Якось так і живу• 13 января 2025
Допомагає вам чоловік з дитиною?
Малій 2 місяці, чоловік зовсім не хоче сидіти з дитиною.
Один раз залишила малу з ним, пішла до гінеколога плановий огляд, телефонував через годину "ну шо ти?де ти?довго?"
Про те щоб встати у ночі я взагалі мовчу, психує бо йому на роботу, але доглядати дитину це також не легко блін.... Починає шо, а от у друзів наших Алка все сама робить і чоловіка не чіпає.
Була в мене температура висока (мастит), а ночі будила кажу допоможи , дай бутилочки малій, так тоді був скандал, бо це не чоловіча робота, і чого це він повинен, раз він буде доглядати малу то я повинна працювати.
На вулиці не гуляє щ малою, бо це нудно..
Пересварився з усіма , бо всі бачите його не розуміють як йому тяжко.
А ваші чоловіки сиділи з дітьми?
Ответ дляОпля Картопля
Та ничего он не делал никогда,мне так кажется.Чкловек,который это все делал,прекрасно понимает,что это занимает много времени,а у него жена ’спит целый день’
Конечно. По описанию типичное быдло, вокруг которого жена бегала и считала, что у них всё отлично.
Опля Картопля• 13 января 2025
Ответ дляSo_so
Мама заипалась плясать возле него и перекрестилась,когда женился.А он с одной шеи на другую перелез.
Автор,мудило редкостное Ваш муж
Весотехник• 13 января 2025
По сути он прав в том, что если ребенок на двоих, то и работают двое, а не он один работает и часть забот о ребенке на нем, а вы отдыхаете. Но, в случае с маститом не прав, если вы болели , то он обязан был не просто ночью встать, а и больничный взять и дать вам возможность выздороветь.
Говорю відверто• 13 января 2025
Стосовно нічних вставань ви неправі, бо йому реально на роботу а ви можете і вдень з дитиною доспати.
Але оця фраза про чоловічу і жіночу роботу абсолютно ненормалтна, бувають форсмажори і треба один одного виручати.
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляIshoy
Автор, но Вы же поняли, что это не нормально. Видимо ребенка хотели именно Вы, а не муж. Теперь выход только 1 - развод, потому что дальше будет намного хуже. Свекровь обязательно пусть помогает, не отказывайтесь и ищите варианты куда Вам идти с ребенком
Ми живемо у моїй квартирі, тому шукати йому буде потрібно.
Дитину хотіли оба, бо планували її довго, і я довго не наважувалась через війну. Казав шо все буде ок, ми впораємось
Ага, пораюсь тільки я.
Я вже казала що доведе, і я розлучусь з ним, так б´ється в істериці шо я знайшла когось))) це так смішно просто
Ага, пораюсь тільки я.
Весотехник• 13 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Я вже думала за розлучення, нащо воно мені потрібно. З дитиною тільки я і свекруха, бо поруч живе. Вона мені також казала, шо в шоці з нього, бо так не виховувала його, і шо якщо я буду думати за розлучення буде на моїй стороні.
Так у вас свекровь есть, зачем вам ещё помощь мужа? Если честно, то кроме ау при болезни, зачем вам помощь с 1 ребенком?
Весела бджілка• 13 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Дитина не його?
Володарка мрій• 13 января 2025
Да ,мой помогал с ребёнком и сидел. Но это потому , что ребёнка он хотел больше , чем я и долго его ждал ). Да и деваться ему было некуда.
У меня 3 раза в неделю был спортзал . Поэтому вечером после работы приходил и сидел. И по выходным вместе выгуливали ребёнка. Муж хвастался, какой у него сын родился))) Ну и я эгоистичная и нехорошая , поэтому всех в семье подстраиваю под себя.
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляВесотехник
Елементарно, сходити в душ, поїсти НОРМАЛЬНО.
Свекруха працює, вона не приходить кожен день, в неї також є свої справи
Весотехник• 13 января 2025
Ответ дляМама Чели
Прийшов, рота розкрив, дитину йому в руки, а сама гулять. Трубку не брати. Бо вигорите швидко.
Не гулять, а на работу, если по честному.
Весотехник• 13 января 2025
Ответ дляВесела бджілка
Жінки, а ви допомагаєте чоловікам з дітьми?
Я да, первый месяц активно помогала, а потом по ночам забила и спала)
Володарка мрій• 13 января 2025
Ответ дляВесела бджілка
А что, детей вынашивают , рожают и занимаются ими мужчины? Что им с детьми надо помогать ?
Весотехник• 13 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
И? Что вам мешает это делать? У вас один ребёнок, вы не работаете, ну реально в чем проблема?
Весела бджілка• 13 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Тобто, дитина тільки материна.
Весотехник• 13 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Ну занимаются да, мужчины тоже бывают в декрете)
Мая твая не панимать• 13 января 2025
Так, звичайно, вночі мені приносить годувати під груди, переодягає, вкладає, купає переважно він, гуляє, ходить з ним в басейн, він батько такий як і я мама, працюємо обоє, як це не хоче, не буде, не чоловіча справа. І піти я можу коли треба чи хочу, сам відправляє провітритись.
У мене нахабне ледащо пішло б з речами нафіг.
Чоловік має піклуватися про дитину і дружини, як і дружина про дитину і чоловіка, інакше навіщо та друга половина треба.
Володарка мрій• 13 января 2025
Ответ дляВесела бджілка
Тобто, дитина тільки материна.
Ну вот как видите многие мужчины своих родительских обязанностей избегают всеми силами. Иначе темы автора не было бы ?
Володарка мрій• 13 января 2025
Ответ дляВесотехник
И какой процент мужчин в Украине идут в декрет вместо жены ? 1 или 2 %?)))
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляВесотехник
В тому що це тяжко самій. Чи це так багато я прошу, просто посидіти з нею, коли вона грається лежить , ПРОСТО ТУПО ПРДИВИТИСЬ ЗА НЕЮ, поки я сходу в душ, всьо
Які проблеми? Шо мені заважає? Наприклад те що в дитини болить живіт, її пучить, вона постійно на руках, в день вона спить хоч на руках, я про ніч мовчу вже
Чучало яблуні• 13 января 2025
Мой муж не мог только покормить грудью, остальное делал. Сочувствую
Весела бджілка• 13 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Тому що жінки самі відразу підсвідомо ставлять питання таким чином, що батько - ’допомогає’. А не займається власною дитиною.
Володарка мрій• 13 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
А муж ребёнка хотел , планировал его с вами или это была ваша инициатива и желание ? Вы обговаривали зараннее как будете распределять обязанности по уходом за ребёнком , муж обещал помощь ?
Подтяжка• 13 января 2025
Нельзя сказать кто кому помогал, потому что мы вдвоём нянчили наших детей. Что-то делала только я, а что-то только он.
Володарка мрій• 13 января 2025
Ответ дляВесела бджілка
Потому что в Украине это реальность. Многие отцы не хотят заниматься своими детьми. Типа он работает , деньги принёс . Всё остальное забота жены.
Весотехник• 13 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Небольшой, но хотели бы многие, просто очень маленький % женщин хотят семью содержать.
Якось так і живу
• 13 января 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Та, я довго затягувала дитину, тим більше за війни, розмов як і вмовлянь була купа, те що ми в шлюбі 5 років а дітей немає. Всьо буде добре, ну от тепер добре😐