Леся Українка• 15 января 2025
Який вид епіляції найефективніший?
Дівчата, читала про електроепіляцію. Хто робив? Чи, правда, що з першого разу назавжди позбавляєшся волосся? Чи краще лазер? Я маю на увазі позбутися волосся назавжди
Альфасамка• 15 января 2025
найефективніше відростити шерсть і знайти мужика який любить волохату
Самохвалова• 15 января 2025
Там по ней куча нюансов - могут быть ожоги и шрамы, я бы точно не рисковала
Плекаю думи• 15 января 2025
неправда, одні волосини не ростуть, так ростуть інші. треба одну ділянку пройти хоча б 3 рази
ЖенаАйтишнеГа• 15 января 2025
ЕЕ не виділяє з 1 разу. Я вже рік ходжу раз/міс. Добре для невеликих і негустих ділянок (лице, пахви) , світлі волосини.
Лазер добре для великих, густих ділянок, де чорні волосяки
Найщасливіша• 15 января 2025
Так, чтобы раз и навсегда - ничего не удаляет. Наше тело умеет регенерировать, и волосы в том числе. Взамен удалённых у большинства вырастают другие. Не так густо, но все же. Время от времени надо повторно пройтись. Я только одну встречала, что после курса лазера у неё ничего не росло, но это с её слов) не знаю, не привирала ли она.
Я после курса лазера делаю поддерживающую процедуру раз в 8-12 месяцев, мне хватает. Моя мастер говорит, что обычно делают чаще, раз в полгода. Но мне через полгода ещё незачем идти)
Сусідка зверху• 15 января 2025
Ее не пробувала. Ходжу на діодний лазер. Результат подобається, щоб прям дуже помітно то через 9 місяців, тобто десь 5 раз на одну ділянку. Між процедурами всеодно гоління, але ефект після гоління значно краще, волосся стало тонше, мʼякіше. Нюанс це родинки, їх обходять