вкрации• 15 января в 23:23

Дівчата це така панічна атака? Тиск, паніка.

Накрила панічна атака, руки, тіло почало трястися аж челюсть тремтіла, в жар кинуло, шалений страх
Як радив колись лікар я не пʼючи ніякі ліки спробувала переключитися, говорила з чоловіком, викинула всі речі з полки почала прибирати заново їх. Тиск за цей час стрибнув від 165/110, 150/90, 140/90, 125 на 88 за хвилин 15-20 сам піднявся і сам опустився без ліків. І повністю коли я заспокоїлась став 114/78. Це така панічна атака? Як у вас проявляється? Бо читала що так точно багато в кого. Що вам допомагає?
Звоночек• 15 января в 23:24
Інсульт.... Ау....
Ковбой Хагис• 15 января в 23:25
І дав Бог всім тонометри
автор вкрации • 15 января в 23:26
Ответ дляКовбой Хагис
І дав Бог всім тонометри
Це точно, не міряли і спокійніше було.
ПрипоРошенная• 15 января в 23:29
Ответ дляКовбой Хагис
І дав Бог всім тонометри
А я всегда, с детства пробегу, поднимусь на горку, по ступенькам сразу краснела, потом отхолила.
Сдавала эргометрию. Там в покое давление было 110/95, начала идти по дорожке с нагрузкой и пошло давление. На пике стало 180.
Я жила всю жизнь и не знала, что краснею я, потому что давление под 200, на самом деле
автор вкрации • 15 января в 23:30
Ответ дляПрипоРошенная
Ну по ідеї це ж так нормально, така фізіологія
ПрипоРошенная• 15 января в 23:33
Ответ длявкрации
Это все люди так? При физ нагрузках поднимается давление так сильно? До 180?
автор вкрации • 15 января в 23:33
Ответ дляПрипоРошенная
Я точно не знаю, але мені здається що мабуть так
Рву и мечу• 15 января в 23:35
Ответ дляПрипоРошенная
Так і в мене
Рву и мечу• 15 января в 23:36
Ответ длявкрации
Ні,не нормально, щоб піднімалося високо при навантаженнях.
автор вкрации • 15 января в 23:37
Ответ дляРву и мечу
Ну я точно не знала. Але при па точно так і є, підіймається, скакає, саме опускається
руки_Крюги• 15 января в 23:38
Ответ дляПрипоРошенная
При сексе точно поднимается так)
Рву и мечу• 15 января в 23:39
У мене такі атаки останнім часом часто,при чому в людних місцях,заважає все і світло ,то яскраве,то темне,і звуки,...короче здається що зараз впаду,руки трясуться,ноги ватні, потім аж м´язи болять від напруги.
Перевірялась, ставлять гіпертонію 2 ступеня (
автор вкрации • 15 января в 23:41
Ответ дляРву и мечу
Ну у вас тиск сам падає? Чому ставлять гіпертонію,якщо при па тиск підіймається із за адреналіну і сам опускається
Рву и мечу• 15 января в 23:42
Ответ дляруки_Крюги
При сексе точно поднимается так)
До речі ,спеціально перевіряла при сексі тиск піднімався до 140,а при навантаженнях, робила тест на доріжці забула, як він називається, коли ти з тонометром і екг, біжиш, але як тільки тиск піднімається до 160, вони зупиняють.
Тобто у тренованих людей він поступово підіймається і поступово падає, а у мене навпаки.
Рву и мечу• 15 января в 23:43
Ответ длявкрации
Бо вже часто він був 170 .
Сказали, що при ПА так високо не буде.Що це вже гіпертонія.
руки_Крюги• 15 января в 23:43
Ответ дляРву и мечу
Це Ви перевіряли після сексу мабуть, максимальна точка під час оргазму
Рву и мечу• 15 января в 23:43
Ответ дляруки_Крюги
А ну нє,то не знаю)))
автор вкрации • 15 января в 23:45
Ответ дляРву и мечу
Бо вже часто він був 170 .
Ой ні це брехня))) при па тиск дуже скакає високо, це любий психіатр вам скаже
А збивається у вас ліками тільки? Чи сам?
Рву и мечу• 15 января в 23:49
Ответ длявкрации
Що брехня?
У психіатра я лікувалася-гідазепам, зонік, і всякі інші препарати діяли лише,коли я на них сиділа.З часом все частіше піднімався тиск.Тому лікар порадив пити щоранку препарати від тиску, бо судини 100%вже не в кращому стані. Обстеження всі я проходила від гормонів до МРТ.
Рву и мечу• 15 января в 23:51
І ,до речі, на МРТ вже є поодинокі явища гліозу, а це наслідок підняття тиску. Ну це так в мене,у вас,можливо, інша історія,але то,що це все нервова система, то факт(((
автор вкрации • 15 января в 23:55
Ответ дляРву и мечу
Що брехня?
Брехня те що тиск при па не може підійматися до 170. При справжній гіпертонії якщо він підніметься до таких показників то сам не упаде.
У вас як з цим було? Піднявся тиск і через 20 хвилин упав чи ви приймали ліки?
Рву и мечу• 15 января в 23:59
Ответ длявкрации
Приймала, коли вище 160 ,бо вже й тошнило і голова паморочилась.
автор вкрации • 16 января в 00:03
Ответ дляРву и мечу
А зараз як у вас з тиском? Побороли па?
Мама фіфті цента• 16 января в 01:11
У меня при па максимум поднимался до 134 на 80
Трусиковед• 16 января в 03:35
Если при па тахикардия (что обычное явление ) адреналин в активной фазе , то привет давление естественно

В состоянии покоя и давление в норме. Нервишки шалят . Истощена нервная система
Мама Карло• 16 января в 09:42
Ответ дляЗвоночек
Інсульт.... Ау....
Психіатр....Ау.....