ПуГоФФка• 15 января в 22:03
Квартиранти ламають стіл на кухні
Дівчата, вже другі квартиранти і зламали навпіл стіл за 15 тис грн якому 3 роки дерево добротний
Шо відбувається, а перші ламали ножку стола . Я не розумію за яким призначенням люди використовують столи?
Викупана• 15 января в 22:09
Берите залог за имущество, проверяйте и покупайте новый за счет квартирантов
Вся така шо куди там• 15 января в 22:09
Ответ дляПедиатор_я
Сто пудов секс
Та в мене не зламався той що за 4 тисячі, а тут 15 тис, це ж дерево, фіг зламаєш. Хіба сексом слони займаються.
Педиатор_я• 15 января в 22:12
Ответ дляВся така шо куди там
Так ото ж подумали, що це безпечно. А вийшло он як. Я б на вашому місці кинула предʼяву виробнику. Нормальний стіл з натурального дерева, завжди секс витримає
Ангел-предохранитель• 15 января в 22:17
купите совдеповский деревянный, они вечные) чем бы на нем не занимались)
Звоночек• 15 января в 22:20
Ответ дляПедиатор_я
Квартиранты сломали и должны возместить. А не производителя виноватого искать
Пугачиха• 15 января в 22:24
Ответ дляВся така шо куди там
Танцюючі на столах слони
Moon shine• 15 января в 22:35
Не купуйте дороге.купіть стіл б.у.наолх за 1-3 тис. для чого ви таке дороге берете?квартиранти нічого не цінують. Це факт. Аби цілеі чисте.люди б.у.меблями хати обставляють і здають.розумні.
Moon shine• 15 января в 22:37
Плюс не беріть молодих.по 20-25р.після 30 років. Все ж таки більш відповідальні.