Файно Замало• 16 января в 15:11
Потрібно думка, людини збоку
Не кидайтесь тапками.
Я чесно пречесно продовжую пити ад, ще додала психотерапію. ( Ви ж бачите що тем про дитячі лв , особливо сина я не створюю). Я пообіцяла собі не трогати їх і тримаю себе в руках.
Але ситуація з надключичним лв в доньки мені спокою не дає, а його не щупаю і не щупала, то знайшов ендокринолог на плановому огляді.
Була з тим в гематолога ( в двох) і вони сказали так як в доньки акне то може бути і це причиною.
Треба поспостерігати і далі буде видно.
Виписали здати Зак , рентген грудної клітки , УЗД внутрішніх органів, УЗД лв шийних, надключичний і підключичних.
Всі обстеження добрі. Але зліва є надключичний лв ( в одного уздиста 13*4,5 мм , інший наміряв 7*3,5 мм, цей лв можна пропальпувати, але візуально ні при яких рухах не помітно).
Гематолог сказала лікувати акне, за місяць переробити УЗД надключичних і підключичних лв та Зак зробити свіжий і прийти знов.
Питала чи немає якигось симптомів - втрати ваги, поганого самопочуття, пітливості, свербежу, температури без причини. Але на щастя нічого цього немає.
Дерматолог сказала що то малоймовірно що від цього той вузол, але організми всі різні і все може бути. Але лікує донька зараз акне, то й так потрібно було зробити. Але це не швидко, може й рік зайняти каже лікар.
Зі скарг що є - то збільшена щитовидка , АТПО незначно підвищено, тобто якась мінімально початкова стадія аіт, але сказали поки з тим нічого не робити. Сколіоз. І наче все.що може крім найстрашнішого були причиною того лв.
Бо де не читаю, то там нічого хорошого немає.
Може десь хтось стикався і просто підкаже в якому напрямку ще думати чи який лікар ще цим займається крім гематолога .
Треба поспостерігати і далі буде видно.
Кусачая Я• 16 января в 15:15
Ви справді п´єте ліки і психотерапію проходите? Бо щось сумнівно. Якщо помиляюся, то зробіть над собою зусилля, не знущайтеся над дитиною
Файно Замало
• 16 января в 15:17
Ответ дляКусачая Я
Так просто вчора всі відписалось не по темі. Я благаю не пишіть про моє психічне здоров´я і його лікую. Я не трогаю ті кляті лв. Просто роз´ясніть хто а курсі, хто стикався саме з надключичними.
Вся в кредитах• 16 января в 15:18
вам же уже триста раз написали - это рак. почему вы не верите людям?
Вумна вутка• 16 января в 15:20
Ви хоч раз написали у фейсбуці лікарям ? Доказові?
Є форум лікарів русмедсерв
Чому туди не підете і не напишите лікарям ?
Тут не має лікарів
Є форум лікарів русмедсерв
Тут не має лікарів
Кусачая Я• 16 января в 15:20
Ответ дляВся в кредитах
Не треба так писати, у жінки офіційна хвороба від психіатра. Їй справді складно владнати зі своєю башкою.
Вумна вутка• 16 января в 15:20
Ответ дляКусачая Я
Що в неї за хвороба?
Вся в кредитах• 16 января в 15:21
Ответ дляКусачая Я
ну получается ей можно так писать, а другим нельзя?
Файно Замало
• 16 января в 15:21
Ответ дляВумна вутка
Є форум лікарів русмедсерв
Тут не має лікарів
Є форум лікарів русмедсерв
Тут не має лікарів
У доказових пише що якщо нащупати надключичний то обов´язково треба реревіритись і дообстежитись. Бо його не має бути можливо прощупати.
Коли я спитала і створила тему, написали що я дурна . І все ок
Вумна вутка• 16 января в 15:21
Ответ дляКусачая Я
Хвора на голову
Зрозуміло
А діагноз від психіатра ?
Вся в кредитах• 16 января в 15:22
Ответ дляФайно Замало
какую тему, десятую или двухсотую?
Файно Замало
• 16 января в 15:22
Ответ дляВумна вутка
Є форум лікарів русмедсерв
Тут не має лікарів
Є форум лікарів русмедсерв
Тут не має лікарів
Та й там половина лікарів , дають такі поради, що дивно читати. Знаю по відгуках зі свого міста тих хто там є, то не дуже відгуки за них. Дійсно розумні лікарі переважно часу на коментарі у фейсбуці не мають
Вумна вутка• 16 января в 15:23
Ответ дляФайно Замало
Ідіть на мед форуми у Гуглі шукайте
Тут ви не знайдете нічого
Девальвация• 16 января в 15:25
У меня тоже был прыщ и рядом с ним увеличился лимфоузел. Тут же пошла на УЗИ. Врач сказал, что учитывая прыщ - увлечинение л.у. спокойно могло быть связано с этим. Так что, не переживайте.
Вумна вутка• 16 января в 15:26
Ответ дляФайно Замало
ПЕТ КТ
Можливо покаже щось
Файно Замало
• 16 января в 15:26
Ответ дляДевальвация
Можливо. Просто мені як тривожній людині не треба було гуглити. А я почала гуглити коли збільшуються надключичні лв. І все. Бо там лише один діагноз.
Девальвация• 16 января в 15:28
Ответ дляФайно Замало
Бывает, что эта група л.у.увеличивается даже от вакцины, знаю такие случаи. Не переживайте. Если по узи их структура нормальная - это самое главное. Факт увеличения вообще ни о чем не говорит.
Файно Замало
• 16 января в 15:31
Ответ дляДевальвация
Йду за тиждень на повторне УЗД та консультацію гематолога. І чим ближче обстеження тим більше я не можу себе взяти в руки.
Один лікар УЗД сказала наче структура неоднорідна, але каже нічого поганого не бачить, каже скоріш просто реактивний.
Інша лікар УЗД сказала однорідна структура.
Два лікарі дві думки
Без комплексів• 16 января в 15:33
Кто ж вам прописал ад? Вам антипсихотики надо. Не везет вам с врачами.
Котя_люлю• 16 января в 15:34
Ви вже слово в слово писали це вчора і не тільки вчора. Більше того, по стилю написання я впізнаю ваші теми, навіть якщо у них нема слова лімфовузли.
І в перших темах я навіть давала вам поради, але вам наші поради до лампочки.
Лікуйтеся самі і відстаньте від дочки.
Я росла з тривожною мамою і успадкувала цю тривожність. Рівно до того моменту поки мені це не набридло, моя мама тривожилася. Зараз вона переключилася, тривожиться і лікує інших людей - чоловіка, свою сестру, племінницю. І якщо натрапляє на таку ж тривожну людину, то це прямо ідилія.
При цьому дуже тривожитися в її розумінні - це прямо вищий рівень турботи і любові, всі інші бездушні егоїсти. А насправдні ні.
Ми ж з мамою спілуємося і наче хороші стосунки, але в один момент мене від неї наче відвернуло, вже в дуже дорослому віці я побачила як вона відрегувала на один мій не до кінця підтверджений діагноз.
В мене тривожність залишилася, але в плані здоров´я я стала швидше пофігістом, але таким не здоровим.
Лікуйтеся самі і відстаньте від дочки.
Котя_люлю• 16 января в 15:36
Ответ дляФайно Замало
А в доказових написано, що після обстеження потрібно не вірити результатам?
Файно Замало
• 16 января в 15:37
Ответ дляКотя_люлю
Я ще не дообстежити. Гематолог сказала переробити УЗД та аналізи і за місяць прийти на повторну консультацію
З вишневого садка• 16 января в 15:45
Ответ дляФайно Замало
Так і який висновок ви зробили?
Файно Замало
• 16 января в 15:52
Ответ дляЗ вишневого садка
Так і який висновок ви зробили?
Не гуглити. Але знаєте як то важко
З вишневого садка• 16 января в 15:52
Ответ дляФайно Замало
Не гуглити. Але знаєте як то важко
Не, не знаю.
А вы не гуглите больше, иначе капец настанет всем вам
Файно Замало
• 16 января в 15:53
Ответ дляЗ вишневого садка
Не, не знаю.
Та всі гулять. А якщо не всі, то 90 відсотків людей точно
Козяка-маляка• 16 января в 16:14
Ответ дляФайно Замало
Ну вони ж нормально на перші ваші дописи відповідали. А ’поганими’ і ’дивними’ стали після того, як стали дивитись попередні дописи і посилати до психіатра
75В• 16 января в 16:19
Ответ дляФайно Замало
Ви хвора на голову. Вам просто треба це прийняти.
Або махрова троляка.