Сало не люблю• 13 января 2025
Чи можу я отримати ВО в 25 років вперше?
Закінчила тількі школу, потім пішла одразу працювати до родичів , вийшла заміж, народила дитину. Зараз хочу отримати освіту
Сало не люблю
• 13 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
А чому ви подумали , що не можна???
Знаю, що другу, третю люди отримують, а вперше, дорослою…
TANYA 0 0 0 0• 13 января 2025
Ответ дляСало не люблю
Заочно поступайте
Амбасадор щастя• 13 января 2025
Ответ дляСало не люблю
Вам всего-то 25, самое время получить во
Муууумие• 13 января 2025
Ответ дляСало не люблю
то що, вам хтось забороняє?
нічо не зрозуміло
Не за Будка• 13 января 2025
Ответ дляСало не люблю
У мене в університеті старості було 45+ років. Перша вища освіта.
Шкідлива молекула• 13 января 2025
У вас вік саме студента.
Порада: обирайте виш простіше та дешевше, або будь-який зручний, щоб було безпроблемніше вчитись і вчить там саме те, що вам цікаво.
Говорю відверто• 13 января 2025
Ответ дляСало не люблю
І першу так само. Більше того, ви можете в коледжі повчитися 2 роки, а потім ще в універі 4 чи 6, як там по ситуації
Говорю відверто• 13 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
У вас вік саме студента.
Простіше і дешевше - це диплом для галочки, якість відповідна.
Сало не люблю
• 13 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
У вас вік саме студента.
Дякую
Единая страна!• 13 января 2025
Єдина складність в вашому випадку - це здати 4 предмети НМТ, а вступати можна в любому віці.
Ждун с Нибиру• 13 января 2025
Ответ дляГоворю відверто
Не завжди потрібна якість вишу. Особливо, якщо людина вже має досвід роботи в тій сфері, де планує ще і освіту отримати.