Не пириживай• 14 января 2025
Хто вище по посаді, якщо різний відділ?
Адміністративний директор і менеджер з продажу
Невісточка ж• 14 января 2025
У нас на работе уборщицу шеф ласково называет менеджером хозяйственных работ ☺️
Не пириживай
• 14 января 2025
Ответ дляНевісточка ж
Ну а шо)
Красиво)
Сон і дрімота• 14 января 2025
Дивлячись,чим у вас займається адмін директор. Може то у вас типу офіс менеджера 😄
Колгоспниця• 14 января 2025
Ответ дляСон і дрімота
У нас сьогодні закупщика директор назвав начальником відділу закупівель. Відділу такого немає, точніше є окрема посада закупщик.
Я в ступорі, хто тепер цей працівник в орг структурі.
Сон і дрімота• 14 января 2025
Ответ дляКолгоспниця
Так може оговорився чи пожартував, бо один співробітник сам собі директор, щось на кшталт того.