ПампушОК• 14 января в 20:07

Імплантація зубів.

Хто ставив поділіться своїми враженнями і відчуттями саме після того, як поставили коронку.
Чи боліло, чи заважало, чи звикали?
неДодекаэдр• 14 января в 20:24
І ще напишіть, як наважились на це і чи не боляче в процесі.
автор ПампушОК • 14 января в 21:22
Ответ длянеДодекаэдр
Я можу написати як наважитись). Мені було шкода спилювати здоровий зуб, щоб поставити коронку на відсутній. Щоб не страшно було вмовила чоловіка). Зробили знімки, лікарі подивилися і дали добро. Хоч в чоловіка треба було підсипати кістку, а аж потім імплант. Переживали обоє. Але!
Сама процедура пройшла швидко і безболісно. Випили по одному німесилу і забули за все на другий день, лиш нитки там ще здається з днів 4 були. Через 7 місяців пішли накривати ті імпланти коронками. Чоловіку поставили і він як ні в чому не бувало ходить з зубом радий як слон. А мені коли ставили коронку і тим ключиком закручували було дуже боляче… типу мене ріжуть. Терпіла … на наступний день почало боліти, на третю ніч я вже вила і вмирала на 4й пішла і сказала зняти. Був набряк доволі помітний і видно що травмувались ясна і пішло запалення. Минув місяць пішла знову. Поставили але не можу сказати що не болить. На всякий випадок з міста ніде не відлучаюся, вже боюсь аби не повторилось. Сестра і чоловік кажуть що боліти не повинно геть.
І я оце думаю… не правильно зробили сам зуб і він там ті ясна мучить, чи це такі реакції бувають 🤔
неДодекаэдр• 14 января в 22:32
Ответ дляПампушОК
Який жах!
автор ПампушОК • 17 января в 00:53
Редагувати текст не виходить , допишу може комусь буде цікаво.
З другої спроби поставили коронку все вдалося. Трохи чикнули ясна, щоб не було тиску. ( в мене вони якісь мʼясисті) почуваю себе чудово, ніде нічого не турбує.