Малявка ще та• 15 января 2025

Корм для шотландців, навчіть

Який купити? Що вони їдять? Що важливо? Хочемо купити котика, я в цьому не розуміюся
АнгелАда• 15 января 2025
Годую кілька років royal canin indoor. Політ нормальний. Так звану натуралку не даю, виключення - трохи творожку іноді, крапельку, бо дуже любить. Ніколи не давайте отруту типу віскаса, Фелікса, фріскіс, отака фігня.
ротцвеники• 15 января 2025
Кормлю BRIT
миссДавеча• 15 января 2025
Там де купите - розпитайте. Їм краще знати що їдять.
ротцвеники• 15 января 2025
Ответ дляАнгелАда
Раял такая же фигня, как вискас и прочая лабуда.
Он настолько жирный
миссДавеча• 15 января 2025
Ответ дляротцвеники
Кормлю BRIT
От наприклад мій шотладець Бріт категорично їсти відмовився, тому їсть Оптіміл для стерилізованих.
Позаземний розум• 15 января 2025
На Роял сидим 8 год, обычный для стерилизованных.
Но до стерилизации,тоже на Роял, только для котят.
миссДавеча• 15 января 2025
До речі мої заводчики рекомендували Роял Канін для стерилізованих, він їв його спокійно кілька років, а потім почав часто блювати. Перевели на Оптіміл - все ок поки що. Все дуже індивідуально.
вре_Динка• 15 января 2025
я аканою зеленою останні роки півтора кормлю
до цього довго сидів на жозері, але вон жирнувата для нього, потім він від неї відмовився, потім пробували і карнілав і бон аппетіт і багато чого ще, - на акані залишились.
АнгелАда• 15 января 2025
Ответ длявре_Динка
Моя від Жозери відмовилась одразу, як взяли її, хоча заводчиця саме нею наче годувала😅 ну, так казала. Перепробували багато кормів, так, індивідуально все.
вре_Динка• 15 января 2025
Ответ дляАнгелАда
мій жозеру беззернову рік точно їв, але поступово відмовився. потім довго перебирали що буде їсти - пару місяців їсть і відмовляється - на акані поки зупинилися, але і від неї вже починає відмовлятися потроху
Ангелок з ріжками• 15 января 2025
Хаггис)
aljonyshka• 15 января 2025
Моя шотландка Орижен c птицей, рыбный не понравился)
Ну шо не так?• 15 января 2025
У нас такой
Чумачечая_• 15 января 2025
Ответ дляротцвеники
Он настолько жирный
І з зерном.