Байрактарна• 14 января в 16:42
Київ. Хто зранку їздить зеленою гілкою метро на лівий берег?
Якщо тривога, метро зупиняється?
А сам південний міст можна проїхати, якщо на маршрутці?
Байрактарна
• 14 января в 16:45
Ответ дляВільнаНазавжди
ні, південний закривають на час тривоги, не проїдете
Шкода.
Розглядаю варіант роботи, але треба їхати на Осокорки. Це виходить якщо тривога, то тільки чекати відбою.
Байрактарна
• 14 января в 17:02
Ответ дляБешене сарі
Подивіться ще чи далеко від адрес міська електричка - вона їде
Ні, в принципі не далеко.
Єдине - потім від електрички теж чимось їхати до Осокорків.
Витворунка• 20 января в 00:34
Ответ дляБайрактарна
Шкода.
Так,під час тривоги з лівого на правий і з правого на лівий не доберешся.