Фісташкова кава• 14 января 2025
Киевлянки, квартира в какой локации лучше?
Метро Славутич 5 минут пешком или на Днепровской набережной напротив ривер молла?
Какая удобнее для жизни и лучше будет сдаваться?
Вам телефонограмма• 14 января 2025
Ответ дляДа будет так
Гарний відгук - заходи сонця це чудово!
А як на рахунок того що людині потрібно на кожен день?
Садочки, поліклініки, лікарні, школи, супермаркети?
А ви колись сідали в часпік у вагон метро на Славутичі? Якщо ні, то ви багато пропустили!
Якщо ви проберетеся до Дніпра, побачите там дерева, кущі, кучи сміття.
Пляжної інфраструктури, якою заволікав забудовник - немає.
я мешкаю у ЖК Славутич, все що треба у мене під рукою. у сусідньому підїзді нова пошта, у другому Діла, під рукою фора, через дорогу Новус, трошки далі Сільпо. Купи ресторанчиків і кав´ярень. як раз быля ЖК Рев`єра мої діти ходять у школу (так школа приватна, але ціна більш ніж адекватна і виібр цієї школи був не через недостачу державних шкіл поруч, а через якість освіти і підход до дитини, тобто, навіть якщо у мене у дворі були б 2 державні школи, я б все одно віддала б дітей у нашу приватну) 20 хвилин пішки - Добробут. На обліку у сімейного ми стоємо в маленькій кліниці на територіі ЖК Патріотика (5хв машиною, або 30 пішки, або хвилин 15-20 метро + пішки). до війни, коли берег Дніпра був відкритий, літом часто влаштовували з друзями пікніки прям на березі, якщо стояти обличчам до мосту, то справа.
не знаю, я абсолютно щаслива з нашого мікрорайону, у нас затишно
і так, я знаю що таке метро славутич о 8й ранку, все ок, не померла, не набагато гірше за осокорки (куди від рівер мола 15 хвилин пішки)
Bruneto4ka• 14 января 2025
Ответ дляДа будет так
Підкажіть якій номер школи та садочка?
Бо на картах немає такої інформації.
Може збудували нові?
Бо на картах немає такої інформації.
Може збудували нові?
21 садик возле метро осокорки
Карамелька• 14 января 2025
Ответ дляСамохвалова
Ривер молл, конечно. Если очень важно метро - там маршрутки до Осокорок каждые 5 минут.
А Славутич - это Заречный, что ли? А, вижу - Ривьера. Ну, такое.
’Осокорок’?