Мира всем• 15 января 2025

Самі вдома

Ви залишали чи залишили б (теоретично) 2 дітей 12 і 13 років самих вдома на 5-6 год, якщо потрібно поїхати в інше місто? Мої вдома часто самі, але я зазвичай на роботі, і додому мені йти 20-30 хв, а тут треба по роботі в інше місто і не знаю, що робити?
Результат:
вже голосів: 87
79 (90.8%) Залишила б
8 (9.2%) Ні, шукала з ким залишити
Снегопадка• 15 января 2025
Оставляли детей 13 и 11 лет с ночёвкой уже два раза одних.
Не вижу проблем.
Меня тоже с братом родители оставляли.
Чемна панночка• 15 января 2025
До війни - залишала б.
Зараз - ні.
Млинці зі смайликом• 15 января 2025
Днем да. Проинструктировать на всякий случай про тревогу, укрытие, если вы туда хотите и оно есть
Фима Собак• 15 января 2025
Я в 13 лет ездила сама на поезде за 2000 км, а сестра в 12 целыми днями готовила еду у газовой плиты на всю семью, пока мы были на даче копали картошку
ЛюбимаЯНЬ• 15 января 2025
до войны-да, сейчас-нет
40каградусная• 15 января 2025
взрослые кони уже, конечно, оставила бы на несколько часов
Козачка• 15 января 2025
Блин, я в 12 борщ варила и пироги пекла. Сама, после школы. Никто не парился...
А тут просто дома за компом посидят....
Пупс• 15 января 2025
Чого саме ви боїтеся?
So_so• 15 января 2025
А где Вы живёте?
Заліковий троль• 15 января 2025
В цей час не залишила б. Ну його, позавчора так збивали мопедів, що аж вікна дрожали. Я б собі місця не знаходила, якби була в цей час далеко.
автор Мира всем • 15 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
На жаль, у вечірній час, після 15 (тобто десь з 15 до 19-20 год). Ходимо в коридор, укриття поряд немає.
Млинці зі смайликом• 15 января 2025
Ответ дляМира всем
Я имею в виду не на ночь одних
40каградусная• 15 января 2025
Ответ дляМира всем
сами они пойти в коридор не в состоянии?
автор Мира всем • 15 января 2025
Ответ дляПупс
Чого саме ви боїтеся?
Мабуть тривог, але на крайній випадок не так далеко живе невістка, ми не сильно близькі в спілкуванні, але набрати її вони зможуть в разі потреби
автор Мира всем • 15 января 2025
Ответ дляSo_so
А где Вы живёте?
Невелике місто в Київській області
автор Мира всем • 15 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Так і я така, накрутила себе вже
автор Мира всем • 15 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я имею в виду не на ночь одних
Та ні, на ніч я б навіть не розглядала варіант
dulenok• 15 января 2025
С утра до вечера оставила бы и оставляла 12-13 лет