Снегурочко• 14 января в 10:51

Чиї діти старше 9 класу вчаться в Польщі?

Що вибрали ліцей чи технікум після 8класів? Як навчання зараз ,що кажуть діти?
Соседушка• 14 января в 10:52
Ліцей. Після 8 Кл вступив син. Вчиться 2 рік. Його друг до технікуму пішов, не подобається. Хотів перевестися але не було місць вже. Але то так хотів насправді, поїздили раз, їм відмовили й на тому все
из_под_тишка• 14 января в 10:53
мої троє вчаться в технікумі в 3-ому класі, все ок.
автор Снегурочко • 14 января в 10:54
Ответ дляСоседушка
А друг каже чому технікум не подобатися?
автор Снегурочко • 14 января в 10:54
Ответ дляиз_под_тишка
На якому напрямку?
из_под_тишка• 14 января в 10:54
Ответ дляСнегурочко
На якому напрямку?
графіка і поліграфія
автор Снегурочко • 14 января в 10:56
Ответ дляиз_под_тишка
графіка і поліграфія
Цікаво. В нас в місті все супер технічне тільки(Типу з авто і іншим обладнанням пов´язане.
автор Снегурочко • 14 января в 10:57
А син хоче бути музикантом. То мабуть тільки ліцей.
Мира всем• 14 января в 11:05
Ответ дляСнегурочко
В них для музикантів наче є спеціальні музичні школи. Мені розповідали. Але туди беруть після отримання карти побуту.
Соседушка• 14 января в 11:10
Ответ дляСнегурочко
Каже що булінг і взагалі багато погано вчаться
Ну що ви, мамо!• 14 января в 11:26
Моя донька вчиться в технікумі. Пішла в цьому році. Морально важко, але все легше і легше по трохи
Я тут Живу• 14 января в 12:41
Син вчиться в технікумі 4рік на будівельника. Паралельно дистанційна школа в Україні.
Невісточка ж• 14 января в 12:52
Мій мин закінчує 8 клас цього року. Обираємо між технікумом і ліцеєм. Я більше хочу, щоб син пішов до технікуму, бо по закінченню буде мати професію, а як захоче далі вчитися, то може вступити до ВНЗ. А після ліцею немає професії, тільки загальна середня освіта.
автор Снегурочко • 14 января в 15:23
Дякую за відповіді!