Ніколи не збрешу• 15 января 2025
Відправка НП в Польщу на Поштомат
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, у кого був досвід відправки/отримання посилки з відділення НП Україна по Поштомат (Польща). На жаль живу в місті, де немає відділення НП. Дякую за відповіді)
Оябунчик• 15 января 2025
Відправляла з України в Естонію, забирала в поштоматі чі то Омніва чі ДПД, якоїсь місцевої пошти. Обирала на сайті нової пошти.
Пуки-куки• 15 января 2025
Ответ дляОябунчик
це треба отримувачу якийсь застосунок поставити?
мене теж цікавить те саме питання але я ще не дійшла на нову пошту щоб там розпитати, а на сайті не знайшла інформації
Мадам Тю-лю-лю• 15 января 2025
Якесь питання незрозуміле. Зідки, куди...? Толком не зрозуміло.
Автор пише, що в них немає НП...
Ніколи не збрешу
• 15 января 2025
Ответ дляОябунчик
Дякую, а відправка була саме з відділення НП в Україні? Вказували сам номер поштомату?