Ніка Найз• 15 января 2025

"Якщо ми протримаємось, то наші діти переможуть"

У нинішній складній ситуації Україні залишається лише варіант зниження мобілізаційного віку до 21 року.

Про це написав у Facebook офіцер ЗСУ Мирослав Гай.

"Партнери з США порушили питання мобілізації в Україні чоловіків 18 років. Це абсолютно неприйнятно, бо саме поняття повнолітній в США розглядається з 21 року, а українські 18 є радянським атавізмом. Але сам напрямок дискусії зрозумілий. Україні потрібні резерви, а це люди. Бо зараз війна зайшла в стратегічний глухий кут де виходом є або перемовини, що потребує часу протриматися, або застосування вундерваффе, якої в України не має", - зазначив війсковий.

Він також нагадав, що РФ має зі свого боку ядерну зброю, гібридну війну та підкуп західного істеблішменту.

"В умовного Заходу є санкції, технологічніша розвідка, підрив айфонів (пейджерів) тощо - ядерну зброю там, як засіб, не розглядають. Ядерна зброя також не принесе й РФ стратегічної перемоги у війні з Україною, а наші західні партнери уникають ситуацій, аби створити умови, які б уможливили сам факт її застосування. Проте, Західні санкції нищать РФ стратегічно, що визнає саме керівництво Кремля.

Отже, залишається варіант протриматись. Протриматися ми зможемо тільки при наявності резервів та збільшення постачання зброї та виробництва власної зброї", - написав Гай.

Він підкреслив, що збільшити постачання зброї західні партнери не можуть швидко. А щодо збільшення виробництва української зброї є внутрішні питання ефективності витрачання бюджету.

"Та навіть маючи усю зброю світу, залишається питання людей, які її опанують та задіють. У нас не вистачає піхоти... Отже, залишаються наступні рішення. Перше, зменшити мобілізаційний вік до 21 року. Друге, як зробили росіяни - запропонувати гроші за перший контракт, а це 50000 доларів. Друге потребуватиме мільярди... Але, якщо навіть наші партнери дадуть такі гроші, ми не отримаємо моментального розв´язання проблеми.

Залишається продовження мобілізації та зниження мобілізаційного віку. Те, що я кажу неприємно, але я так бачу логіку процесів.

З приємного те, що в РФ також проблеми з мобілізацією і якщо ми протримаємось, то наші діти переможуть", - написав офіцер.

Нагадаємо, у грудні 2024 року радник президента заявив, що в Україні не розглядають підготовку до мобілізації 18-річних.
Natal_ka91• 15 января 2025
От власне він зачепив те, що наша влада мала б давно зробити - дати фінансовий стимул. Можливо, тоді ситуація була б краща. Тепер мають що мають
snejs• 15 января 2025
норм, а там и до 18 летних недолго осталось
Will_Be...• 15 января 2025
Ну, пехота, конечно, царица полей, но, лучше пусть дадут арту со снарядами, самолеты и прочие причандалы, которые предназначены для сохранения жизни пехоты.
чаревна• 15 января 2025
Уже один говорил, мы не должны эту войну передавать детям. А сам списался и свалил за границу. Теперь пишет книжки и фоткается.
Акварель 38• 15 января 2025
Ответ длячаревна
Вы про залупного?Любят люди себе кумиров создавать
123-08df• 15 января 2025
чекаємо на зниження віку, а потім на жіночу
fishcka• 15 января 2025
Ответ длячаревна
звалив чи виперли?
fishcka• 15 января 2025
Ответ дляАкварель 38
дуже дотепно
Mrs.Ochmonek• 15 января 2025
Переможе найвитриваліший. І це буде швидше, ніж наступне покоління підросте
Cardiolog• 15 января 2025
А як ’наші діти переможуть’, если их отправят на фронт?
автор Ніка Найз • 15 января 2025
Ответ дляCardiolog
Так же как сейчас воюют 25-60
18-25 от них ничем не отличаются
Дождливая• 15 января 2025
Я только не поняла, до куда протриматися?
Дождливая• 15 января 2025
Ответ дляCardiolog
Тоже не поняла, одних вывезли, других перебьют, третьи вследствие этого и не родятся. Какие дети переможуть
Elena755• 15 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Так же как сейчас воюют 25-60
18-25 от них ничем не отличаются
Тоже не пойму почему так переживают за 18-25. Чем они лучше 25-60?!
автор Ніка Найз • 15 января 2025
Ответ дляElena755
Ничем! Все мужчины должны защищать Украину!
Cardiolog• 15 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Почему мужчины? Все граждане.
И это написано в Конституции