиццы
Зразы с разными начинками
Вареники
Пельмени
Бульоны
Овощные смеси для рагу, соте и пр
Котлеты
Отбивные
Маринованные мясо
Сырые колбасы
Просто мясной и рыбный фарш листами
МУСЯкомарова• 12 января в 22:37
Авторе, син і чоловік мають готувати, і молодшу привчати. Чому ви маєте бути рабинею? А потім це все ненавидіти
Вельшановна• 12 января в 22:38
Ответ дляМелочунь
ну просто вы в один момент прям все купить решили и делать с нуля полуфабрикаты
сразу стало интересно как вы раньше жили
обычно люди по необхрдимости постепенно чтото подкупают
Самая СоветЧиваЯ• 12 января в 22:39
Ответ дляМелочунь
Можу порадити готувати одразу декілька страв в духовці. Наприклад в мене сьогодні вмістилось мʼясо, риба та печінка з овочами на паштет. Це займає мінімум зусиль та часу. І ще я користуюсь одноразовими формами з фольги. Хоча в мене є посудомийка, але все одно ці форми спрощують процес приготування
Вельшановна• 12 января в 22:40
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
якщо жінка маючи трьох малих дітей виходить на роботу то має по максимуму залучати допомогу, хай і за гроші
або хай дома сидить
а то так і ноги можна пртянути
автор Мелочунь • 12 января в 22:40
Ответ дляВельшановна
Решила купить, так как на работу вышла плотно, до этого удалёнке была и могла время выбирать. Прям все - это комбайн и морозилка?
Гуляю босоніж• 12 января в 22:41
Большая семья это сколько и какой возраст?
автор Мелочунь • 12 января в 22:41
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Посудомийка теж є
Спробую
Рожки-да-ножки• 12 января в 22:41
Скажемо так, я не фанатик тільки здорового харчування і працюю 5/2 по 9-10 годин на день. Тому, всі закупки - на вихідних. Фарш перекручую, формую котлети, заморожую. М´ясо (бедра курячі, філе, гуляш свинний або реберця, відбивні) та рибу завжди заморожую порційно. Тому серед тижня - зранку ми снідаємо пельмені (купляємо)/ каша / омлет + я ставлю макарони або гречку на вечерю. М´ясо можу звечора розморозити, зранку намаринувати і залишити. Хто перший додому приходить - я, чоловік чи старший син - той ставить в духовку або смажить котлети.
Єдине, що серед тижня - то варю перші страви (у нас їх їдять всі).
Також в морозильнику завжли є нагетси.
Капуста, помідори, салат, консервація, квашена капуста, квасоля з овочами (верес) - вдома є завжди.
Якось так і викручуємось. Але ми і не паримось. Якщо знаємо, що нічого немає і сили ні в кого вже немає - то можемо замовити піцу і все.
автор Мелочунь • 12 января в 22:42
Ответ дляГуляю босоніж
2 взрослых и трое детей 15, 12и 4