Добро с Кулаками• 15 января в 17:49
Чоловік не любить ходити по лікарям. Але хочу перевірити здоровʼя. Як це зробити
Я хочу скласти йому список аналізів, щоб він здав
А потім з результатами пішов до кардіолога, ендокринолога, зробив УЗД
Але проблема із тим списком аналізів
Не хочеться платити 7000 за комплексний пакет для чоловіків в сінево
Його особо нічого не турбує. Є зайва вага - а це може бути інсулинорезист, а ще любить гарно смачно їсти. Зустрічається з друзями, пʼє іноді хороші крепеі напої конʼяк.. або просто пиво (тобто раз в тиждень він точно собі дозволяє келих)
Але проблема із тим списком аналізів
Альфасамка• 15 января в 17:49
маніпулюйте сексом. Або йдеш і я тобі даю або не йдеш і я рік без сексу буду матросила
ЯкаКраля• 15 января в 17:52
Ответ дляАльфасамка
У вас всё время темы про секс, фригидность и вообще какая-то тупость, и пренебрежение другими
Добро с Кулаками
• 15 января в 17:53
Ответ дляРогнеда Карповна
Зачем, если ничего не беспокоит?
Якщо в нього зайва вага то вже зараз треба боротися із холестерином
Бо потім тут напишуть пити статини
лаМпочка• 15 января в 17:54
Возьмите ипотеку или большой кредит на много лет. Без полного мед заключения ее не дадут.
А вообще что вы там хотите узнать? Все и так понятно: больше спорта и более здоровая еда. Все. Что вам ещё те анализы покажут? Я согласна с мужем, это чистая коммерция,если реально ничего не беспокоит.
Альфасамка• 15 января в 17:54
Ответ дляЯкаКраля
секс це основа. Більшість людей встає зранку і йде 8 годин працювати шоб дістати той секс.
Рогнеда Карповна• 15 января в 17:54
Ответ дляДобро с Кулаками
Бо потім тут напишуть пити статини
У меня лишний вес, холестерин в норме и все остальное тоже. У вас прям паранойя какая-то
Добро с Кулаками
• 15 января в 17:54
Ответ дляЯ тут Живу
Не будьте ему мамой, он взрослый человек
Він заробітчан
А я не працюю
Так що мені треба щоб він був здоровим
В цьому є частина егоїзму
А я не працюю
Так що мені треба щоб він був здоровим
В цьому є частина егоїзму
лаМпочка• 15 января в 18:01
Ответ дляДобро с Кулаками
Він заробітчан
А я не працюю
Так що мені треба щоб він був здоровим
В цьому є частина егоїзму
А я не працюю
Так що мені треба щоб він був здоровим
В цьому є частина егоїзму
Инвестируйте лучше в фонды. Есть шанс сохранить чтото для пассивного дохода в случае нездоровья.
И страховка по нетрудоспособности.
Наверное, это все, что вы можете реально сделать, а пилить ему мозг лобзиком на расстоянии.
И страховка по нетрудоспособности.
фан L.O.S.T.• 15 января в 18:11
Ответ дляАльфасамка
Ужасный у вас совет.
Барвіночка• 15 января в 18:23
Автор, я вас підтримую повністю! Чоловік - ваша кохана людина і має бути здоровим для ваших дітей, як мінімум!..
Я особисто хотіла б, щоб за мене подумали.
Але ви його не змусите, бо для чоловіків то щось страшне - ходити по лікарях))
Тому рекомендую спочатку записати на УЗД і поставити перед фактом. А там буде видно.
Можете сплатити в Сінево аналізи на глікований гемоглобін, загальний, печінкові та ниркові проби і ліпідограму. Цього буде достатньо поки
Зубожиння• 15 января в 18:32
Ответ дляДобро с Кулаками
Він заробітчан
А я не працюю
Так що мені треба щоб він був здоровим
В цьому є частина егоїзму
А я не працюю
Так що мені треба щоб він був здоровим
В цьому є частина егоїзму
Відверто
Але жодне обстеження вам не гарантує спокійну пожиттєву охорону індукційної плити
Новорічна пальма• 15 января в 18:36
Ответ дляБарвіночка
Автор за себе переживає, а не за чоловіка. Почитайте вище
По темі - жодне обстеження не гарантує нічого
Зубожиння• 15 января в 18:37
Ответ дляБарвіночка
Навряд чи ви би хотіли щоб про вас потурбувалися з таким самим мотивом
Барвіночка• 15 января в 18:43
Ответ дляЗубожиння
Мабуть
Уси Пуси• 15 января в 19:28
Багато клінік пропонують чекапи. Не займайтесь фігнею з ласним призначенням аналізів.