Комиссия50%• 14 января в 17:26
Вам часто телефонують в домофон “неадеквати"?
Сьогодні наприклад, телефонували, і коли я запитала хто це мені сказали "посівальники" чути було п´яну жінку і як вона кривлялась. Мені цікаво, для чого це робити! Приколи такі в людей
Комиссия50%
• 14 января в 17:40
Ответ дляАnnеt
всегда отключен. нужен бывает может раз в году. вообще не понимаю зачем та трубка в доме?
І я відключу)
Як ухурделю• 14 января в 18:06
В мене тільки камера, звук вимкнений. Тобто, якщо я не в курсі, що хтось до нас іде, то хоч обісрись під тим домофоном))
Як ухурделю• 14 января в 18:07
Ответ дляАnnеt
Чому трубка? Є просто планшетик, який висить на стіні))
Пульт от линолеума• 14 января в 18:17
А як відключити, якщо кнопка відмикання дверей у під´їзд знаходиться на трубці?
От прийшов до мене хтось, мені доведеться спускатись вниз до вхідних дверей, щоб впустити гостя.
Так, неадекватів вистачає. Ще й діти бавляться. А буває, що влітку на майданчику діти величенькі граються, а мами на лавочках сидять навколо. Дітятко захотіло пісяти, а мамі ліньки йти відчиняти двері. То мама посилає дітятко натискати всі кнопки підряд, хтось та впустить у підїзд.
Ответ дляПульт от линолеума
Так звук можно отключить. Если кого-то ждать - включить.
Пульт от линолеума• 14 января в 18:46
Ответ дляAlex_Kri
В нас звук не вимикається повністю, лише робиться тихенький. Але собака його все одно чує і на кожен дзвінок заходиться гавкотом.