Питання до тих хто дійсно компетентний і може порадити.
Підкажіть будь ласка, чи можна носити хіджаб не мусульманці?
Який колір якому статусу чи випадку відповідає? Дякую.
Щедрик• 13 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Дуже дотепно.
А самО луЧЧе - дом на колёсах!!!! Тогда вообще никто не знает кто там!
Щедрик• 13 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Само лучче не отвечать на вопрос в котором не компетентен
Шапка длиннорогих мяо - невообразимо дополнит ваш образ в сутане (или что вы там собрались на себя одеть))))
Ну а что - чудить и позориться, так по полной!
Молчунья• 13 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Мені подобається вигляд. Від сонця захищає, від пилу, від різних очей недобрих.
мне кажется, в Украине на Вас в хиджабе будет смотреть куда больше ’недобрых’ глаз, чем без него
Щедрик• 13 января 2025
Ответ дляМолчунья
Да-да, простая учетчица Надя из Мотовиловки будет ходить в хиджабе.
Да кто мы такие, чтобы лишать её односельчан такого фееричного шоу!
Пухнасті штани• 13 января 2025
’Надя’, это у вас после вешенок началось? Микродозинг подействовал?
Щедрик• 13 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Ну і для кого ти це пишешь і для чого?
Удалено администрацией...
Все возможно• 13 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Я у вас і не питала чи можна мені носити хіджаб чи ні. Я запитала чи можна носити хіджаб не мусульманці.
З логікою у вас не дуже)
Все возможно• 13 января 2025
Ответ дляЩедрик
«Ти хто? - Черепаха»
Все возможно• 13 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
З вас такі знавці. Ви кимось ображені по життю, що намагаєтесь за рахунок інших справити про себе хоч якесь враження ?
Закриваю тему. Користі нуль.
А чого не закриваєте, грошей жалко?)
Все возможно• 13 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Я правильно тебе зрозуміла, ти намагаєшся справити на когось тут враження і підняти свою самооцінку за рахунок таких низьких коментарів?
По-перше, ви повторюєтесь, по-друге, на ти ми з вами не переходили
Ответ дляВсе возможно
Повторююсь бо ти намагаєшся робити те саме що й Щедрик.Я тебе не розумію.
Ти мене почав ображати пишучи що в мене погано з логікою, скинув якийсь низький коментар. А тепер на ти ми не переходили. А за що мені звертатись до тебе на ви? На ви до тих кого поважають. А ти просто мене намагаєшся образити або висміяти моє питання.