akniri• Изменено 16 января 2025

Чи є шанси продати?

Знаю, що тут реклама/продаж заборонено, але питання нагальне.
Батьки вилітають із США і знайшлося хороше взуття від онука (мого племінника). Раніше постійно привозили багато одягу та взуття. Багато роздавали, дещо я перепродавала, бо була а дома. Зараз продажами ніхто не буде займатися, я теж за межами країни.
Питання в тому чи варто везти взуття (зараз кожен грам на вагу і це вже не прямий переліт), що на фото щ метою продажу (я виставлю в себе на сторінці, в батьки вже будуть займатися). Чи актуальні такі позиції. Ціна питання не менше $100 .
Стан ідеальний. Одягнені максимум до 5 разів
Наперед вдячна всім, хто відповів
Результат:
вже голосів: 471
387 (82.17%) Не варто, дорого
44 (9.34%) Переглянути результати
40 (8.49%) Ризикуйте- покупці знайдуться
Царівна Жабка• 16 января 2025
Ответ дляakniri
Тема закрита.
Всім вдячна, хто відгукнувся і надав адекватні відповіді.

За всіх інших рада, що у вас є стільки вільного часу, щоб відповідати не по темі, і намагатися всіх принизити.

Гарного всім дня.
А как вы ее закроете, интересно
Замороженная селедка• 16 января 2025
Ответ дляakniri
Тема закрита.

Гарного всім дня.
Тут , як ніколи, всі відповіді були саме по темі. Принижень не побачила.
Всього найкращого
Детские_Будут?• 16 января 2025
Ответ дляakniri
Тут краще не озвучувати, бо порадниці знають краще за всіх. ;)

Ціну я назвала умовну, за яку б було варто везти з коробками, поки місце є. Сподівалася, що як і раніше дівчата, які займаються продажами назвуть обʼєктивну вартість, за яку могли б купити
Это половина стоимости новых на момент продажи, а не покупки
Детские_Будут?• 16 января 2025
Ответ дляЛукава Кішка
За такую цену точно не купят. Сейчас даже новая фирменная обувь по 100 баксов вряд ли продастся через объявления. Б/у фирменную подростковую (кеды пума, сапоги коламбия и джеокс, высокие кеды угг) по 200-300грн продаю - не продается. Времена сейчас такие.
Да, подростки не хотят бу
Затишне кубло• 16 января 2025
Ответ дляakniri
Правду кажуть, сайт вже не той
Ні ну ви серйозно? Чи Ви вважаєте українці бігом повинні купити у Вас?😁
Пуки-куки• 16 января 2025
Ответ дляakniri
Дякую, за конструктивну відповідь.
Я це розумію. Раніше, коли не так розповсюджені були байєри, продавалося на ура.
Это лет 15 назад?
Детские_Будут?• 16 января 2025
Ответ дляakniri
Тема закрита.

Гарного всім дня.
Нет, не закрыта, мы ещё повеселимся
Всех анонимов аноним• 16 января 2025
Викиньте цей хлам і забудьте. Боже що тут везти🤣
Удальонка• 16 января 2025
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
Раніше мені легше було орієнтуватися, бо я знала ціни в магазинах.
Перші сама розумію, що це неліквід, хоча це UGGs дуже якісне і тепле взуття, просто тут не має таких морозів, щоб в них ходити.
Інша пара це Nike Michael Jordan - тут всі підлітки мріють про таке взуття, ціна на них стартує від $200
Тоді ви знаєте, що має значення ще колекція, а ці всяко не з нової)
неДоПриличий• 16 января 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Купила чоловіку кросівки пума феррарі, не підійшов розмір, за 1700 не можу продати, хоча початкова ціна-4 з копійками. Зараз прольоти дуже важко продати, так це нові
А який розмір?
Скоро_вчера• 16 января 2025
Ответ дляakniri
Цікаво де ви орієнтуєтеся в цінах. Я безпосередньо в ТРЦ США.
навіщо нам ТРЦ. якщо є оф.сайти з розпродажами? Просити ви можете і 300 баксів, але не продасте дорожче ніж 50, якщо не меньше)
Детские_Будут?• 16 января 2025
Ответ длянеДоПриличий
А який розмір?
Я уже спрашивала - 43
СпайдерВумен• 16 января 2025
В шутите? Хотите продать б/у по 100 дол? Это рофл? Поладите за 300 грн со свистом, может быть будут желающие за 500 грн, но не дороже.
А поговорить?• 16 января 2025
Автор, скажу по правді. Мій малий ці угги не захотів би. Найки нехай і в ідеалі, але все ж б/у за 100дол малоймовірно.
А поговорить?• 16 января 2025
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
Ця модель джордані вже майже класика, але скажемо так - пік на них уже минув. Ви дуже високу ціну хочете за бу. Хоча можете попробувати, модель не дешева.
СмирноваН• 16 января 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А чому розмір не підійшов? Маломірять? Можете фото в особисті зкинути?
СпайдерВумен• 16 января 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну не так , щоб значно.уггі і джордани ми теж носимо, і ціни знаємо. Ось ці я за 89 купила, і це без знижок
Ставте половину від ціни, за яку насправді купили, з врахуванням знижок і тд
Это просто смешно, какую половину за б/у? Я на официальном сайте со всеми бонусами, промокодами и кешбэками покупаю с 70% скидкой в первые секунды распродажи или в дни до распродажи.
Если человек хочет продать б/у вещь, чтоб годами не лежала в шкафу, то у меня формула такая: -80% от первоначальной цены и потом опускаться время от времени пока не заберут
Запорожьемойдом• 16 января 2025
Я,конечно,ничего не понимаю в моде и в тенденциях,но вот,например ,эти свои кроссовки, новые, фирмы ecco и Windsor Smith,уже 2-й год за 800-900 грн продать не могу.
И одежду тоже не покупают. Может это только у меня так.
Запорожьемойдом• 16 января 2025
Посмотрите на олх и на шафе сколько всего в объявлениях висит. И какие цены.
Замороженная селедка• 16 января 2025
Ответ дляСпайдерВумен
-50 я написала - це максимум. І якщо стан дійсно ідеальний. І то, не впевнена, що швидко куплять. І це від ціни, за яку реально куплено, вже зі знижками
Лукава Кішка• 16 января 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Да, подростки не хотят бу
Подростки - это я скорее утрирую: в смысле не малышковые размеры, которые обычно дешевые, а обувь примерно на 8-13 лет. Когда выставляю цену 300-350грн на обувь в очень хорошем или отличном состоянии, то даже если интересуются, все равно хотят купить вдвое дешевле) Просто денег нет у большинства людей сейчас, и кто покупает б/у, тот хочет купить за символические 100-200грн, но никак не за 100 долларов конечно.
Всех анонимов аноним• 16 января 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Тут ви їх теж не продасте , не старайтесь
А поговорить?• 16 января 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Зовсім неактуальні, тому і не продаються.
Лукава Кішка• 16 января 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
не только у вас
Затишне кубло• 16 января 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Правильно написали нічого Ви не розумієте в моді😁 дужє спеціфічна модель
Ms. Анонимная• 16 января 2025
Ответ дляСмирноваН
Так, маломірять.
Затишне кубло• 16 января 2025
Сумно, що наші співвітчизники які виїхали за межі країни вважають нас якимись відсталими чи що? Часи коли бігали, за чимось брендовим, давно минули. Років так 15 назад так точно. 😐
Пиу!Пиу!• 16 января 2025
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
Ну, так пусть племянник осчастливит какого-то мексиканского мальчика. Он будет счастлив купить эти джорданы на ибей за 100 долларов, правда же? Раз там ВСЕ о них мечтают.
Дуняша• 16 января 2025
Ответ дляakniri
Ні, яке розмитнення, це особисті речі і у дозволеній валізі. Бо за $10, ніхто цим займатися не буде. Оригінальна вартість взуття значно вища, ніж $100
Моя донька любить Ванси, у нас цих вансів як у дурного фантіків.
Я, звичайно, можу знайти, де їх по 100 євро продають. По факту купуємо по акціям, купонам і т.д.
Це я до чого, оригінальна вартість це досить нестабільне поняття. Я б не купила б/у за 100 баксів, купа альтернатив нового на такі кошти.
Укр_жіночка• 16 января 2025
Ответ дляakniri
А якщо стан як новий?
донька онукам весь час на олх бере вживані джордани по 500-600 грн теж в ідеалі