akniri• Изменено 16 января в 15:51

Чи є шанси продати?

Знаю, що тут реклама/продаж заборонено, але питання нагальне.
Батьки вилітають із США і знайшлося хороше взуття від онука (мого племінника). Раніше постійно привозили багато одягу та взуття. Багато роздавали, дещо я перепродавала, бо була а дома. Зараз продажами ніхто не буде займатися, я теж за межами країни.
Питання в тому чи варто везти взуття (зараз кожен грам на вагу і це вже не прямий переліт), що на фото щ метою продажу (я виставлю в себе на сторінці, в батьки вже будуть займатися). Чи актуальні такі позиції. Ціна питання не менше $100 .
Стан ідеальний. Одягнені максимум до 5 разів
Наперед вдячна всім, хто відповів
Результат:
вже голосів: 471
387 (82.17%) Не варто, дорого
44 (9.34%) Переглянути результати
40 (8.49%) Ризикуйте- покупці знайдуться
Детские_Будут?• 16 января в 16:18
Ответ дляЗараз на дієті
бу по 100 доларов? и какой идиот это купит?
Богатый
Щас ухожу• 16 января в 16:18
Ответ дляakniri
Дякую, за конструктивну відповідь.
Я це розумію. Раніше, коли не так розповсюджені були байєри, продавалося на ура.
Вы шутите? Найки в распродажу на сайте дешевле, чем вы бу продавать собрались.
А про угг ботинки вообще молчу - их ни один подросток не наденет
автор akniri • 16 января в 16:18
Ответ дляПроработник
отличное состояние, зимние, водонепроницаемые
north face thermobal, меньше 100$
Це ви пере продаєте? Чи замовлення з-за кордону +вартість ваги+коевертація?
Щас ухожу• 16 января в 16:19
Ответ дляМне без сахара
А чому племінник там на Ebay не продасть сам своє б/у? Джордан найк можна за 100, угг за 50
Джордан за 100 бу? Они в распродажу дешевле новые
Детские_Будут?• 16 января в 16:19
Ответ дляMs. Анонимная
Купила чоловіку кросівки пума феррарі, не підійшов розмір, за 1700 не можу продати, хоча початкова ціна-4 з копійками. Зараз прольоти дуже важко продати, так це нові
Какой размер?
Дадосвидания• 16 января в 16:20
Ответ дляЖена сантехника
Не продасте. УГГі з подряпаним носом точно не куплять. За 100 можна нові на розпродажі купити. Кроси під питанням, но скоріше ні. Я б не розраховувала за стільки продати точно.
можно и не на распродаже, куча стоковых магазинов, дочке угги за 4100 в начале сезона купила
Замороженная селедка• 16 января в 16:20
В Німеччині купую джордани в реальному офіційному магазині. Вище показала - 90. Ось ці сину купила за 80
Детские_Будут?• 16 января в 16:20
Ответ дляНе пириживай
В магазині Red оригінальні UGG від 1200грн.
Автору скиньте
Ms. Анонимная• 16 января в 16:20
Ответ дляДетские_Будут?
Какой размер?
liss• 16 января в 16:20
Автор откройте сайты найка и пумы и прочего и посмотрите что там можно купить за 100 уе новое )))вес выходит сюда не так дорого .
Детские_Будут?• 16 января в 16:21
Ответ дляMs. Анонимная
Эх.... малы
автор akniri • 16 января в 16:21
Ответ дляЗамороженная селедка
Автор , за скільки точно ви купили кожну пару?
Тут краще не озвучувати, бо порадниці знають краще за всіх. ;)

Ціну я назвала умовну, за яку б було варто везти з коробками, поки місце є. Сподівалася, що як і раніше дівчата, які займаються продажами назвуть обʼєктивну вартість, за яку могли б купити
автор akniri • 16 января в 16:22
Ответ дляМне без сахара
Так назбирайте ще чогось, та відправте посилкою морем в Укра´їну, потім розберетеся А батьки хай летять та зайву вагу не платять.
А сенс платити за посилку, якщо потім нікому це не знадобиться?
Замороженная селедка• 16 января в 16:22
Ответ дляakniri

Я знаю не краще за всіх, а точну ціну , за яку купила особисто я.
ПолБатона• 16 января в 16:22
Ответ дляakniri
Цікаво де ви орієнтуєтеся в цінах. Я безпосередньо в ТРЦ США.
Оно на оф сайте новый дешевле 100 стоят
Лукава Кішка• 16 января в 16:23
За такую цену точно не купят. Сейчас даже новая фирменная обувь по 100 баксов вряд ли продастся через объявления. Б/у фирменную подростковую (кеды пума, сапоги коламбия и джеокс, высокие кеды угг) по 200-300грн продаю - не продается. Времена сейчас такие.
Щас ухожу• 16 января в 16:23
Ответ дляЗамороженная селедка
Так те, которые вы за 80 купили - стильные и носибельные. А у автора- вообще попробуй продай такую расцветку... за любые деньги
ПолБатона• 16 января в 16:24
Ответ дляakniri

Вас назвали 1000-1500 (максиму) грн за кросовки
автор akniri • 16 января в 16:24
Ответ дляКокосиха
Під замовлення кому, порадницям? То безкоштовно роздавали то вже не менше 100$ за пару хочете
А ви родичам та друзям також продаєте?
Особисто я віддавала. А що не підійшло виставляла за продаж за символічні гроші.

Повторюся, зараз роздавати не має кому. А просто так провезти через океан, і викинути бажання не має. Те, що могли в свій час віддавали тим, хто потребував. Зараз цих центрів вже не має і це стало більше схоже на комерцію.
Замороженная селедка• 16 января в 16:24
Ответ дляЩас ухожу
Вони то стильні, але за сезон нога виросла, вже малі( довго на поносиш…
Колдунья-вещунья• 16 января в 16:25
Б/у річ ніхто не купить за Вашу ціну.
Той хто спроможний - купить нове взуття.
А хто шукає б/у речі, той розраховує на значно нижчу вартість.
автор akniri • 16 января в 16:25
Ответ дляАмелі на мілені
Якщо у вас інша думка
Нащо питатися тут ?
Ви би купили таке чи носили ?
Мало того що воно не модне та і ще й бу
Гумешти у містах немає ?
Я вже давно не користуюся сайтом і не могла подумати, що тут вже не отримаєш відповіді на своє питання.

Але бачу адекватні дівчата ще є і вони надали обʼєктивну та конструктивну відповідь.
Щас ухожу• 16 января в 16:26
Ответ дляЗамороженная селедка
У всех такая история.
Я в этом году 2 пары зимних тимберлендов бу продала за 1000 грн. Одни - в идеальном состоянии.
Очень плохо продажи идут
Замороженная селедка• 16 января в 16:26
Ответ дляakniri
А ви родичам та друзям також продаєте?

У вас крайнощі - 100 уо або безкоштовно віддати. Знайдіть золоту середину)
автор akniri • 16 января в 16:27
Ответ дляМелочунь
Найки за 1000 грн можна продати. Угг ніхто навыть безкоштовно не візьме
Зрозуміла, я ще трохи забула, що курс $40+ можливо тому всі так зреагували.
Треба була в грн зазначити.
Дякую
Царівна Жабка• 16 января в 16:27
Такие кроссы максимум за 20 долл возьмут. Потому как бу покупают те, кто новое не могут купить. Я обувь ребенка по 150 долл в идеале потом за 20 максимум продаю, не смешите людей.
Помеха справа• 16 января в 16:28
Ответ дляakniri
Уявляєте. Були вдячні покупці, бо речі були всі якісні і в ідеальному стані. Історія продажів висока.
Я випадкова забула вмікнути анонім, щоб вам було про що поговорити
Ну вы же сами видите, что состояние угги далеко от идеального. Какие 100 долларов за них?
Да и найк - 100 долларов за бу как-то ту мач.
Замороженная селедка• 16 января в 16:28
Ответ дляakniri
Треба була в грн зазначити.
Дякую
В гривні це б звучало ще нереальніше))
руки_Крюги• 16 января в 16:29
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
Раніше мені легше було орієнтуватися, бо я знала ціни в магазинах.
Перші сама розумію, що це неліквід, хоча це UGGs дуже якісне і тепле взуття, просто тут не має таких морозів, щоб в них ходити.
Інша пара це Nike Michael Jordan - тут всі підлітки мріють про таке взуття, ціна на них стартує від $200
Як новий ? Я бачу на UGG подряпину на носку і на Джорданах теж.
автор akniri • 16 января в 16:29
Тема закрита.
Всім вдячна, хто відгукнувся і надав адекватні відповіді.

За всіх інших рада, що у вас є стільки вільного часу, щоб відповідати не по темі, і намагатися всіх принизити.

Гарного всім дня.