КликОЛЬКА• 13 января 2025
Чи треба хлопцю знати про місячні дівчини (своєї)?
Ананомчикус• 13 января 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
А вы-то там каким боком к этим подробностям?
Особисто ніяким. Але такої бурної реакції порадниць на те, що я знаю, що у дівчини сина місячні не очікувала.
Це що? Венерична хвороба, що всі свої місячні так приховують?? Я можу ій дати таблетку, вона погано почувається в перші дні. Це нормально
руки_Крюги• 13 января 2025
В школі мій хлопець завжди знав про мої місячні, хоча ми взагалі не займалися ніяким сексом, тільки цілувалися, я важко переживала ті дні, бо вони у мене були болючі і часто могла втратити свідомість, звісно, що ділилися цим з хлопцем, він у ці дні найбільш турбувався про мене.
Анонім Завгосп• 13 января 2025
Ответ дляАнаномчикус
Дивлячись, в яких стосунках ви знаходитеся.
Мій син звісно знає, коли в його дівчини місячні, тому що мають інтим щомісяця.
А ви як знаєте, ну це справа 2 дюдей,а вам про це не обов´язково знати.
Ананомчикус• 13 января 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
я вже пояснювала в темі, полистайте
дивні люди
короткопамятна• 13 января 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У меня знает, всегда знал. Сейчас ещё и секс за 2 дня до них без презерватива. Ттт, цикл регулярный
залететь мечтаете?
короткопамятна• 13 января 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Прокладки у нас в аптеке покупают? Рядом с чипсами и шоколадками не мог купить?
не мог, надо знать, какие именно в это время суток предпочитает девушка, какой фирмы, сколько капель и пр.
а может вообще нужны тампоны или обезбол.
Шкала Радощів• 13 января 2025
Ответ дляМатьЧасть
а вы откуда знаете подробности?
Які подробиці? Що він жив моє життя? Дізналася коли він проколовся. Довго описувати. Все завжди випливає.
Счастье_же_вот_оно• 13 января 2025
Ответ длякороткопамятна
залететь мечтаете?
Типа того))) но вероятность крайне малая)
На пів ставки• 13 января 2025
Ответ дляШкала Радощів
Дивлячись як? От мене збентежило, що мій бувший закачав собі додаток. І відслідковував цикл. Це вже занадто. З часом зʼясувалось, що він взагалі знав всю інформацію, що в моєму айфоні. Ключове слово.. Бувший! Бо хворе.
Колишній*.
Вибачте)
На пів ставки• 13 января 2025
Ответ дляАнаномчикус
А який саме день місяця священний?