Скіфська пектораль• 13 января в 15:39

Курси вивчення німецької мови Ольги Назаренко

Хто брав курси вивчення німецької мови Ольги Назаренко? Чи можливо зареєструвати один аккаунт і заходити з різних ip-адрес? Чи це технічно неможливо?
Які ваші взагалі враження від цих курсів ? мені вона подобається але ціна курсів не зовсім маленька.
Квітка Миру• 13 января в 15:44
Це та, що ’ топ репетитор німецької мови’? Вона - молодець. Розкрутити себе) на ютюбі маса відео у неї про все на світі від шмоток і макіяжу до здоров´я та вітамінів. Виглядає супер. Вчитися до неї не пішла б)
автор Скіфська пектораль • 13 января в 15:58
Ответ дляКвітка Миру
Так, з нею явно працює команда професіоналів. Мені її методика подобається і саму її приємно слухати і дивитися. Але єдине питання що 180 євро за курс онлайн для мене на сьогоднішній момент дорого.
Скоро_вчера• 13 января в 16:01
Ответ дляСкіфська пектораль
Це В2?
Скоро_вчера• 13 января в 16:03
У неї є пробні безкоштовні відеолекції. Якщо вам таке підходить самостійне навчання, тоді можна, мені треба кожного дня мотивація стороння, сама погано організовуюсь
Стріляний птах• 13 января в 16:05
Ответ дляСкіфська пектораль
180 євро яка тривалість курсу і по скільки годин на тиждень?
ШобВам_КакНам• 13 января в 17:54
Как для самостоятельного изучения считаю дорого.Не каждый приехавший может себе позволить. И ещё не нравится, что доступ только 6 мес, а потом плати и продлевай, вроде как для дисциплины, чтоб не забрасывать.И не каждый может самостоятельно учиться. Видео вроде интересные, но иногда думаешь, а 3-4 года назад тоже также востребована была, или сейчас такая цена стала, когда столько людей нуждаются. Ну вот сейчас А1 это только началоА1.1 А1.2 109 на 6мес, а потом А2.1-139 и А 2.2 - 139 . Дорого
автор Скіфська пектораль • 13 января в 18:01
Ответ дляСтріляний птах
Це запис курсу, + вправи
Квітка Миру• 13 января в 18:44
Ответ дляСкіфська пектораль
Це запис курсу, + вправи
Ви в Німеччині? Я сама за 2,5 роки вивчила до b2 з 0. Тобто, безкоштовні курси + багато самостійної роботи. Не платила би стільки, бо за запис це якось дорого. Купа безкоштовних матеріалів
автор Скіфська пектораль • 13 января в 23:22
Ответ дляКвітка Миру
Я здала В2, але говорю дуже примітивно, з помилками.
Мала вже йти з січня на С1, але мій курс скасували, тож хочу самостійно ще раз пройти В2.