ДаЗдраПерма• Изменено 16 января 2025

Ви б повірили що такий «чоловік» добре заробляє?

Йому 37. Працює САНТЕХНІКОМ. Має двокімнатну квартиру з гарним новим ремонтом, машину. Каже що на своїй «роботі» може собі забезпечити хороший рівень життя. Хоча бігає кожен день по клієнтах і не тільки в їх квартири , а і в офіси і навіть в тц
Щось приховує?
Муркамурковна• 16 января 2025
замінити 2 трубочки -4500) 40 хв роботи) думайте
Love_Love_Love_• 16 января 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
а вона ким працює?
В неї нормальна робота, ну але нічого надзвичайного.
Просто ви бачили тих нарцисів на побачення з якими вона погоджувалась
Я_и_моя_собака• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Він розлучений. Якщо добре заробляє сантехнік, то не був би розведений ж
Еще одна фигня...а живут с человеком исключительно из-за бабок?
Love_Love_Love_• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ахаха
Ппц
акус яка канєтєль в мозгах……ахаха
Його Паша звати?
Добра, коли сита!• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Вам би пропрацювати своє стереотипне мислення…
Міс Всесвіт• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ага, знайома розлучена з будівельником без во, думала, що вона принцеса. Тільки він за кордон дитину на відпочинок возив, платить за навчання її, утримує нову сім´ю і побудував двоповерховий будинок. А вона ніяк не знайде принца, знімає квартиру і ’як так вийшло’
Кредитная• 16 января 2025
Сантехник, который делал мне ремонт в последний раз, стоил мне столько, что я б не удивилась, если у него и машина лучше моей, и в целом с деньгами посвободнее. Но до него я перебрала нескольких. Одних сразу отсеяла, по счастью, за другими пришлось переделывать. А тот, дорогой, сделал просто идеально. Я его потом знакомым неоднократно рекомендовала, и знаю, что к нему обращались.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Мені це було дивно бо завжди вважалось що сантехнік це шось позорне. А тут такий спортивний гарний чоловік, в дорогому спорт одязі, недешево вдягнений, новий айфон. І ця людина каже шо вона сантехнік. Каже 8 років вже ним працює.
Чтоооо? Позорне?
Это капец, а вы кто ? Офисный планктон? Хоть сама такая, но реально уважаю людей , которые могут руками все делать умело.
котопёс• 16 января 2025
Ну посмотреть на цену услуг сантехника,то имеет он неплохо
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Админы)))) чого не можна писати, що думаєш, і щоб не блочили)))
Анонім Перший• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Мій чоловік займається ремонтами (плиточник, елетрик, натяжні стелі та сантехніку теж робить). То заробіток чудовий. У нас великий, двохповерховий будинок, в обох нові авто з салону. І сам виглядає теж гарно. Мене дратують стереотипи, що якщо людина робочої професії - то обов´язково має бути бідним та задрипаним.
ЛижТолько• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Какие примитивные умозаключения...
Николай-b526• 16 января 2025
увеличивали мощность на ТП, так с ДТЕКА приехал мастер на мазде СХ 5)))
Форсия• 16 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Звичайно, сантехніки прекрасно заробляють, при чому в любій точці світу.
Вчора за заміну змішувача 680$ запросили
Только что поменяла на кухне за 250 грн. И за 200 - сифон.
Шикаю і викаю• 16 января 2025
Верьте. Услуги сантехника дохрена дорогие.
ВсеЧетко• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Он типо весь такой «зож» и перед работой в спортлайф бежит. А потом чинить сантехнику))
Сантехникам нельзя ходить в спорт клуб и вести ЗОЖ ?
Только бухать на лавках ?

Хорош уже троллить. Прям очень жирно!
Зоя Жорівна• 16 января 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Никак не могут втемяшить себе в голову,что хороший специалист найдет где заработать.Автор,видимо капитальный ремонт никогда не делала,раз расценок не знает
Потому что сама работает где-то на ставку , и ей тот ремонт не светит, вот и обесценивает всех
Love_Love_Love_• 16 января 2025
Ответ дляФорсия
Чоловік безкоштовно поміняв, але ми не в Україні, я до того що працював він від сиди 2 години, а заробив би як дехто за тиждень
Зупка_цем• 16 января 2025
Электрики, сантехники, плиточники уже давно зарабатывают лучше, чем айтишники
Карусель-весель• 16 января 2025
Сантехніки добре заробляють
А от ви трохи схожа на троля )
Зупка_цем• 16 января 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не исключительно, но в том числе
Я_и_моя_собака• 16 января 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Хорошо,что муж у меня не рукожопый,сантехнику сам делал.Канализационное колено только мастер менял,муж помогал.Содрал столько,что я офигела.
Форсия• 16 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Не, мой сам не меняет, он за эти пару часов 8000 заработает, нет смысла.))
Угадайс• 16 января 2025
Коли я заплатила сантехніку за проведення двох труб, то хотіла з´їсти свій диплом ВО і поступити в бурсу на сантехника.
Зупка_цем• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы с приветом, честное слово. Типа нет богатых разведенных? Вы там в своем мире всю жизнь жили?😂😂😂
Хропочка з гривкою• 16 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Тобто якщо жінка загуляла або алкашка, то повинен терпіти?
Престидижитатор• 16 января 2025
Ответ дляМаурита
У нее хороший вкус) Кицбюэль ванлав)
Я переехала в Швейцарию 6 лет назад, ездим на горнолыжку тут))
Я_и_моя_собака• 16 января 2025
Ответ дляЗупка_цем
Не исключительно, но в том числе
Вы не смотрели,я так понимаю,на какой вопрос я автору отвечала...
Зоя Жорівна• 16 января 2025
Ответ дляУгадайс
Таже история и с электриками. Проводку сделать тоже не мало стоит.
asjaua• 16 января 2025
Якось на свята прорвала труба і терміново знайшли сантехніка який взявся за заміну. Коли чоловік подивився в його чек, повернувся до нашої доньки і сказав: ’який в сраку стоматолог, доця, підеш на сантехніка вчитись!’))