Христя в тiстi• 13 января в 00:17
Морозов больше не будет?
В феврале минус не бахнет ?
Янка-угомонись• 13 января в 00:35
Ответ дляНоунэйм
Удалено администрацией...
Эх, сразу видно глубоко верующего человека
Галя із Дарниці• 13 января в 00:35
Ответ дляЦідило правди
В нас завтра-7 вночі. Одну ніч. Це максимум.
Ужгород?
Вилосипедниця• 13 января в 00:36
Ответ дляМати тріля
Памʼятаю у лютому бували по два тижні морози мінус 10 мінус 14. Рівненщина
А мені мама розповідала, що в січні-лютому були морози -25-30 град і вони не ходили в школу. 60 роки минулого століття
ReintTycha• 13 января в 00:37
Ответ дляНоунэйм
Удалено администрацией...
Я саяткую 19. Але на річці Йордан теж ніколи не бачила криги.
Чи варто сваритися ?
А що таке?• 13 января в 00:39
Ответ дляВилосипедниця
В 90ті було -32, у нас школу відмінили на кілька днів.
ReintTycha• 13 января в 00:40
Ответ дляА що таке?
У нас ніколи не відміняли.Сусіди розкопували сусідів. Україна
На веранді завжди стояла лопата. І одне вікно витягували- щоб відкидати від дверей.
Бо ми жили з півночі, від поля,-і замітало по кришу
Перловая Кашка• 13 января в 00:40
Ответ дляЯнка-угомонись
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 13 января в 00:40
Ответ дляНе прохожу мимо
Скоро в нас пальми рости будуть
За пальми не скажу, а інжир, хурма, гранати і актінідія в нас на дачі вже ростуть і плодоносять)
А що таке?• 13 января в 00:41
Ответ дляReintTycha
Я пам´ятаю ми всі поприходили, снігу, до речі, було небагато, а вчителі сказали чого приперлися, чешіть додому)) І ще грудень 2015 був дуже холодний, більший за 20 мінус.
Мати тріля• 13 января в 00:41
Ответ дляReintTycha
Чи варто сваритися ?
Це я про недалекі часи, декілька років тому. А в дитинстві мінус 20 було часто, йдеш в школу на віях іній
Дрібка щастя• 13 января в 00:46
Ответ дляНоунэйм
Удалено администрацией...
Правду пишите, всі інші - безмозглі слимаки, ті, що святкують 19.
ReintTycha• 13 января в 00:47
Ответ дляА що таке?
А ми на перерві каталися на дупі з ковзанки. А були такі рейтузи, шерстяні, колючі, неприємні. І від того снігу вони ставали , як пес в отих балабухах. І на уроці то починало танути. І ти мокра- і ще калюжа під тобою
А ще потрібно було обовязково черговим полити ту ковзанку водою- щоб на рано була супер ковзанка
IQ 80• 13 января в 00:56
Ответ дляПес Патрон
полезла искать в гугле, что такое актинидия, это киви получается)?
Пес Патрон• 13 января в 01:04
Ответ дляIQ 80
Так, це такі маленькі ківі.
Липка-прилипка• 13 января в 01:07
Ответ дляВилосипедниця
Зима 97-98рр, снігу було дуже мало, але було до -27 в грудні чи січні. Школу відміняли, але хто прийшов, не відпускали до обіду додому, щоб не замерзнути по дорозі. І сиділо на по 3-4 в класі)
Харківська область
Липка-прилипка• 13 января в 01:12
Ще згадала, зима 17/18, донька вчилася в другому класі, проспали зранку, летіли скоренько, малу завела в школу, вийшла, а в мене волосся біле біля лиця. Зустріла знайому, вона каже, що було -23, коли з дому виходила. А я так поспішала, що й не відчула морозяку)
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января в 01:24
Ответ дляНоунэйм
Удалено администрацией...
Одразу видно істинно віруючу прихожанку УПЦ МП 🤦♀️
Милосердя так і пре
Кусюче сонечко• 13 января в 01:49
Ответ дляЯнка-угомонись
Так оно уже прошло
Где? Ещё 19 января не наступило
Кусюче сонечко• 13 января в 01:50
Ответ дляЯнка-угомонись
У вас, это где? В Украине уже прошло, без морозов.
В Украине 19 января Крещение
Кусюче сонечко• 13 января в 01:52
Ответ дляВилосипедниця
В конце 90 в декабре январе была темп такая и мы в школу не ходили
Кривая спроса• 13 января в 01:55
Сейчас набегут патриотки. Но я хочу сказать, что климат меня волнует куда более, чем война. P.S. Я в Украине и да это глобальное потепление страшно.
Чудовий каламбур• 13 января в 02:17
Страшно почему такой перекос климата , но с другой стороны меньше за отопление платить
Божа кульбабка• 13 января в 02:34
Ответ дляНе прохожу мимо
Скоро в нас пальми рости будуть
Вже ростуть. В Ужгороді алею пальм висадили
Божа кульбабка• 13 января в 02:35
Ответ дляЧудовий каламбур
Вы представляете, какой климат теперь будет каждое лето?
Примарочка• 13 января в 06:47
Ответ дляВилосипедниця
В моєму дитинстві в 90 теж тук було. І навіть ті дитинстві моїх дітей було, а це вже після 2010. Так періодично буває. Це не значить що так було всю зиму і кожен рік.
КаваЗМолоком• 13 января в 07:05
Ответ дляБожа кульбабка
адская жара?
За ким я буду?• 13 января в 07:23
Ответ дляЗаела_пластинка
Надеюсь, будут. А то так грустно, что слишком быстро меняется климат.
Ловите фото снежных гор!
Весела пiсенька• 13 января в 07:28
Ответ дляЧудовий каламбур
Влітку, в плюс 50, всі будуть платити за охолодження і полив