Викасикрет• Изменено 15 января 2025
У кого є помади, яким понад 10 років?))
У мене кілька десятків таких. Я розумію, що косметика має термін придатності, але багато рідкісних відтінків помад зняті з виробництва (( Запаху багато з них не має (особливо італійські типу Пупа нічим не пахнуть навіть через 10 років), а деякі змінили запах. Хочу знати, наскільки потенційно небезпечно ними користуватися. Отруєння ж неможливе?
ЖующаЯКонфету• 15 января 2025
Ви на приколі? Отруїтися звісно неможна, але як на мене, то вони все одно втрачають властивості. Ну які 10+ років? Це капець. Нащо ті рідкісні відтінки зберігати та не користуватись, щоб що?
Викасикрет
• 15 января 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Для фотосесій)
Міряно-переміряно• 15 января 2025
В мене є кілька блисків для губ Герлен та помади Шанель, яким понад 5-7 років.
Користуюсь, все ок, ніякий змін в запаху чи текстурі немає
ЖующаЯКонфету• 15 января 2025
Ответ дляВикасикрет
Для фотосесій)
І скільки у вас фотосесій за рік і скільки за одну фотосесію ви змінюєте раз помаду?
Морская свинка• 15 января 2025
есть древние, не знаю 10 ли лет, но если не воняют, нормально лежат на губах - пользуюсь..
что то не нравится - сразу в мусорку
Чаклунка-ведунка• 15 января 2025
Нет таких, я все помады использую быстро, у меня не много, обычно 3-4 штуки Шанель и Ланком
ЖующаЯКонфету• 15 января 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
В мене якось випадково завалилась в рук замку помада Мейбелін, їй років 5 напевно було, а може і менше. Мені її запах не сподобався і відчуття, що трохи сухіша стала. Я викинулаб тим більш що там напевно третина залишилась, не шкода. Було що тривалий час пролежала YSL, не 10 років але більше 5 так точно. Як на мене, то вона змінилась. Із ароматом все норм було, але чи то занадто мʼяка стала, чи то як плила. Тобто при нанесенні не було чіткої межі.
ЖующаЯКонфету• 15 января 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
От і в мене так. Постійно в ходу декілька помад і вони закінчуються швидше ніж встигають набриднути
Кидстаффовна• 15 января 2025
Показывайте уже, чего уж там , хоть посмотрю на редкие оттенки помад)
Голена блондинка• 15 января 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Згодна
Чаклунка-ведунка• 15 января 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Да мне вообще помада не может надоесть, я покупаю всегда цвет а-ля пыльная роза, в любых брендах
ДаЗдраПерма• 15 января 2025
Есть со школьных времен помада, в красивом золотистом футлярчике. Уже двадцатилетие справила) Отлично сохранилась, правда раньше имела тонкий карамельный аромат, а сейчас не пахнет ничем - но и не воняет. Если нанести на руку, чуть берется комочками, так что думаю она уже не в порядке.
Не пользуюсь конечно, но почему-то не выбрасываю, тем более мечтаю найти такой же оттенок, даже в ходила с ней в магазины - это наверное немного глупо, но я уверена, что помады которая мне бы подходила столь же идеально, я с тех пор не встречала
Без QR коду• 15 января 2025
Валяется несколько старых помад 10+ лет нормального качества YSL, Dior, Este Lauder
Наверняка• 15 января 2025
Я даже не считала сколько им лет.
Текстуру и запах не поменяли - значит норм.
Есть, наверное, очень древние - лет 15.
ОхиИВздохи• 15 января 2025
Є одна моя улюблена, але такого відтінку вже не випускають, їй років 7.
Повелитель бітка• 15 января 2025
Есть Шанель какая-то там весенняя листика была, такого оттенка найти не смогла. Лежит идеально, пахнет как и пахла. 3-4 штуки выкинула, скатываются. Сухие текстуры (тени, румяна) пользуюсь.
Викасикрет
• 15 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
Ну хоча б ця. Матова рожева з золотим свіченням. На губах голографічна, вживу дуже красива. Не просто перламутр. Це американська Jordana Matt Lipstick Rafael
Викасикрет
• 15 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
А ось Color Me Lady Marmelad, відтінок знятий з виробництва (112)
Кидстаффовна• 15 января 2025
Ответ дляВикасикрет
Зачем вы рисуете за линией губы? Особенно слева больше . А помады ничего так.
Викасикрет
• 15 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
Губа асиметрична