Я не тону• 15 января 2025
Советчицы 40+ покажите ваш лоб ?
Я не тону
• 15 января 2025
Ответ дляФайно Замало
Я )) Це період, коли мені не можна було колоти ботокс. Початок війни, операція (( Отакий був жах жахливий на лобі ((
У меня сейчас так почти (( но мне 43
Червона ікорка• 15 января 2025
Ответ дляПетриківна
Скажіть будь ласка цю процедуру робити у косметолога? Що ще порадите? Я взагалі крім крему нічого не використовую бо не знаю що(
звичайно у косметолога, вони беруть філер лайт, я наразі не пам’ятаю який у мене був але можна покопатися, та малесеньким шприцом, здається інсуліновим колять дуже дуже багато отворів та туди дуже по малюсенькій краплинці додають філер
Файно Замало• 15 января 2025
Ответ дляЯ не тону
У меня сейчас так почти (( но мне 43
Мені там 42 зі зморшками
Червона ікорка• 15 января 2025
Ответ дляЯ не тону
За 3500 все лицо ? И на сколько хватает ?
зараз рік пройшов, трішки є зморшки
Я не тону
• 15 января 2025
Ответ дляЧервона ікорка
зараз рік пройшов, трішки є зморшки
Та если на год это задарма !
Эх ,где бы мне косметолога в Кременчуге толкового найти
Червона ікорка• 15 января 2025
ось я вже якось тут показувала це робила тільки бланшинг, ботокс не колола вже пару років, фото через півроку після процедури
в мене інша проблема - міжбрівка та брилі( 53 роки
Червона ікорка• 15 января 2025
Ответ дляdaryl
Бровям был в 2015 году сделан татуаж. Со временем он стал серым. Пару месяцев назад сделала лазерную коррекцию цвета и татуаж стал коричневым.
о, круто, розкажіть будь ласка як! бо в мене теж татуаж, як раз думала що треба поновлювати, може лазер приємніше?
Червона ікорка• 15 января 2025
дівчатка, якщо комусь цікаво, скажу, що більшість лобів, які я тут побачила, можна виправити без ботоксу, саме бланшингом, погугліть про процедуру, я тут навіть фото після колись скидала - вся в точечку, мені кололи філер 1 мл за два рази, бланшинг робила всього два рази в житті
фото в мене без фільтрів та вистачає того філера на все обличчя, не тільки на лоб
Кондуктор трамвая• 15 января 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Лазер не поновить, але якщо посіріли, то за один прохід зробить більш теплого кольору, коричньові. Неприємно, але терпимо, тим більш, що знаєш, для чого)
Кондуктор трамвая• 15 января 2025
Хтось ліпить всім рука-обличчя, якщо не колотий лоб)
Мене мій влаштовує, є більш проблемні зони
Ответ дляЧервона ікорка
Пригласили моделью я и пошла. Сама собралась удалять лазером полностью и делать новый татуаж. А оказалось, вот так можно, больно, занимает 1 минуту и татуаж из серого становится коричневым. Делала Адриана Пущак тут в Майами, она занимается татуажем, удалением и лазерной цветокоррекцией
Я не тону
• 15 января 2025
Ответ дляdaryl
Форма красивая .тоже такую хочу сделать.
Ananasprotivogaz• 15 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Имеются)
Та понятно. Но как то кожи на них много..
75В• 15 января 2025
Червона ікорка• 15 января 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
та не звертайте уваги)
Я не тону
• 15 января 2025
Ответ дляdaryl
А можете фото 2х бровей ?
75В• 15 января 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
И на гладкие лбы тоже лепят)
То жабы завистливые)
Я не тону
• 15 января 2025
Ответ для75В
40 будет. Морщин на лбу нет, но под глазами ппц(((
Рука лицо, что такое?)
Лоб сам по себе высокий ,красивый ))
Кондуктор трамвая• 15 января 2025
Ответ для75В
Рука лицо, что такое?)
Я хз, почему рука лицо, отличный лоб, мне тоже поставили) может, не верят, что бывает без выраженых морщин? Или бесят домашние фото)
75В• 15 января 2025
Ответ дляВсеЧетко
46 лет
Пользуясь случаем выражаем вам спасибо за фотообзоры сарафанов и платьев