akniri• Изменено 16 января в 15:51

Чи є шанси продати?

Знаю, що тут реклама/продаж заборонено, але питання нагальне.
Батьки вилітають із США і знайшлося хороше взуття від онука (мого племінника). Раніше постійно привозили багато одягу та взуття. Багато роздавали, дещо я перепродавала, бо була а дома. Зараз продажами ніхто не буде займатися, я теж за межами країни.
Питання в тому чи варто везти взуття (зараз кожен грам на вагу і це вже не прямий переліт), що на фото щ метою продажу (я виставлю в себе на сторінці, в батьки вже будуть займатися). Чи актуальні такі позиції. Ціна питання не менше $100 .
Стан ідеальний. Одягнені максимум до 5 разів
Наперед вдячна всім, хто відповів
Результат:
вже голосів: 471
387 (82.17%) Не варто, дорого
44 (9.34%) Переглянути результати
40 (8.49%) Ризикуйте- покупці знайдуться
Семенівни сусідка• 16 января в 15:51
Шляпа какая-то
автор akniri • 16 января в 15:52
Ответ дляСеменівни сусідка
Шляпа какая-то
Правду кажуть, сайт вже не той
Семенівни сусідка• 16 января в 15:53
Ответ дляakniri
Правду кажуть, сайт вже не той
Ранее все восторгались вашими обувками?)
автор akniri • 16 января в 15:55
Ответ дляСеменівни сусідка
Уявляєте. Були вдячні покупці, бо речі були всі якісні і в ідеальному стані. Історія продажів висока.
Я випадкова забула вмікнути анонім, щоб вам було про що поговорити
Бойцовская• 16 января в 15:56
За грн 400 да,цветные оте
Семенівни сусідка• 16 января в 15:56
Ответ дляakniri
Такое. Я вас знать не знаю, с чего бы мне о вас разговаривать 😄 будьте проще. Вы спросили как обувь, я честно ответила.
Мишка-шалунишка• 16 января в 15:57
100 дорого. На секонде такие же можно найти намного дешевле
Калинові вуста• 16 января в 15:57
Везти з закордону б/у щоб продати в Україні не варто. Нове важко продається, навіть фірмове.
Одна_на_всей_планете• 16 января в 15:58
а почему цена вопроса не менее 100 баксов, это ваша принципиальная позиция или надо растаможку и доп багаж отбить?
Дівчина Бобула• 16 января в 15:58
Якщо кожен грам на вагу, я б не везла.
+ за таку ціну не купила б. Це дитяче взуття, нога за місяць виросте і що далі з тим щастям робити
автор akniri • 16 января в 15:58
Ответ дляКалинові вуста
Дякую, за конструктивну відповідь.
Я це розумію. Раніше, коли не так розповсюджені були байєри, продавалося на ура.
Мамаша в бигудях• 16 января в 15:59
Первая пара не понравилась, второй - норм. Но цена очень высока как для б/у.
автор akniri • 16 января в 16:00
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ні, яке розмитнення, це особисті речі і у дозволеній валізі. Бо за $10, ніхто цим займатися не буде. Оригінальна вартість взуття значно вища, ніж $100
Замороженная селедка• 16 января в 16:01
Ответ дляakniri
Ну не так , щоб значно.уггі і джордани ми теж носимо, і ціни знаємо. Ось ці я за 89 купила, і це без знижок
Ставте половину від ціни, за яку насправді купили, з врахуванням знижок і тд
Мне без сахара• 16 января в 16:01
А чому племінник там на Ebay не продасть сам своє б/у? Джордан найк можна за 100, угг за 50
Одна_на_всей_планете• 16 января в 16:02
Ответ дляakniri
ну я новую обувь хорошую фирменную на их офиц. сайте вижу за 70-150 долларов, а тут б/у. как по мне, это неоправданно высокая цена, и я сомневаюсь, что кто-то купит б/у по цене новых.
автор akniri • 16 января в 16:02
Ответ дляМамаша в бигудях
А якщо стан як новий?
Раніше мені легше було орієнтуватися, бо я знала ціни в магазинах.
Перші сама розумію, що це неліквід, хоча це UGGs дуже якісне і тепле взуття, просто тут не має таких морозів, щоб в них ходити.
Інша пара це Nike Michael Jordan - тут всі підлітки мріють про таке взуття, ціна на них стартує від $200
Одна_на_всей_планете• 16 января в 16:02
Ответ дляМне без сахара
подозреваю что племяннику так же лень) не лень только автору за 100 у е)
Зараз на дієті• 16 января в 16:02
бу по 100 доларов? и какой идиот это купит?
Жена сантехника• 16 января в 16:03
Не продасте. УГГі з подряпаним носом точно не куплять. За 100 можна нові на розпродажі купити. Кроси під питанням, но скоріше ні. Я б не розраховувала за стільки продати точно.
Одна_на_всей_планете• 16 января в 16:03
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
состояние как новое - это все равно б/у, как не назови
Б´ю байдики• 16 января в 16:03
на смітник
Калинові вуста• 16 января в 16:03
Ответ дляakniri
Дякую, за конструктивну відповідь.
Раніше все добре продавалось. А тепер як пощастить. Я своє б/у взуття виставила теж фірмове, по 500-700 грн, взувала до 5 разів, і ніхто навіть не цікавиться. Я розумію, доставка дорога, на взуття потрібна примірка, легше піти в секонд і купити з приміркою, чим замовляти б/у. Мені родичі поскидали свої прольоти, і при тому що взуття нове, шкіряне, в магазинах ціна зверх 2000 грн, ставлю 1000 грн і нікому воно не потрібно. Друге питання де продавати, кругом конські комісії, платні оголошення.
Кокосиха• 16 января в 16:04
Можна продати але за 100$ дорого
220В• 16 января в 16:04
Вы еще сникерсов сюда привезите, мы ж тут не обуви хвирменной)) ничего такого заморского не видали
Замороженная селедка• 16 января в 16:04
Ось нові, купила за 90, без знижок, в офіційному магазині. Як ваші Бу можуть 100 коштувати?
Ms. Анонимная• 16 января в 16:05
Ответ дляakniri
Оці найки дорожче 100 дол? Оце ціни виросли!
Замороженная селедка• 16 января в 16:06
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
Стан не новий. Джордани не від 200 коштують.
Жена сантехника• 16 января в 16:06
Ответ дляБ´ю байдики
на смітник
Та не перегибайте вже.
автор akniri • 16 января в 16:06
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Є один ньюанс, сама пару раз попадалась, купувала на офіційному сайті Nike на розпродажі за $50, приходили і чернз місяць вже летіли в смітник (це я вам вже кажу про час, коли я як то кажуть купувала по місцю). Тому там треба бути дуже уважними при виборі. Є ще сайті де продають з гіршою якістю для мас маркету.
Наприклад є Gap і Gapfactory, якість в цих магазинах суттєво відрізняється. Хоча бренд один і той же