Невловимий Джо• 14 января в 15:44
Як шукати роботу якщо працюєш? Бо кожен раз відпрошуватися точно не можливо
Працюю понеділок - пʼятниця з 9-18.
Як ви шукали? Що говорили своєму керівнику, чому вам потрібен день відпустки?
Мой завтрак• 14 января в 15:46
Беріть відгул та йдіть на співбесіду. Якщо пошук роботи не пов´язаний із плановим скороченням, то говорити керівнику я б не стала. Якщо у вас є відпустка, то ви їх можете використати так,як хочете і не звітувати керівнику

Невловимий Джо
• 14 января в 15:46
Ответ дляНіка Найз
І до чого це мені? Ви вже там?
Мені і так надходять пропозиції по роботі

Невловимий Джо
• 14 января в 15:48
Ответ дляМой завтрак
Ні, не повʼязаний зі скороченням.
Відпустка звісно є. По одному дню брала останній раз минулого року, треба було по здоровʼю. А так не брала, щоб ходити на співбесіди.
Красавица писяная• 14 января в 15:50
У вас автор часто собеседования? Назначайте 2 в день, и отпрашивайтесь к врачу, или берите за свой счет...или отгул, или в счет оплачиваемого отпуска..говорите по семейным обстоятельствам..

Невловимий Джо
• 14 января в 15:50
Ответ дляІнно4каа
відпустка-тому що хочу відпочити,кудись поїхати,по сімейним обставинах
А ви кажете для чого вам відпустка?
Мені хоть і далеко не 20 років. Але завжди таке хвилювання, що як це я так, всі працюють, а я буду вирішувати свої справи.

Красавица писяная• 14 января в 15:51
Ответ дляНевловимий Джо
А ви кажете для чого вам відпустка?
А вот этого автор не нужно (хвилювання), никто не оценит, поверьте...

Невловимий Джо
• 14 января в 15:52
Ответ дляКрасавица писяная
Тільки почала відправляти резюме.
І вже одна компанія запрошує в офіс приїхати.
Компанія хороша і не хотілося б втрачати можливість.
Ряженка• 14 января в 15:52
Свого часу призначала кілька співбесід з різними роботодавцями на один день і на той один день брала відгул.

Платье Длинное бальное• 14 января в 15:52
Искать вечером после работы
На собеседования отпрашиваться( к врачу, например)
Красавица писяная• 14 января в 15:53
Ответ дляНевловимий Джо
Тільки почала відправляти резюме.
говорите к врачу, постарайтесь на пол. дня, собеседование +-15-20 мин...ну час максимум...
Мадам Тю-лю-лю• 14 января в 15:54
Я відпрошувалася, а потім керівниця від когось з конкурентів дізналася, що я ходжу на співбесіди і запропонувала більшу зп

Невловимий Джо
• 14 января в 15:54
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Искать вечером после работы
Телефонне інтервʼю не проблема, а ось приїхати фізично
Платье Длинное бальное• 14 января в 15:54
У меня, кстати, пару собеседований даже вечером были после 18
И такое бывает.
Б´ю байдики• 14 января в 15:54
або зізнатися. або накопичити пропозиції і взяти відпустку на кілька днів. за цей час пройти всі можливі співбесіди по вакансіям які зацікавили

Малинка• 14 января в 15:55
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
И как вы поступили?
Мадам Тю-лю-лю• 14 января в 15:56
Ответ дляМалинка
И как вы поступили?
Залишилася бо планувала йти в декрет
Ответ дляНевловимий Джо
А ви кажете для чого вам відпустка?
не говорю, але так виходить,що я беру відпустку,тільки якщо кудись їду, моя керівниця дуже любить подорожувати,тому може тільки запитати:в яку країну їдеш
Мадам Тю-лю-лю• 14 января в 15:57
Ответ дляНевловимий Джо
А ви кажете для чого вам відпустка?
Скажіть, що сімейні обставини
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 января в 15:58
они вас сразу же выкинут. даже если отпрашиваться лечить зубы, они подозревают, что вы ищете работу

Чупокабра• 14 января в 16:00
Ответ дляНевловимий Джо
А ви кажете для чого вам відпустка?
В мене скільки своїх справ, що я не знаю коли на ту роботу ходити😂

ГендиреХтор• 14 января в 16:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Що ви таке пишете) у гівноконторах так може й роблять. У нормальних навіть якщо й дізнаються, що співробітник шукає роботу, то спочатку вивідають у нього про причини, щоб розуміти, як його втримати.