Міряно-переміряно• 15 января в 16:03

Пологи

Дівчата, в кого був вузький таз і великий плід більше 3600 кг, у вас були природні пологи чи кс?
Ms. Анонимная• 15 января в 16:07
Так вузький таз можуть зрозуміти вже під час самих пологів. Я коли народжувала, в палаті поруч була жінка спортивна, широкі бедра, середній зріст. Коли стала народжувати сказали що не може пройти голова тому робили екстрений кесарів розтин
Пацан к успеху шел• 15 января в 16:07
А як ви визначили, що вузький таз?
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:10
Ответ дляПацан к успеху шел
А як ви визначили, що вузький таз?
Сьогодні на огляді гінеколог попередньо міряла тазоміром і розміри тазу були менші, ніж мають бути. Порадила плановий кс. Я сама маленька зростом, а вага дитинки велика по узд попередньо
Пацан к успеху шел• 15 января в 16:10
Ответ дляМіряно-переміряно
Якшо лікар порадила кс, то звичайно робіть
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:11
Ответ дляMs. Анонимная
Сьогодні попередньо міряли, заміри маленькі, порадили кс.
Оля_с_киркою• 15 января в 16:12
Ответ дляМіряно-переміряно
Возьмите заключение и хорошо заплатите врачу в рд, иначе они на него даже не посмотрят, скажут, что истинный узкий таз видно только в родах и как мне, что есть много способов родить ЕР даже при истинно узком тазе. Имелись ввиду щипцы и вакуум экстрактор)
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:13
Ответ дляПацан к успеху шел
Просто всі переконують, що краще самій родити, ніж кс. А я дуже переживаю за дитину, щоб при природніх родах нічого не сталось, тому питаюсь чи хтось народжував з такою проблемою.
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:16
Ответ дляОля_с_киркою
Я сама маленька зростом, дитина велика, боюсь щоб при природних родах нічого не сталось. Та й не хочу щоб мою дитину вакуумом чи щипцями виймали і калічили. Я тут більше переживаю за дитину, щоб їй було добре.
Пацан к успеху шел• 15 января в 16:17
Ответ дляМіряно-переміряно
Я б слухала лікаря
Оля_с_киркою• 15 января в 16:18
Ответ дляМіряно-переміряно
Никому нет дела до Вашего ребенка. Переживаете - идите решайте. Так это устроено.
Не верите, можете сходить в рд поговорить.
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:18
Ответ дляОля_с_киркою
Тобто ви рекомендуєте природні пологи? Що реально родити з таким?
Оля_с_киркою• 15 января в 16:20
Ответ дляМіряно-переміряно
Ещё раз. Я Вам объясняю, что бесплатно в рд никто Вам кесарево не сделает. Заключение гинеколога про узкий таз там никому не интересно.
Если Вы хотите кс, идите и договаривайтесь.
Всім шампаньського• 15 января в 16:22
Все роды естественным путем
Червона рута• 15 января в 16:30
Я народжувала трьох природньо, все ок. Але вам особисто потрібно порадитись з іншим лікарем. Бо моя мені шось міряла, казала що дитинка буде 2600 і мені то на краще. А в мене 3500, другий пологи 3750 і треті на 36 тижні тільки тільки 3400.
НеКонец-Света• 15 января в 16:38
Навіщо ви так багато їли?
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:39
Ответ дляВсім шампаньського
Все роды естественным путем
Яка вага у ваших діток була?
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:41
Ответ дляЧервона рута
Напевно так і зроблю, дякую за пораду.
А таз у вас не вузький був, нічого лікар не говорила?
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:42
Ответ дляНеКонец-Света
Навіщо ви так багато їли?
А хіба від їжі залежить вага дитини?
Якщо я вам скажу, що набрала за вагітність 10 кг, а дитинка сама по собі така велика, то що тоді скажете?
І питання не у вазі дитини, а у тому хто народжував з вузьким тазом.
НеКонец-Света• 15 января в 16:45
Ответ дляМіряно-переміряно
А хіба від їжі залежить вага дитини?
Звичайно, залежить. Особливо за кілька тижнів до пологів радять притриматися.
автор Міряно-переміряно • 15 января в 16:48
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую за пораду, але з харчуванням і набором ваги за вагітність у мене все добре
Всім шампаньського• 15 января в 16:48
Ответ дляМіряно-переміряно
Яка вага у ваших діток була?
1. 3600
2.4400( внутренне порвалась, но не зашивали)
3. 3400
Червона рута• 15 января в 16:52
Ответ дляМіряно-переміряно
Напевно так і зроблю, дякую за пораду.
Говорила що вузький. Я 48 кг була до вагітності. Але ні, виявилось нормальний таз.
Стефанія• 15 января в 16:52
Ответ дляМіряно-переміряно
Сходіть ще до одного хорошого уздиста щодо ваги дізнатись, бо там похибки можуть бути по півтора кіло.
А взагалі як людина, що народжувала сама двох великих дітей, раджу пкс при такому ризику. Я дурна була, що повелась на вмовляння лікарів
Стефанія• 15 января в 16:54
Ответ дляМіряно-переміряно
Не слухайте. Навіть екстрене кс краще за погані природні пологи. А ніхто не поручиться, що вам повезе
Стефанія• 15 января в 17:03
1 дитина - 4700, вакуум, вичавлювання, асфіксія = сильна зпмр у дитини, мені рік блокад у місці розриву нерву
2 дитина - 4700, розрив просто всього і інвалідність на все життя.

Це пояснення, чому топлю за кс

Я 173см, зовні таз вузькуватий, всередині ніхто не міряв. Там насправді капець яка різна будова тих тазових кісток буває, тому вам вище і писали, що таку рекомендацію можуть не прийняти. Приклала картинку, яку шукала щодо особливостей фігури.
автор Міряно-переміряно • 15 января в 17:07
Ответ дляСтефанія
Дякую, напевно так і зроблю. А що вам лікарі говорили? Цікаво послухати з вашого досвіду
автор Міряно-переміряно • 15 января в 17:10
Ответ дляСтефанія

Це пояснення, чому топлю за кс

Ого, нічого собі. Врахую собі вашу пораду.
Дякую вам.
Стефанія• 15 января в 17:10
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну я не в Україні народжувала. Обидва рази просто чекали меншу дитину 🤷🏼‍♀️ хоча другого і міряли кілька разів.
Тут у дівчат є і історії і навпаки, коли їм обіцяли більше 4кг, а народжували 2,5
Творог для розжига• 16 января в 21:25
Ответ дляОля_с_киркою
Да в роддомах наверное премии дают врачам за ЕР, до последнего топят за ЕР.