КликОЛЬКА• 13 января в 16:02

Чи треба хлопцю знати про місячні дівчини (своєї)?

Ковбой Хагис• 13 января в 16:03
ну напевно ж, якщо вони мають інтимні стосунки
МатьЧасть• 13 января в 16:03
что значит знать или не знать? парень и так знает, что у женщин бывают месячные
Шлях до зірок• 13 января в 16:03
а що вона повинна вигадувати щось і приховувати? ’Любий, цього тижня у мене болить голова’?
Анонимарик• 13 января в 16:05
Звісно, що треба
Счастье_же_вот_оно• 13 января в 16:05
У меня знает, всегда знал. Сейчас ещё и секс за 2 дня до них без презерватива. Ттт, цикл регулярный
Доктор Варвар• 13 января в 16:05
То, что они сами решат нужным обсудить в своей паре. Нет стандартной инструкции по этому вопросу.
Шкала Радощів• 13 января в 16:05
Дивлячись як? От мене збентежило, що мій бувший закачав собі додаток. І відслідковував цикл. Це вже занадто. З часом зʼясувалось, що він взагалі знав всю інформацію, що в моєму айфоні. Ключове слово.. Бувший! Бо хворе.
Ananasprotivogaz• 13 января в 16:06
Ответ дляШкала Радощів
А он объяснил зачем это ему?
Шкала Радощів• 13 января в 16:07
Ответ дляAnanasprotivogaz
А он объяснил зачем это ему?
Кажу ж. Хворий. Контроль. Повний.
дякую аж підскакую• 13 января в 16:09
Ответ дляШлях до зірок
Со вторника по субботу 😂
Липка-прилипка• 13 января в 16:10
Что лучше молчать и не дергать меня.
Ананомчикус• 13 января в 16:10
Дивлячись, в яких стосунках ви знаходитеся.
Мій син звісно знає, коли в його дівчини місячні, тому що мають інтим щомісяця.
Ковбой Хагис• 13 января в 16:12
Ответ дляАнаномчикус
мій знає коли це в його партнерки по танцях, хоча вони пара тільки на паркеті і взагалі ще підлітки. раз на місяць вона буває роздратована та зі зниженою фізичною активністю, він ставиться до цього з розумінням.
МатьЧасть• 13 января в 16:12
Ответ дляАнаномчикус
а вы откуда знаете подробности?
ЗновЗдоров• 13 января в 16:13
Розуміти що це, він повинен. А точні дати, ну таке, по бажанню)
Люблю ВалЄру• 13 января в 16:14
В смысле? Как только отношения становятся близкими он так или иначе это узнает. Ну не дурачок же он. Нормальные еще и считают хорошо))
И когда ПМС и когда можно с фантазией))
Ленивица-красавица• 13 января в 16:15
Ответ дляШлях до зірок
Любимый, у меня пулевое ранение и я истекаю кровью. Эта неделя без интима.
Кудлата хмаринка• 13 января в 16:15
Ответ дляКовбой Хагис
Ваш хлопець - підліток?
Ленивица-красавица• 13 января в 16:15
Ответ дляАнаномчикус
А вы-то там каким боком к этим подробностям?
Love_Love_Love_• 13 января в 16:16
Ответ дляАнаномчикус
Ви судячи з усього теж знаєте коли місячні в його дівчини
Ковбой Хагис• 13 января в 16:19
Ответ дляКудлата хмаринка
Ваш хлопець - підліток?
мій син, пропустила
Простецкая• 13 января в 16:23
Ответ дляАнаномчикус
Какие свечи используете для держания?
Файна цьоця• 13 января в 16:26
Ответ дляЛенивица-красавица
А хіба це не очевидно будь якій дорослій людині?
В мене, наприклад, доросла донька. І по якимось її словам та фразам я теж розумію, що її хлопець в курсі її фізіологічних станів. Наприклад, вона мені якось сказала фразу ’(Ім´я) прийшов, приніс пакет чіпсів і шоколадок і питається, чи не треба в аптеку збігати’. Ну очевидно ж, що цей розумний чоловік в курсі, коли в його дівчини пмс і кд, бо прийшов додому підготований на всі випадки і на будь який настрій коханої))
Ленивица-красавица• 13 января в 16:27
Ответ дляФайна цьоця
Прокладки у нас в аптеке покупают? Рядом с чипсами и шоколадками не мог купить?
Файна цьоця• 13 января в 16:29
Ответ дляЛенивица-красавица
Чому прокладки? Річ про знеболювальне йшло.

І до чого ваші питання?
Ленивица-красавица• 13 января в 16:31
Ответ дляФайна цьоця

І до чого ваші питання?
К тому, что не родительское это дело что там с интимом у совершеннолетних детей. А там пофигу прокладки или еще что.
Файна цьоця• 13 января в 16:33
Ответ дляЛенивица-красавица
А я не про інтим, а про кд.
І не знаю, як там у синів має бути і їхніх мам, але в мам з доньками нормально бути в курсі.
всемВсёИмного• 13 января в 16:38
Ответ дляМатьЧасть
а вы откуда знаете подробности?
він скачав додаток а вона перескачала і теж відслідковує
Ананомчикус• 13 января в 16:39
Ответ дляМатьЧасть
а вы откуда знаете подробности?
колись запитала, чого в неї поганий настрій, він відповів- в неї місячні, це треба пережити)
Ананомчикус• 13 января в 16:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Звісно, знаю В нас близкі стосунки
Вона сама може сказати, та і видно по самопочуттю