Невловимий Джо• 14 января 2025
Як шукати роботу якщо працюєш? Бо кожен раз відпрошуватися точно не можливо
Працюю понеділок - пʼятниця з 9-18.
Як ви шукали? Що говорили своєму керівнику, чому вам потрібен день відпустки?
Невловимий Джо
• 14 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
они вас сразу же выкинут. даже если отпрашиваться лечить зубы, они подозревают, что вы ищете работу
Жодного разу такого не було.
Не несіть ересті
Мой завтрак• 14 января 2025
Ответ дляНевловимий Джо
А ви кажете для чого вам відпустка?
Мені хоть і далеко не 20 років. Але завжди таке хвилювання, що як це я так, всі працюють, а я буду вирішувати свої справи.
Хочу відпочити
Мона Лиза• 14 января 2025
Ответ дляНіка Найз
все тут
Вы как всегда невпопад свои 5 копеек вставите
Вы вообще вникать в суть разговора способны?
Крихітка на всі• 14 января 2025
Перші інтерв´ю онлайн. Вже якщо більш-менш ок-відпрошуватися чи за свій рахунок.
Крихітка на всі• 14 января 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
У меня, кстати, пару собеседований даже вечером были после 18
И такое бывает.
Або на 8-30, 9 годину годинка інтерв´ю і прийшла майже вчасно. Як там у автора з запізненнями?? Чи ввечері допрацювати тут годинку що зранку прогуляла. Дивлячись як в компанії з запізненнями