А я кумедна• 16 января 2025

Не розумію чому таке здоровʼя? Людина і пʼє алко, торти наминає і немає діабету

А тут постійно на діжті, рахуєш ХЕ бо діабет 2 типу
Вік однаковий в людей
Однакові пропорції тіла
1. Без діаб, діаметр живота 95 см жін, вага 90 кг
2. З діабетом, діаметр 85 см жін, вага 70 кг
Я щось сумніваюся в цій медицині
Знаєте як кажуть якщо у жінки діаметр живота більше ніж 80 сантиметрів то все - точно буде інсуліну резистентність
А на практиці чомусь воно все не так
Леся Українка• 16 января 2025
Ответ дляМанкоголік
Я думаю 80% успеха счастливой жизни в нервной системе.
Все мои знакомые кому сейчас глубоко за 70 и они здоровы как кони, редкие с... и истерички. Т.е они не были хорошо воспитанными девочками а выражали свои эмоции как им было удобно. Рыдали, орали, кидались с кулаками, говорили гадости. Не было такого ’ будь умнее, воспитанней’, скорее вот я такая какая есть зато мне удобно.
Это в жизни называется эмоциональной распущенностью. С такими очень неудобно рядом жить, но такие очень долго живут
До речі, в моєї мами є діабет 1типу, на інсуліні. Вона все життя все тримає в собі. Образи, невдоволення і тп. Захворіла на нервовій почві. Сильний стрес спровокував. Я з дитинства бачила як вона себе поводить, типу не можна так відкрито емоції показувати, що люди скажуть і тп. Вона хвора , діагнозів купа окрім діабету за 30 стажу, багато чого з супутніх захворювань є.
І я немає чого нервувати по пустякам, чхати я хотіла що про мене думають, все видаю коли щось накипіло одразу і тп. Тьху тьху мені 40+ на здоров´я не жалуюсь, що таке тиск та дієти поняття не маю. Голова болить раз на рік. Таблетки ніяких не вживаю. В останнє хворіла серйозно кашель соплі температура в 2019. Діти мої теж не хворіють. Може й правда що все від нервів
Молчалка• 16 января 2025
Ответ дляМанкоголік
Мои прабабушка и бабушка довольно-таки долго прожили (около 90), но они как раз сдержанные были. Бабушка терпела, со свекровью вроде непросто было например, но молчала. И меня этому учила. Так что по-разному бывает.
Манкоголік• 16 января 2025
Ответ дляМолчалка
Может и не терпела))
Моя тетя всегда говорила про мать свою которая все время рыдала и была в обмороке ’что с нее взять дура притрушенная’ это ее вообще не напрягала, относилась к ней как к больной и игнорила.Это никак не отражалась на ее психике, а другая моя тетя ее сестра все пропускала через себя, старалась мать успокаивать, угождать, страдала от ее перепадов. Первая здорова как бык ей 82, вторая уже умерла, болела часто.
Амелі на мілені• 16 января 2025
Ответ дляМій не такий
эндокринологи так говорят
автор а откуда знаете, что нет ИР у той здоровой кабылы?
От прямо ендокринологія так і кажуть - точно буде інсулінорезисткнтність? Жоден притомний лікар такого не скаже
Уравнобешенная• 16 января 2025
Слышали такое выражение - у каждого свой диабет? Вот у каждого свой предел. У кого то в 70 кг он начинается, у кого то в 120 норма
Мій не такий• 17 января 2025
Ответ дляАмелі на мілені
считается, что если у женщин талия больше скольки то там, то есть предрасположенность и ИР, а часто и ИР. и это я читаю и слушаю притомных вачей
Амелі на мілені• 17 января 2025
Ответ дляМій не такий
«Точно буде інсулінорезистентність» і « є схильність до ІР» - це дуже різні речі
Мій не такий• 17 января 2025
Ответ дляАмелі на мілені
совершенно верно, сказать что точно будет у конкретного человека никто не может
Амелі на мілені• 17 января 2025
Ответ дляМій не такий
Саме так, про що і мова