Мама фіфті цента• 16 января 2025
Порекомендуйте легкий не нав´язливий парфум
Не можу нічого обрати. Дуже чутливі нюхові рецептори. На собі не можу витримати аромати . Через 30 хвилин починає тошнити. Але дуже хотілось би мати якийсь легкий приємний парфум. Можливо морські, квіткові, фруктові нотки. Але не приторні і терпкі.
В магазині перенюхала багато всього, але після 6-7, вже спотворюється аромат і знов куплю, щоб віддати подругам🙂
МатьЧасть• 16 января 2025
Автор, я з Вами. Дуже важко підібрати аромат. Люблю легкі, свіжі, ніжні. З тих, що підібрала для себе і з задоволенням користуюся: French Riviera Mancera, Novellista Summer Flare, Dolce Gabbana Light Blue і дуже прямо зайшли Painter Genyum. Останні ношу третій день і насолоджуюся.
Я натуралка• 16 января 2025
Ответ дляАлесс
Тюльпан вообще химоза. Никому не советую🤢
А бал Африки? Я хотела купить тюльпан без затеста))
Намакушка• 16 января 2025
Jo malone потестіть різні. І ще мені подобається Frederic Male En passant
лаМпочка• 16 января 2025
Issey Miyake A Drop D´Issey Essentielle, вообще у Мияке можно найти много не раздражающих ароматов)
Масаки Мацушима ещё.
Trussardi Delicate Rose.
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques.
Масаки Мацушима ещё.
Trussardi Delicate Rose.
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques.
бифидобактерияЖоржик• 16 января 2025
Ответ дляЯ натуралка
Шутите? Ужасно душные, все причем
Ну, не все. Бутиковая линейка Atelier de Fleures - очень легкие природные ароматы. Мне понравились Вербена и Магнолия.
Автор, смотрите в сторону колоней. Например, бренды Atelier Сologne (мне нравятся у них цитрусовый Orange Sanguine и чайный Philtre Ceylon) и 4711 Acqua Colognia (цветочно-ягодный Flower fields of Ireland).
Ферагамо Лібера - груша, база практично сходить на нуль, стійкість 4 години чую - на одягу тримається до прання. Я можу нею обливатись. Здається банальною, але бризгаю, коли не хочу ніякого парфуму ( нема настрою або сил). Оріфлейм Хепідізіак - кисла суниця. Лоев Соло - ця трохи солодша, кисло-солодка, мені пахне свіжістю ( типу небо). Ферагамо Ді Сета з фіолетовими папугаями. Треба звернути увагу на італійські і іспанські бренди. Вони стійкі , але легкі, нюансні.
Метровий сантиметр• 18 января 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Сейчас не в Украине. Нет возможности брать отливанты. В доступе Дюти фри и массмаркеты.
В Сефоре можете брать пробники и тестить
Своего не предлагать• 26 января 2025
Ответ дляПартизанка
Это та что прокуренные персики?
Нот парфуми
Дуже легкі