Скользкая• 16 января в 03:26

Що це за інфекція: болить горло і живіт

Дитина після школи почувається погано: боліло горло. Але температури не було.
Вночі важко було сходити в туалет, а після того ходить щопівгодини і каже, що болить живіт.
Стогне. То живіт, то голова болить.
Температури нема.
Але кожну хвилину стогне і бігає в туалет.
Це ж не може бути хірургія?
Дала ентерол
Стигла полуниця• 16 января в 03:32
Энтеровирус?
автор Скользкая • 16 января в 03:34
Ответ дляСтигла полуниця
Энтеровирус?
А як визначити?
Люблю ВалЄру• 16 января в 03:39
Нифуроксазид. Быстро все снимет
автор Скользкая • 16 января в 03:45
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Нифуроксазид. Быстро все снимет
То ж від бактеріального. А це мабуть вірус
Люблю ВалЄру• 16 января в 03:49
Ответ дляСкользкая
Не знаю, я даю от любой ср@чки/рыгачки и всегда помогает сразу
Позаземний розум• 16 января в 04:21
Не понятно, у ребенка расстройство ( понос) или запор?
Однозначно• 16 января в 06:46
Ответ дляСкользкая
У нас в сім´ї теж був цей вірус нещодавно. І як не дивно, тільки Ніфуроксазид і допоміг. Сорбенти не могли ефективно спинити діарею. Не знаю, може там одразу і бактерія якась приєднується.
автор Скользкая • 16 января в 09:16
Ответ дляОднозначно
і горло боліло?
автор Скользкая • 16 января в 09:17
Ответ дляПозаземний розум
почалось з запору ввечері і біллю живота, а за пару годин вже був пронос
Однозначно• 16 января в 09:20
Ответ дляСкользкая
і горло боліло?
Так, горло, нежить. І кишковий розлад. Це вже пару років він ходить, іноді ще й нудота додавалась.
Тут на форумі теж багато подібних тем кожен сезон. Хз, що це таке.
автор Скользкая • 16 января в 10:53
Ответ дляОднозначно
а чим лікувались? довго проходило?
Однозначно• 16 января в 11:04
Ответ дляСкользкая
а чим лікувались? довго проходило?
Цього разу воно двома хвилями було, 2 тижні загалом. Здавалося, що вже легше. А потім знов накрило за кілька днів. Лікувалася ну от власне ніфуроксазидом + потім фермент для травлення, бо їжа не засвоювалася. І як при звичайному ГРВІ - всілякими смоктульками для горла. Я вже ніби ок. А от чоловік досі кашляє, але у нього астма.

От ще одна подібна тема, тільки в нас цього разу без температури https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3654070

Колись тут обговорювали, що може це через зміну клімату. Якось раніше тільки чули, що ротавріус (чи що воно таке) привозили з відпусток з теплих країн. А тепер воно і у нас натуралізовалося.