Христя в тiстi• 13 января в 00:17
Морозов больше не будет?
В феврале минус не бахнет ?
Тюрюнь_Тюнь• 13 января в 07:40
Ответ дляЗаела_пластинка
Надеюсь, будут. А то так грустно, что слишком быстро меняется климат.
Авто у вас точно нет
А_я_ЛОЖУ!• 13 января в 07:40
Ответ дляВилосипедниця
А мені мама розповідала, що в січні-лютому були морози -25-30 град і вони не ходили в школу. 60 роки минулого століття
В мої шкільні роки також було таке, що мороз -20 і відміняли навчання (90-2000), ми ще тоді, як навчалися дуже чекали і морозів і карантин через грип. В 2006 племінник народжувався і були морози і страшна ожеледиця по всьому місту, транспортний колапс через цю ожеледицю був. А як вже дитина навчалася в школі 2018, то та весняних канікулах випало багато снігу. Це все південь України
Бла бла бла• 13 января в 07:44
Ответ дляКоник-стрибунець
Будут, на Крещение +/- всегда мороз бывает пару дней
Так Хрещення вже було, і був який-не який, але мороз 6-го
Бла бла бла• 13 января в 07:44
Ответ дляЦідило правди
На ріці Йордан
О, я колись в ній навіть ноги помочила 🤗
ПуГоФФка• 13 января в 07:48
Ответ дляМіс Всесвіт
А вони взагалі були в цьому році, ті морози?
Тот же вопрос. Работаю удалённо, последние пару месяцев работы было много, выхожу редко - вообще не уверена, была ли уже в этом году зима) Из окна снег пару раз видела.
Вельшановна• 13 января в 08:07
Дуже сумно від цих змін🥲🥲🥲 прям пздц. Я вже літа боюся, тієї пекельної спеки.
Навіть років 10 назад були морози до -25 вночі. Як все швидко змінилося😭
Міс Всесвіт• 13 января в 08:17
Ответ дляВилосипедниця
Мені моя мама розповідала, як в її дитинстві (50-ті роки) насипало снігом вище зросту людини. Доводилося ціли траншеї в снігу прокопувати по вулицях, щоб хоча б пройти.
Сяду на шию, дорого!• 13 января в 08:18
Ответ дляВилосипедниця
Коли я була в 11 класі, було -25, але в школу ми ходили. Я ще їздила тоді в приймальну комісію в універ. Пам´ятаю, йшла в новій теплій дублянці і флісовій шапочці по набережній до Поштової площі, а ніс мерз просто жахливо.
Сяду на шию, дорого!• 13 января в 08:21
Ответ дляПес Патрон
За пальми не скажу, а інжир, хурма, гранати і актінідія в нас на дачі вже ростуть і плодоносять)
Кума в одеській області на новий рік рози зрізала у вази. Про зелень з городу на всі свята можна навіть і не згадувати.
Вона вже який рік поспіль намагається виростити авокадо. Раніше воно вимерзало, тепер тримається.
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Зими стали набагато теплішими, однак березневі (а то і квітневі-травневі) замороки - розповсюджене явище
Коли обмерзає цвіт абрикос, персиків та ін.((( і потім вони по космічних цінах
ПоЗиТиВнАя• 13 января в 09:01
Нафиг те морозы, сейчас отличные зимы с солнцем и плюсовой температурой. Кто хочет мороз, снег вперед в Буковель и дальше.
Пес Патрон• 13 января в 09:03
Ответ дляКаваЗМолоком
адская жара?
Я з півдня України.
Влітку у нас +30 в тіні - це щастя і прохолода. Минуле літо майже весь липень і половину серпня було від +37до +42 в тіні, на сонці можна було яєшню смажити, сусідські діти так прикололись, особисто бачила - яйце розбивали на сковорідку, виставляли за балкон (сонячна сторона), і воно перетворювалрсь за пару хвилин на глазунью...
На дачі навіть при щоденному поливі ГОРІЛО ВСЕ! Щоб щось плодоносило, потрібно було полив включати цілодобово, але світла не було по 16-18 годин на добу, тому все погоріло - малина, помідори, перець, ще купа всього.
Не прикрита полуниця згоріла вся, та, яку накривали від сонця - тупо варилася від жари(
Огірки садили 3 рази, все горіли, плодоносити почали тільки осінні, коли жара трохи спала і полива більше стало.
Картоплі було дуже мало, поливали тільки вночі, бо інакше молода картопля приварювалась прямо в землі.
І дощу не було ні краплі 2 місяця, якщо не більше.
Короче, мені майже 50, такого жаху з погодою не пам´ятаю.
Цідило правди• 13 января в 09:04
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Урожаю не буде.
ПоЗиТиВнАя• 13 января в 09:06
Ответ дляЦідило правди
Урожаю не буде.
Думаєте? Ну ціни на овочі шокують і зараз🙁 нажаль, не звикну що картопля тепер 40 -50 грн домашня.
Пес Патрон• 13 января в 09:10
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А ви думаєте, чому картопля цього року по 40-50???
Через аномальну жару минулого літа, бо горіла вся без дощів на городах в людей.
В 22-му, наприклад, літо досить дощове і прохолодне було, то картопля в західних областях по 8 була, а не по 28, як в минулому.
Цідило правди• 13 января в 09:17
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не тільки картопля. Пшениця, плодові дерева яким потрібно мороз і сніг.
Невидимка• 13 января в 09:27
не відомо, може і будуть морози.
але те, що котики розпустились в Києві і в новинах зустріячала, що десь в Україні вже лелеки прилетіли.
то збій в системі часу якийсь дивний ставсь
Завжди з рушником• 13 января в 09:29
Ответ дляКоник-стрибунець
Так воно вже було
Тану на сонці• 13 января в 10:18
Хорошо бы морозов не было и снега не было. Мне нравится чтобы зимой была плюсовая температура.
А що таке?• 13 января в 10:55
Ответ дляКривая спроса
Сейчас набегут патриотки. Но я хочу сказать, что климат меня волнует куда более, чем война. P.S. Я в Украине и да это глобальное потепление страшно.
Значить, не дуже то Вас війна зачепила, щаслива людина.
кнопкодав• 13 января в 10:58
Ответ дляIQ 80
думаю, самый большой ’мороз’ будет максимум пару дней до минус 10
...можно новый пуховик паковать обратно в шкаф
а теплые сапоги даже не доставала
На самом деле не смеешно. Єто довольно таки плохо.
Я вот очень боюсь что же летом то будет.
кнопкодав• 13 января в 11:03
Ответ дляЧудовий каламбур
Страшно почему такой перекос климата , но с другой стороны меньше за отопление платить
Летом возмемтиться оплатой кондиционера. Или даже превзойдет.
Все ето действительно очень страшно.
кнопкодав• 13 января в 11:04
Ответ дляКаваЗМолоком
адская жара?
Да, и скорее всего даже хуже чем кошмарное прошлое лето было.
кнопкодав• 13 января в 11:09
Ответ дляЦідило правди
Отож. Це жах що відбувається.
А без врожаю ... всі розуміють що нас чекає
Фиона Шрековна• 13 января в 11:47
Тільки половина зими пройшла. Морози в кінці січня (в мене ДН, тому знаю), засипає і холодно, і це я з Півдня України. От і зараз пишуть, що очікуються заморозки в кінці цього тижня. Чого ото розводити кіпіш.
Кривая спроса• 13 января в 11:47
Ответ дляА що таке?
Не кажіть дурні. Так само зачепила, як всіх, які зустрічали війну під Києвом і не виїжджали. Ви просто не розумієте, що вас і ваших дітей чекає.
А що таке?• 13 января в 11:48
Ответ дляКривая спроса
Я ще раз кажу, що не зачепила, всі живі, в своїх квартирах, ніхто з чоловіків не на війні, бо тоді б саме Ви не писали дурні.
Кривая спроса• 13 января в 11:49
Ответ дляА що таке?
Це те саме, як було перед війною, всі думали що пронесе. От і ви зараз так. Війна закінчиться, а те що чекає землю наврядчи. Але ви не здатні зрозуміти