Викачую яйцями• 14 января в 19:55

У кого поганий сон і безсоння

Вітаю. Питання до тих у кого поганий сон, чи безсоння - що приймаєте? Що можете порадити? Хто і як справляється, чи лікується? корвалол, валеріана і інші травки не діють, принаймні на мене і для мене. Заснути ввері можу, але через 1,5, 2 години прокидаюсь. Потім до 2-х годин не сплю. А далі знов по 1,5 години до ранку.
Жена_КотораяСтена• 14 января в 19:55
я п´ю 2 валеріани на ніч, поки допомагає.
Коржик• 14 января в 19:56
Валеріану п´єте за скільки до сну?
буреЛОМКА• 14 января в 19:57
Пила метатонін (найменша доза), але помітила побочки (зранку болить голова). Приймала не постійно, а 1-3 рази на тиждень.
автор Викачую яйцями • 14 января в 19:58
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Болгарську купляєте?
Вона мене тільки розслабляє і діє як легке проносне))
Жена_КотораяСтена• 14 января в 20:01
Ответ дляВикачую яйцями
Болгарську купляєте?
болгарську. Ще мені ок седафітон форте.
Жена_КотораяСтена• 14 января в 20:01
Ответ дляКоржик
Валеріану п´єте за скільки до сну?
я за годину-дві
Чтооооооооооо?• 14 января в 20:04
Помітила, що при вікдритому вікні сплю краще.
Партизанка• 14 января в 20:07
Проблемы со сном- это видимая часть проблем. Уберёте причину или научитесь с ней жить и сон наладится. Валериана- это про самовнушение у людей с нарушением сна
мимАпроходила• 14 января в 20:08
якщо п´єте ще якісь препарати,перегляньте їх побічні дії: мені таке було.
Коржик• 14 января в 20:11
Ответ длябуреЛОМКА
Яку дозу, бо мені не дуже допомагає. Хочеться випити і заснути, а не лежати 1годину. Мені більше допомагає гідазепам, але це інший препарат
Зубожиння• 14 января в 20:12
Бафазол на ночь пью
буреЛОМКА• 14 января в 20:14
Ответ дляКоржик
Вита- Мелатоніну доза 3 мг, про побочку писала вище. Спробуйте. Мені ще допомагає коли намагаюся лягати спати в один і той же час, але це не завжди діє.
Добрий Єнот• 14 января в 20:29
Раджу звернутися до психіатра, який допоможе обрати дієву схему.
Можливо, і невролог чимось зарадить, але не можу стверджувати.
Психіатр точно цим займається.
Але шукайте нормального, а не будь-кого.
ХикориДикори• 14 января в 20:43
Невролог мені золафрен виписував
Я пила по 2,5 мг, спала цілу ніч, сни яскраві
Файна пані• 14 января в 21:04
Я вже при зовсім безсонні почала гідозепам пити.
автор Викачую яйцями • 14 января в 21:08
Ответ дляХикориДикори
Невролог мені золафрен виписував
Його приймають для лікування шизофренії, може з іншим сплутали?
Ответ дляФайна пані
Допомогає?
Файна пані• 14 января в 21:54
Ответ дляВикачую яйцями
Допомогає?
Так
Лео05• 14 января в 23:27
Мелатонін - лажа.
Сонміл (не більше 5 днів), сильніше - селофен. А так краще до приватного психіатра. Якщо не знаєте де - у Віьацентрі 2 рази на тижні, десь 450грн. Дуже гарний спеціаліст.
Є багато антидепресантів з снодійною дією - міасер, омнадрен, амітриптилін,інші. Але спочатку до лікаря.
ХикориДикори• 15 января в 12:52
Ответ дляВикачую яйцями
Ні, не сплутала, це у великих дозах для лікування шизофренії, а в малих пригнічує думки, допомагає розслабитись і заснути