akniri• Изменено 16 января в 15:51

Чи є шанси продати?

Знаю, що тут реклама/продаж заборонено, але питання нагальне.
Батьки вилітають із США і знайшлося хороше взуття від онука (мого племінника). Раніше постійно привозили багато одягу та взуття. Багато роздавали, дещо я перепродавала, бо була а дома. Зараз продажами ніхто не буде займатися, я теж за межами країни.
Питання в тому чи варто везти взуття (зараз кожен грам на вагу і це вже не прямий переліт), що на фото щ метою продажу (я виставлю в себе на сторінці, в батьки вже будуть займатися). Чи актуальні такі позиції. Ціна питання не менше $100 .
Стан ідеальний. Одягнені максимум до 5 разів
Наперед вдячна всім, хто відповів
Результат:
вже голосів: 471
387 (82.17%) Не варто, дорого
44 (9.34%) Переглянути результати
40 (8.49%) Ризикуйте- покупці знайдуться
Ангелок з ріжками• 16 января в 18:25
Ответ дляPmB
Ото вы странная. ЭТОЖЕФИРМАА
Да-да, купленная в ТРЦ в самой Америке и ношеная потливым подростком, поэтому 100 баксов на бочку и не меньше))
Не гавкаю- но охраняю• 16 января в 18:29
Ответ дляБезлім на все
Такі купила в Польщі на розпродажі за 1500 грн. з магазину
А в каком магазине?
Безлім на все• 16 января в 18:32
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А в каком магазине?
Извините, не в магазине, а на eobuv pl, суть в том, что не б/у купила. Были то ли новогодние скидки, то ли черная пятница, тут если скидки, то это действительно скидки. Выбираю себе позиции, добавляю в виш лист и отслеживаю или сортирую по цене и выбираю что нравится. Удается многое купить по скидкам. Как-то так.
НичеНипанимаю• 16 января в 18:33
Джорданы может быть, угг нет.
Но не на этом сайте
Каркуша Клара• 16 января в 18:36
Ответ дляЗамороженная селедка
Тут , як ніколи, всі відповіді були саме по темі. Принижень не побачила.
Всього найкращого
+100. как назвали кроссовки обычными и потолок для них 800 грн, так сразу все советчицы злые и агрессивные)))
Каркуша Клара• 16 января в 18:42
Ответ дляФизрукая
Ну не знаю, продадуть батьки взуття за 1000-1200 грн Чи варто їх везти через пів світу
вот это вы шерлок.
Примарочка• 16 января в 18:45
Ответ дляakniri
Ні, яке розмитнення, це особисті речі і у дозволеній валізі. Бо за $10, ніхто цим займатися не буде. Оригінальна вартість взуття значно вища, ніж $100
так Ви для онука чи продавати?
ДлинноНожка• 16 января в 18:53
Ответ дляakniri
Ну это вы можете кому то другому натрусить, а на советчице все так само умеют пользоваться инсайтами. 100 баксов за это тем более бу, я бы сказала, что вы не в себе, потому что оно новое 75 стоит...
Давно без алко• 16 января в 18:56
Автор, везти зі штатів б/у взуття з метою перепродажу? То геть не мудра ідея, чесно. Б/у взуття дуже тяжко продавати зараз, хіба зимове і за мінімум, нічого ви не заробите на цьому.
НеВРотик• 16 января в 19:18
Ответ дляakniri
Дякую, за конструктивну відповідь.
Я це розумію. Раніше, коли не так розповсюджені були байєри, продавалося на ура.
зараз люди на розпродажах, аутлетах стоках можуть купити набагато дешевше
Сиамская сороконожка• 16 января в 19:22
они новые дешевле стоят, не смешите
ГугелП@лАмался• 16 января в 19:24
Ответ дляДетские_Будут?
Да, подростки не хотят бу
Це точно у моїх адидас кампус, нью беленс, найк все новими брали розміри дорослі ноги не ростуть, дівчата 15 і 12.
Це взуття просто ніяке за такі кошти
У людей обʼєктивно мало грошей і нічого ображатися, автор, тут не штати
ГендиреХтор• 16 января в 19:34
Ответ дляakniri
Дякую, за конструктивну відповідь.
Раніше це коли? У 90-ті?
Запорожьемойдом• 16 января в 19:39
Ответ дляНі грама
Да ’нормальных’ сайтах тоже у Вас как-то тухло с продажами
Тухло с продажами обуви и одежды. Я и пишу автору об этом.
df364tye3• 16 января в 19:42
Ответ дляakniri
Дякую, за конструктивну відповідь.
прежней жизни , да однозначно ,,,
уги, джорданы как я понял с коробками , если еще ходовые размеры ,,,
сейчас скорее, нет ,,,
крайняя нищета , другие заботы ,,,
3@йk@• 16 января в 19:46
Ответ дляakniri
Уявляєте. Були вдячні покупці, бо речі були всі якісні і в ідеальному стані. Історія продажів висока.
Я випадкова забула вмікнути анонім, щоб вам було про що поговорити
Вы подошву покажите, коробку и чеки покупок))
Все буде Україна• 16 января в 19:48
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
Раніше мені легше було орієнтуватися, бо я знала ціни в магазинах.
Перші сама розумію, що це неліквід, хоча це UGGs дуже якісне і тепле взуття, просто тут не має таких морозів, щоб в них ходити.
Інша пара це Nike Michael Jordan - тут всі підлітки мріють про таке взуття, ціна на них стартує від $200
Україна завалена репліками з Китаю , серед них є дуже якісні , доречі. Тому тут таке можна купити нове менше як за 100$. Впевнені в собі продавці сміливо кажуть що то оригінал і люди вірять . Тому в Україні ніхто не купить ваше б/у а таку ціну.
Така вона правда.
Аноним_• 16 января в 20:02
Извините, а вы не доедаете? Что бы обносы везти на перепродажу из США за 100 долларов? Кто их за такие деньги в Украине бу купит? Я понимаю что 100 дол.в США маленькая сумма, но не смешите людей.
П.С. я тоже заграницей, и все что остаётся от детей ( много с этикетками даже) выношу в спец. Баки для одежды. У меня родители время от времени на машине ездят в Украину, и у меня мысли не возникало возить барахло ради продажи. Ладно, если бы мне тут на колбасу не хватало, а так...
Губка Боб• 16 января в 20:03
Ответ дляakniri
Правду кажуть, сайт вже не той
та ну, все той же - ’знаю, шо рекламу не можна, але мені дуже треба’
Кракадэ• 16 января в 20:12
Реально але не більше 1000грн.
Кофр для ноги• 16 января в 20:31
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
А де стан то ідеальний, у вас на носках є потертрсті
волосатое стекло• 16 января в 20:33
За що там 100 баксів?
Це ж дитяче взуття,а не доросле
Трільчиха• 16 января в 20:41
Ответ дляakniri
Дякую, за конструктивну відповідь.
раніше війни не було. пів країни виїхало. більшість залишившихся виживає.
волосатое стекло• 16 января в 20:43
Ответ дляКалинові вуста
Раніше все добре продавалось. А тепер як пощастить. Я своє б/у взуття виставила теж фірмове, по 500-700 грн, взувала до 5 разів, і ніхто навіть не цікавиться. Я розумію, доставка дорога, на взуття потрібна примірка, легше піти в секонд і купити з приміркою, чим замовляти б/у. Мені родичі поскидали свої прольоти, і при тому що взуття нове, шкіряне, в магазинах ціна зверх 2000 грн, ставлю 1000 грн і нікому воно не потрібно. Друге питання де продавати, кругом конські комісії, платні оголошення.
Простіше безкоштовно віддати комусь
Труп нареченої• 16 января в 20:43
ну якби ви везли з австралії оригінальні агси, а не цей американський непотріб я б купила за 100, а тут таке теж продається
parele• 16 января в 20:44
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
Вы серьезно считаете, что можете кого-то удивить найками или уггами? Ещё и б/у.
волосатое стекло• 16 января в 20:48
Ответ дляMs. Анонимная
Купила чоловіку кросівки пума феррарі, не підійшов розмір, за 1700 не можу продати, хоча початкова ціна-4 з копійками. Зараз прольоти дуже важко продати, так це нові
А чому купляли без чоловіка?
Угги_в_горошек• 16 января в 20:49
Ответ дляКалинові вуста
Везти з закордону б/у щоб продати в Україні не варто. Нове важко продається, навіть фірмове.
Тому що багато хто зараз купує фірмове на Євзуття, з Польщі. Щоразу акції, знижки.
волосатое стекло• 16 января в 20:49
Ответ дляНе пириживай
В магазині Red оригінальні UGG від 1200грн.
Я бачила за 3000 тисяч там їх
волосатое стекло• 16 января в 20:50
Ответ дляakniri
Бо ніхто ніколи тут цим не займався, завжди ми привозили додому і роздавали родичам, бо діти були +-однаеові, а зараз всі змінилися, у всіх саої смаки.
А я тут ніколи не цікавилася як продають бу. Не має на це часу.

Просто зараз постало питання, бо через два дні батьки летять додому. Везуть так би мовити під замовлення .
В Україну ідуть?