Просто каралева• 15 января в 11:44
Прививка от ВПЧ. Реально сделать бесплатно ребенку?
Раньше вроде было можно в поликлиниках.
Просто каралева
• 15 января в 12:11
Ответ дляПартизанка
Вы заразились ВПЧ прямо за школьной партой?
Мы как раз за вакцины, поэтому не заразные.
Партизанка• 15 января в 12:14
Ответ дляПросто каралева
То, что вы планируете вакцинироваться не говорит о том,что вы сейчас не заразные.
Просто каралева
• 15 января в 12:16
Ответ дляПартизанка
Удалено администрацией...
Жена сантехника• 15 января в 12:26
Ответ дляТигрЛьвович
Раз тут все заинтересованные собрались, интересно ваше мнение. Врач сказал, что проведения схемы прививок (1-1, 1-1-1) нужно в течение 2-х лет начать жить половой жизнью, иначе не выработается иммунитет. Поэтому отговорила ставить в 12 лет.
Это какой-то псевдонаучный вывод или реально надо успеть поставить прививку за парку лет до начала половой жизни?!
Такого бреда ещё не слышала
Протру пилюку• 15 января в 12:26
Ответ дляКонтрольница
Оскільки ЮНІСЕФ активно проводить по всьому світу (і в Україні зокрема) кампанію з вакцинації дітей проти ВПЛ, не буде зайвим пригадати дещо про наявні для цього препарати.
Під час клінічних випробувань Gardasil4 (першої вакцини проти ВПЛ) рівень смертності серед учасників дослідження становив 1 на 718. Це були молоді, здорові люди, які пройшли скринінг перед тим, як отримати дозвіл на участь у дослідженні.
Компанія Merck використовувала алюмінієвий ад’ювант (особливо небезпечну форму алюмінію) як «плацебо», тому, коли учасники померли в їхній «контрольній групі», вони не могли повідомити про відсутність суттєвої різниці між групою Gardasil і «контрольною групою».
Коли Gardasil9 проходив клінічні випробування, вони використовували Gardasil4 як «контрольну групу».
Частота нових аутоімунних захворювань у дослідженнях Gardasil4 становила 3,3%. Для Gardasil9 частота нових аутоімунних захворювань становила 2,2%.
Головна розробниця вакцини Gardasil, доктор Даян Харпер, заявила, що через п’ять років вакцина вже захисту не дає, тому, якщо її отримує ваша дев’ятирічна дитина, до моменту досягнення 14 років вакцина вже не діятиме.
Гардасил — це вакцина з частковим покриттям. Відомо більше 200 штамів ВПЛ. Gardasil9 охоплює 9 штамів (звідси і назва), Gardasil4 - 4 штами, Церварикс - лише 2. Вакцини з частковим охопленням призводять до стримування найпоширеніших (і найменш серйозних) штамів вірусу, що призводить до вірусного зміщення, коли ті штами, які раніше не спричиняли значних захворювань, стають сильнішими, спричиняють більше інфекцій і є більш стійкими до лікування. Виникають “суперштами”, які зрештою можуть призвести до набагато більшої смертності і захворюваності, ніж якби вакцину не застосовували.
У процесі схвалення Гардасилу радою FDA, компанія Merck представила дані, які свідчать про те, що якщо людина уже була інфікованою ВПЛ на момент отримання вакцини, вакцина збільшувала ризик розвитку передракових уражень на 44%. Рада FDA все одно вакцину схвалила, а також вирішила не рекомендувати скринінг на інфекцію ВПЛ перед вакцинацією.
Детальніше про ризики ВПЛ та вакцинації проти нього можна почитати, наприклад, ось тут:
’Бисер метать’ бесполезно.
У всех есть ещё запасные дети,что в первого можно всандалить всю таблицу Менделеева .
Протру пилюку• 15 января в 12:29
Ответ дляПросто каралева
Переводите уже поскорее.
Можно к моему генетику,которая осматривала моего ребенка инвалида в Киеве . Рассказала мне о составе вакцин....
Просто каралева
• 15 января в 12:30
Ответ дляПротру пилюку
Сочувствую вам. Но не надо с больной головы на здоровую. Тем более там, где вам совета не просили.
Партизанка• 15 января в 12:33
Ответ дляПросто каралева
Удалено администрацией...
Купи слона• 15 января в 12:34
Ответ дляТигрЛьвович
До тех пор пока не заразились впч, можна делать прививку.
Просто каралева
• 15 января в 12:35
Ответ дляПартизанка
Удалено администрацией...
Партизанка• 15 января в 12:35
Ответ дляКупи слона
Ее можно делать и после того, как ВПЧ уже у вас есть
Партизанка• 15 января в 12:36
Ответ дляПросто каралева
Удалено администрацией...
Купи слона• 15 января в 12:36
Ответ дляПартизанка
Можна, но она уже не так работает
Злива інформації• 15 января в 12:37
Ответ дляПартизанка
Удалено администрацией...
Очень не благодарное дело давать советы, когда Вас об этом не просили.
Почему в темы про прививки всегда лезут анти прививочники? Пройдите мимо.
Партизанка• 15 января в 12:38
Ответ дляЗлива інформації
Вы антипрививочник?
Просто каралева
• 15 января в 12:38
Ответ дляПартизанка
Удалено администрацией...
Поддержала автора комментария, ничего схожего с советом.
Просто каралева
• 15 января в 12:39
Ответ дляЗлива інформації
100%
Партизанка• 15 января в 12:40
Ответ дляПросто каралева
Конечно+ конечно, именно так все и было.
Просто каралева
• 15 января в 12:42
Ответ дляПартизанка
Совершенно верно. Никому не советовала читать про прививки и делать их, тем более. Не понимаю, что здесь делают те, кто против прививок.
оксюморон• 15 января в 12:46
Ответ дляПффф 100%
педиатр периодически пишет в группу, о том чтоб приводили девочек на прививку. уточните у своего
Яке місто? Навіть не чули про таке
Ангелок з ріжками• 15 января в 12:51
Я з підозрою до цього щеплення ставлюся... Мені багато суперечливих моментів в ній... Зокрема купа штамів.
Советчица Года• 15 января в 12:54
Я робила донці безкоштовно в звичайній поліклініці в жовтні. Перед цим були в березні на прийомі у нашого педіатра, де я сказала, що хотіла б зробити цю прививку, мені пообіцяли поставити в чергу та передзвонити коли з´явиться препарат в наявності. От в жовтні набрали, зробили, в квітні ревакцинація.
Контрольница• 15 января в 13:10
Ответ дляПартизанка
та навіть якщо пані себе і дитину вакцинувала усім чим можна - теж нічого не гарантує. вакциновані не мають симптомів коли хворіють, і продовжують ходити на роботу, в школу і усіх навколо заражають
Контрольница• 15 января в 13:12
Ответ дляКупи слона
скрінінг перед прививкою ніхто не робить :)
Контрольница• 15 января в 13:12
Ответ дляПартизанка
ну да, і гарантувати своїй дитині збільшення ризику раку на 50%
Контрольница• 15 января в 13:13
Ответ дляПросто каралева
та дітей нам шкода от і все
Незнакомлюся• 15 января в 13:44
Ответ дляТигрЛьвович
А какая причина- следствие этому?
Что именно запускает в организме половая жизнь что влияет на вакцину? Особенно в презервативе
Незнакомлюся• 15 января в 13:49
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я теж так ставилась потім проконсультувалася з незалежним сучасним гінекологом і вирішила робити
+ на моїх очах була дівчина з раком шийки матки, молода після операції та багатьох хімії без волосся, то був жах 😢
Кружите меня,кружите• 15 января в 13:55
Ответ дляНаучительница
Во Франции бесплатно
Но я не делала
Не могу определиться надо или нет:(
Но я не делала
Не могу определиться надо или нет:(
І я така, записалася, мені навіть з поліклініки зателефонували, щоб приходили, але я не бачу однозначності в цьому питанні, одні за, інші категорично проти.