begovelik• 14 января 2025

Мами 17-річних, які не вивозять своїх синів.

З яких причин не вивозите?
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляNadiaaaa
Если скоро переговоры и мир, то зачем требуют мобилизацию с 18 лет???? У меня не сходится что-то.
Не будет мира к сожалению.
S.s.s.• 14 января 2025
Ответ дляanabelia
Це те саме, що питати, а чому не працюєте за кордоном і не виїжджаєте на пмж? Тому що для цього потрібні ресурси. Ті, у кого вони є і без війни виїжджали. Ті, у кого нема-сидять вдома. Перспектива жити у вагончику невідомо скільки не приваблює. Чи Ви думаєте, що всі мають знання іноземних мов і затребувані спеціальності?
Які вагончики? Нікого не знаю з вагона
Всі в квартирах
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
У меня нет брони! Я военнообязанная!
Военнообязанный, если точней )
Аноним ФЕЯ• 14 января 2025
Ответ дляКіттікет
так можете й зараз піти
Піду, якщо оголосять мобілізацію з 18.
Чи ви намагаєтеся мене обісрати і знецінити мої переконання?
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
Военнообязанный, если точней )
ая!
всем надо• 14 января 2025
Ответ дляNadiaaaa
Может так говорят чтобы быстрее все на переговоры согласились.
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ длявсем надо
Легенда, рожденная Советчицами
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
ая!
Пацанчик )
sky-labs• 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Все кто хотели и могли уже вывезли! Остались только патриотично настроенные!
Без дурных денег тоесть?
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляsky-labs
Без дурных денег тоесть?
В первые дни вообще бесплатно выезжали, потом было по 1000долларов
сладкий_ноябрь• 14 января 2025
Дитина ж не собака, щоб її взяти і вивезти…
Len_to4ka• 14 января 2025
В моєму оточенні дві родини вивезли , а вони повернулися назад після 18 .
S.s.s.• 14 января 2025
Якщо буде погіршуватись ситуація, тобто Трамп нічого не розрулить, можуть закрити виїзд дітям з 14, наприклад. Подивіться, дітей немає вже в Україні. Київ полупустий.
interior_designer• 14 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тут думають що майже дорослий чоловік це як річ якась, яку можна покласти у валізу і вивезти. Але не все так як пишуть
Оксана_12• 14 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
В мене немає синів, але це очевидно. Немає ресурсів для оплати навчання і проживання за кордоном, бояться залишити дитину без нагляду в чужій країні , а виїхати з ними теж не мають можливості. Сподіваються, що дітей пронесе, що вони їх заховають до кінця війни і вбережуть від мобілізації. Ну і попри все, є багато дітей, котрі самі не хочуть виїжджати, через якісь свої переконання і теж сподіваються пересидіти мобілізацію, якщо така прийде.
Дітям мобілізація не загрожує, теж варіант
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляS.s.s.
Согласна! Границу могут прикрыть!
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Особистість, з якою треба розмовляти в пояснювати всі перспективи. А не просто тупо: «Я сказала, поїхали!» - так воно не працює
MillenniumStory• 14 января 2025
Надеются на то, что их не коснётся, или планируют в случае мобилизации запрятать их по домам. Читал о том, что немало тех, кто не берёт паспорта в 16-ть лет, не учатся нигде и не становятся на учёт в военкомате, вот и как таких найти, если в реестрах они отсутствуют и не живут по месту прописки
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляОксана_12
Будуть потім діти полка
nutty• 14 января 2025
Ответ дляNadiaaaa
Через 2-3 недели?
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляNadiaaaa
И Трамп уже заявил про полгода
Ніка Найз• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
И Трамп уже заявил про полгода
Мир за 24 часа!
S.s.s.• 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Согласна! Границу могут прикрыть!
Дітям закриють - мамки не виїдуть , і все. В країні критична ситуація- « раби» виїжджають шаленими темпами , хтось же повинен на галерах ішачить.
sky-labs• 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Не будет мира к сожалению.
Зеля не допустит?
Мэри Лин• 14 января 2025
Знаю парней, которые хотят здесь жить
автор begovelik • 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Мир за 24 часа!
Потом поговорил со своим ФСБ-куратором и изменил свое обещание
anabelia• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
Це все зрозуміло, але життя дитини, особливо вашої дитини, має бути для вас безцінним, як мені здається.
Тобто на впшу думку, всі хто виїхали це турботливі мами, а ті хто лишилися з дітьми-недомами, які не люблять своїх дітей. У кожного свій ресурс, і фізичний в тому числі. Якби все було так просто , то і в Україні заробляли б всі по 100тис.
всем надо• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
И Трамп уже заявил про полгода
Полгода это до лета. Не так и много.
Nadiaaaa• 14 января 2025
Ответ дляS.s.s.
Серйозно? А у нас в Дніпрі багато молоді. Всі сюди виїхали чи що? Іноді дивлюсь на них, та гадаю, що їх чекає...
sky-labs• 14 января 2025
Ответ дляbegovelik
Отсутствие лишних 1000 долларов = патриотизм