как тебе такое илон маск• 14 января 2025

Як вчинити? Оренда квартири. Квартиранти.

На початку квітня здала свою квартиру в Києві. Здала за 7 тисяч, тому що в квартирі не було ремонту. Коротше, не в дуже приглядному стані вона була, тому що якраз перед початком війни зробили сантехніку. Думали робити ремонт далі. Але почалася війна і ми поїхали за кордон. Квартира стояла порожня два роки. А потім думаю, я плачу за квартиру за кордоном 800 євро, то, може свою хоч за яких 200 здати, щоб хоч на трішки мені легше платити було. Розуміла, що за дорожче не здам.Здала на свою голову. Вже й не рада, казали мені люди, що не знайду адекватних, так і сталося. Вічно
щось не так, вічно треба по сто раз нагадувати про лічильники, оплату оренди і комунальних. Коли людина з КИЇВЕНЕРГО прийшла знімати показники, про що напередодні домовилися, вона не впустила людину, сказала, що спала і не чула, як дзвонили. То сантехнік прийшов поміняти сифон( сама попросила, щоб я знайшла), вона знову не відкрила двері. Договір підписували на рік. Більше з нею не хочу продовжувати договір, мені це за ці місяці коштувало чимало нервів. Сказала їй про це що договір продовжувати не будемо, і вона має здати мені квартиру 1 квітня.
Сьогодні вона дзвонить і каже, що має на початку березня їхати за кордон на декілька місяців по роботі( за її словами, хоча я в це не вірю), тому не зможе здати мені квартиру першого квітня, і ми або пролонгуємо договір або вона буде виїжджати раніше і я маю дати їй сьогодні відповідь. Я сказала, що не обіцяю що сьогодні дам, можливо завтра. І ось думаю, як мені правильно вчинити. В договорі вказано, що вона або я маємо за місяць попередити один одного.
Питаю, коли ви хочете заїжджати, вона мені не дала відповіді, каже, я чекаю, що ви скажете. Вона оплачує оренду в перших числах місяця, тобто якщо від сьогоднішнього дня порахувати, то має жити до середини лютого, але тоді вона має заплатити також на початку лютого оренду.
Скажу, що мені це зовсім не з руки, якщо вона з´їде до першого квітня, бо я за кордоном і вона в принципі тут вирішила зробити хід конем. Вона подумала, що я не захочу їхати раніше,бо планувала в квітні, тому таке придумала.
Порадьте як вирішити цю ситуацію, як розрахуватися, якщо оплата на початку місяця, а вона повідомила мене в середині.
Надежда наш компас• 14 января 2025
Ответ дляДа будет так
Я вам так скажу- у будь-якому випадку, коли немає хазяїна, толку не буде.і ви мали це розуміти. Я здаю квартиру .і то..скільким я відмовила, поки знайшла порядних людей, в яких все ідеально. Як тільки знають що нема контролю-роблять що хочуть. Знайома здала будинок в 2022 р. Я була на початку минулого тижня. Там треш. Повністю убита хата.Я бачила її до здачі і те що я побачила....поламане ліжко, брудна кухня.плити за лепом і накипом не видно. Таракани.все липке і просто страшне.
На мій погляд- вам варто розірвати з нею договір і шукати адекватних. Хоча це непросто. Особисто я якщо маю проблеми з оплатою комунальних(затримують, не платять) , виселяю через місяць. Навіщо мені пеня і т.д.? я можу почекати з оплатою оренди, але комуналка має бути оплачена до 15-17 числа як штик.а показники мають бути мені надані до 28 числа усі.( фото лічильників). Вношу самостійно показники і сама оплачую її їхніми коштами. Ось тоді порядок буде без боргів
Я сдаю 2 года без происшествий)
Да будет так• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
За якими критеріями ви обираєте квартирантів, як ви бачите відразу порядні чи ні? Ця мені здавалася адекватною. А потім почалося
Ви її бачили? Чи онлайн?
Да будет так• 14 января 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Я сдаю 2 года без происшествий)
Вам дуже повезло. Але якщо вас нема на місці-то уе це невідомо.
Надежда наш компас• 14 января 2025
Ответ дляДа будет так
Я приезжала 3 раза. И это не везение.
автор как тебе такое илон маск • 14 января 2025
Ответ дляДа будет так
Ви її бачили? Чи онлайн?
Бачила, звичайно. Справляла враження нормальної. Все її влаштовувало за таку ціну.
А потім почалося.
Невгамовна шахиня• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я думаю нікуди вона не їде, просто не хоче виселятися і вирішила пробить почву, так би мовити. Ім´я практично на на 95 відсотків впевнена, що комусь іншому вона не захоче віддати ключі.
Що значить вона не схоче віддавати ключі? Це ж не її квартира, яка різниця що вона хоче чи не хоче. Стосовно ваших здогадок про її плани - я не розумію, яка вам різниця щодо них. Ви ж збирались її виселяти, от і виселяйте. Оплата повинна бути за фактичний час, коли вона жила.
Ответ дляНадежда наш компас
Я приезжала 3 раза. И это не везение.
А що, вміння обирати орендарів? Поділіться, будь ласка, лайфхаками.
Усатая полосатая• 14 января 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Че вы такая злая?)
могу рассказать:мне 64й год,инвалидность по старому не успела.
сына украли с улицы.холодно-голодно.
растила сама,а щас эти падлы забрали моего доглядальныка.
единственный сын и его угнали.
одна надежда,что он инглишем и компом владеет -пусть спасется, а я смогу.
Надежда наш компас• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Частично, и привычка не выносить мозг людям
Сдавали через риэлтора, проговорили все момент.
Когда съезжал предложил вместо себя своего родственника, мы это согласовали, всех все устроило. Попросила риэлтора проверить жилье, и обновить договор.
Ответ дляНадежда наш компас
Ну якщо людина забиває на передачу показників і ніколи не оплачує без нагадування,то я ж не буду чекати, звісно, що мушу виносити мозок.
Надежда наш компас• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я из-за счётчиков не особо парилась, если не было, передавала по среднему значению, потом корректировали.
С оплатой тоже пишу, если задержка дней 5
Танцепесенная• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Хай Бог милує від такої хазяйки. Ви походу ще та мозгоклюйка...
Ответ дляТанцепесенная
Звідки ви це взяли?
Танцепесенная• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
А потім почалося.
Що почалося, наприклад? Поки я бачу лише не зовсім адекватну хазяйку житла....
Ангел-предохранитель• 14 января 2025
Нехай виіжджає, ключі мамі нехай віддасть. Краще ніяких квартирантів, ніж такі.
Да будет так• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
А потім почалося.
Значить треба було виселити.я не граюся. Нема вчасно оплати? На вихід. Нікого не вмовляю і ні за ким не бігаю. І раз на місяць приїжджаю забирати гроші особисто налом.
Беру лиш пари.не дуже молодих.від 30 років. Без тварин і дітей. Ще жив айтішнік колись. 33 роки. Завжди порядок. Молодих по 20-25 р.не беру. Особливо хлопців. Слава Богу за 20р.проблем немала. Лиш один раз коли не приїжджала. То мою квартиру квартирант здав у суборенду. Я приїжджаю а там інші люди. Тепер щомісячний контроль. І ціна така, щоб не хотілося суборенди. Дешевенької оренди вмене нема. Хоча квартира без ремонту.
Да будет так• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
І ще .здаю ЛИШЕ через рієлтора. Як правило,.якщо люли можуть заплатити ріелтору то вони можуть платити.ті хто економить кожну копійку шукає сам. Або починає збивати ціну. Ніколи сама нікого не шукала
Да будет так• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Якщо людина забиває на передачу показників-то це безвідповідально. Виселяю. Мені боргів і перерахунків не треба. Не подав вчасно?збивається все. Навіщо? Все має бути як в аптеці. Якщо хазяйка сама засранка і пофістка.то вона ’не париться’ і їй похрєн. Тепер ви розумієте який ’ порядок’ у Надежды. Вилами по воді писаний
Да будет так• 14 января 2025
І ще.ви в Києві? Чому така дешева оренда? Де квартира? Район? У вас ДВРЗ??Я маю квартиру на лівому березі.без газу.без ремонту. 15 поверх. просто чисто і охайно. І за добу ріелтор здав за 10 тис. 1 кімнатна. Піднімайте ціну і тоді відсіються ті хто шукає дешевеньке. І ще. Мій квартирант півроку сидів закордоном.не жив.але оренду платив.або нехай би забирав речі
бифидобактерияЖоржик• 14 января 2025
Ответ дляДа будет так
Дуже імпонує такий підхід до діла. Цікаво почути Ваш досвід ще в ситуаціях, коли ламаються меблі або техніка. Ви оплачуєте ремонт, чи орендар ремонтує за свої кошти?
Ответ дляДа будет так
Так, на Позняках.
Написала, чому. Так, ви праві, тепер я це зрозуміла
Да будет так• 14 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так, на Позняках.
Я теж маю квартиру на Позняках. Досить грати в матьТерезу. Піднімайте ціну.
Усатая полосатая• 15 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так вона хоче виїхати раніше. І як бути з оплатою.
ніяк.
аренда оплачена-деньги потрачены.
пусть меняет свои планы и вам условий не выставляет и едет куда хочет и когда хочет.

нефик вами руководить и играться в детсадовские игры.
Усатая полосатая• 15 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
пишете: ключи передать такому-то по предъявлению паспорта.
Усатая полосатая• 15 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
такое практически у всех.пока не дашь ключи -люди шелковые и на всё согласны.
а как заселятся - потом начинается...
и деньги они ’дают’, а не оплачивают арендованное жильё.
звоните риелторам, в агентства и они будут руководить процессом,а не квартирантка.